222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1183
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Dans

Eskişehir’de profesyonel dans eğitimi alabileceğiniz dans kursları 222rehber’de! Kendi bilgi ve deneyimlerini her yaştan öğrencisine aktaran dans eğitmenlerine bir hobi edinmek veya profesyonel bir dansçı olmak için katılabilirsiniz. Nişan düğün gibi özel günler için düğün dansı çalışmaları, zeybek dersi, salsa, bachata, oryantal, hiphop dansları için rehberimizde yer alan dans kursları ile iletişime geçerek kayıt yaptırabilirsiniz.
  • Dans Firmaları
  • Dans İş İlanları
  • Dans Yorumları
Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Danset Eskişehir Düğün Danslari

Danset Eskişehir Düğün Dansları Eskişehir'de Evliliğe giden yolda Gelin ve Damatlarımıza özel olarak dans eğitimleri veren kuruluştur.

7 Sanat

Batıkent Mahallesinde bulunan 7 sanat; Resim, Dans, Müzik, Bale, Yoga, Drama, Pilates eğitimlerini uzman kadrolar eşliğinde vermektedir.

Nova Sanat Akademi

Eskişehir'de müzik kursları sektöründe hizmet veren Nova Sanat Akademi, müzik kursu, dans kursu, resim kursu hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Fi Sanat Merkezi

Fi Sanat Merkezi, müzik, bale, resim, dans, pilates, zumba, yoga, drama alanlarında tecrübe sahibi eğitmenleri ile her yaştan öğrencisine eğitimler vermektedir. 

X