222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1711
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Diş Hekimi

222 Rehber Reklam Bannerı
Klas Diş Polikliniği
222 Rehber Reklam Bannerı
Klas Diş Polikliniği
  • Diş Hekimi Firmaları
  • Diş Hekimi İş İlanları
  • Diş Hekimi Yorumları

Klas Diş Polikliniği

Klas Diş Polikliniği, ağız ve diş sağlığı problemlerine uzman hekim kadrosu ile çözümler sunan, kusursuz gülümsemeler sunan bir özel diş polikliniğidir.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Özel Oldcitydent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Özel Oldcitydent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 3000 metrekarelik hastanesinde oral diagnoz ve radyoloji, çene cerrahisi, ortodonti, pedodonti, protetik diş tedavisi, genel diş hekimliği klinikleri ile ağız ve diş sağlığınız için koruyucu, tedavi edici, önleyici tedaviler uygulamaktadır. 

Canpol Dental Clinic

Canpol Dental Clinic, Eskişehir'in 7 gün 24 saat hizmet veren tek diş polikliniği olarak uzman hekim kadrosuyla ağız ve diş sağlığı konusunda hastalarına kesintisiz destek sağlamaktadır.

Dt. Banu Ezber Dereci

2008 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olan Dt. Banu Ezber Dereci 2009 yılından beri sürdürdüğü görevini bugün Eskişehir Soho İş Merkezi'nde yer alan muayenehanesinde sunmaktadır. 

Eskişehir diş hekimleri, diş dolgusu, implant, kanal tedavisi, diş taşı temizliği, gülüş tasarımı, zirkonyum gibi ağız ve diş sağlığı üzerine tüm hizmetlere ulaşabilmenizi sağlar. Diş sağlığı ve estetik diş hekimliği işlemleriyle hastalarını sağlıklı gülümsemelere kavuşturan diş hekimlerine web sitemiz üzerinden ulaşarak konum ve telefon bilgilerine ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.
X