222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1709
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Beyaz Eşya Servisi

Güçlü Teknik Eskişehir
222 Rehber Reklam Bannerı
Güçlü Teknik Eskişehir
222 Rehber Reklam Bannerı
  • Beyaz Eşya Servisi Firmaları
  • Beyaz Eşya Servisi İş İlanları
  • Beyaz Eşya Servisi Yorumları

Güçlü Teknik

Güçlü Teknik Eskişehir'de kombi bakım ve tamir servisi, petek temizliği, ocak, şofben dönüşümleri, her marka beyaz eşya servisi yapmaktadır.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Dikmen Teknik

Eskişehir'de kombi tamiri konusunda hizmet veren Dikmen Teknik, kombi konusundaki tecrübeleriyle tercih edilen firmalar arasında yerini almaktadır.

Elit Teknik

Eskişehir Elit Teknik endüstriyel mutfak ve çamaşırhane ekipmanları servisi olarak hizmet vermektedir.

BuzMak Soğutma

BuzMak Soğutma, 30 yıllık tecrübesi ile  ülkemizin birçok soğutma markasına servis olarak hizmet vermektedir. Şenocak, Ecocold, GreenCooler, Emsaş, Capri markalarının Eskişehir Yetkili Servisi olan Buzmak Soğutma, bakım, onarım, yedek parça için en güvenilir adreslerden biridir. 

Eskişehir Elektronik Sunny Yetkili Servisi

Eskişehir Elektronik Sunny Yetkili Servisi, elektronik konusunda uzman teknisyenlerden oluşan kadrosu ile Türkiye’nin öncü elektronik markalarından Sunny Yetkili Servisi olarak her ürünün tamir, bakım ve onarımlarını sağlamaktadır. 

Eskişehir Teknik

Eskişehir Teknik, klima ve beyaz eşya servisi olarak tamir, bakım, onarım adına hizmetler sunmaktadır. Eskişehir Teknik, tamir işlerinin yanında yedek parça da sağlamaktadır.

Eskişehir’in tüm beyaz eşya tamircileri 222rehber.com’da… Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın, davlumbaz, ocak dahil olmak üzere tüm beyaz eşyaların tamir, bakım ve onarım işlerinde beyaz eşya tamircisi firmaları rehberimizden bularak destek talep edebilirsiniz.
   

Beyaz eşya tamircisi

 
Beyaz eşyaların evlerimiz için önemli bir parça olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle, beyaz eşyalar arızalandığında, tamir edilmesi gerektiğinde hayatımızı oldukça zorlaştırır. Beyaz eşya tamircileri, her türlü elektronik sistem üzerinde uzmanlaşmış ekipleri ve ekipmanları ile bu sorunların çözümü için hizmetler sunar.
Beyaz eşya tamiri hizmetleri arasında, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, mikrodalga fırın ve diğer beyaz eşyaların tamiri yer alır. Tamir işlemi, arızanın nedenine bağlı olarak farklılık gösterir ve hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirilebilir.
Beyaz eşyacı sürekli gelişen, değişen teknolojiye sahip olduğu için tamircilerin de sürekli kendini geliştirmesi, yenilemesi gerekir. Eskişehir’de hizmet veren beyaz eşya servisleri, tüm teknolojileri yakından izleyerek her türlü beyaz eşyanın tamirini gerçekleştirebilmektedir.
 

Çamaşır makinesi arızaları

 
Çamaşır makineleri, beyaz eşya seti içerisinde yer alan bir evin olmazsa olmaz parçalarından biridir.  Sürekli çalışan bu makineler de zaman içerisinde çeşitli arızalar yaşayabilir. En sık görülen çamaşır makinesi arızaları;
Çamaşır makinesi su almıyor
Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor
Çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyor
Çamaşır makinesi titreşimli, sarsıntılı çalışıyor.
Çamaşır makinesi deterjanı almıyor. Şeklinde sıralanabilir. Beyaz eşya tamircilerine ve yetkili servislere en çok başvurulan sorular bunlarken bunların dışında farklı problemler de yaşanabilir.
Çamaşır makinası arızalarının çözümü içinse mutlaka uzman bir servis ile iletişime geçmek gerekmektedir. Çamaşır makinesi tamircisi olarak Eskişehir’de hizmet veren firmalara ulaşmak içinse rehberimizde yer alan firmaları inceleyebilirsiniz.
 

Beyaz eşya arızaları

 
Beyaz eşya servisleri buzdolabı arızaları, çamaşır makinesi arızaları, bulaşık makinesi arızaları, ocak, fırın, davlumbaz arızalarının tamamı için hizmet vermektedir. Ayrıca beyaz eşyalarının kurulumu, sökülmesi için de yine bu özel ve yetkili servislerden destek alınabilir.
Birçok farklı marka tarafından üretilen beyaz eşyalarda sık yaşanan arızalar şu şekilde sıralanabilir;
Buzdolabı terleme yapıyor,
Buzdolabı gürültülü çalışıyor
Çamaşır makinesi suyunu boşaltmıyor
Çamaşır makinesi hareket edip titriyor
Bulaşık makinesi iyi yıkamıyor
Bulaşık makinesi temiz yıkamıyor.
Yukarıda bahsettiğimiz arızalar dışında beyaz eşyalarla ilgili tüm problemlerde yetkili beyaz eşya servisini veya özel beyaz eşya servislerini tercih edebilirsiniz.
   

En yakın beyaz eşya tamircisi

 
Eskişehir’in merkez ilçeleri olan Tepebaşı ve Odunpazarı başta olmak üzere birçok farklı noktada yetkili ve özel beyaz eşya tamir servisi bulunmaktadır. Sorunu en hızlı yoldan çözüme ulaştırmak için en yakın konumdaki tamircileri arasak da aslında günümüzde tüm servislerin donanımlı mobil araçları olduğunu ve her çağrıya en hızlı şekilde dönüş yaptıklarını bilmek gerekir.
Servisler, tüm arıza ve montaj ihtiyaçlarına ortak belirlenen saatte adrese ulaşarak çözüm ararlar. Her marka beyaz eşyanın
X