222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1713
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Dövme

222 Rehber Reklam Bannerı
Eskişehir Mesut Ayvaz Tattoo
222 Rehber Reklam Bannerı
Eskişehir Mesut Ayvaz Tattoo
  • Dövme Firmaları
  • Dövme İş İlanları
  • Dövme Yorumları
Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Mesut Ayvaz Tattoo

Mesut Ayvaz Dövme Salonu, 2014 yılında kuruluşunun ardından Eskişehir'de dövme, piercing alanlarında profesyonel ekipmanları, deneyimi ve benzersiz tasarımları ile hizmet vermektedir.

Prisma Tattoo

Eskişehir Kızılcıklı Caddesinde bulunan Prisma Tattoo kişiye özel tasarımlarla kalıcı dövme ve  piercing kulak delme hizmetlerini gerçekleştirmektedir. 

Eskişehir’deki tüm dövme stüdyoları 222rehber.com’da… Kalıcı dövme, UV dövme, cover up ve daha onlarca farklı uygulamaları piercing delimi, değişimi, rasta ve örgü işlemleriyle Eskişehir dövmecileri hakkında tüm bilgilere rehberimizden ulaşabilirsiniz. Dövme stüdyolarının konum ve adresleri, önceden yaptıkları dövme tasarımları, piercing çeşitleri gibi aklınıza takılan soruların cevapları için 222rehber.com’un dövme kategorisindeki firmaları inceleyebilirsiniz.
Eskişehir’deki dövme stüdyoları, kalıcı ve geçici dövme, kişiye özel dövme tasarımları, piercing, cover up işlemlerini profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Kusursuz bir işçilikle çalışan dövme sanatçıları ömür boyu bedeninizde taşıyacağınız tasarımlar yapmaktadır. Eskişehir’in en iyi tattoo sanatçılarına ulaşmak, kalıcı ve geçici dövme fikirleri konusunda destek almak için web sitemizde gezinebilir, buradan dövme stüdyolarının iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
 

Dövme yaptırıken nelere dikkat edilmelidir?

 
Dövme yaptırırken aşağıdaki noktalara dikkat edilmelidir:
Öncelikle dövme yaptırmadan önce iyi düşünmek gerekir. Bedenimizde ömrümüz boyunca bizimle kalacak bir iz için anlık kararlar değil de üzerine iyi düşünülmesi gerekir.
Kaliteli bir dövme stüdyosu seçin: Dövmenin kalitesi ve güvenliği stüdyo ve uzman dövmecinin yeteneğine bağlıdır. Eskişehir dövme stüdyoları, dövme yaptırmak isteyenlere onlarca farklı seçenek sunar. Minimal tattoo, portre dövme, silüet dövme, cover up ya da dövme kapatma gibi işlemlerde uzmanlaşan deneyimli dövmecileri inceleyip öyle karar vermek gerekir.
Temizliğe dikkat edin: Stüdyo ve dövmecinin hijyen koşullarına dikkat edin ve gerekli tüm hijyen önlemlerinin alındığından emin olun. Dövme işlemi küçük bir iğne ile yapan ve deri altına girilen bir iş olduğu için insan sağlığını riske atabilir. Sterilizasyon çok önemlidir ve özen gösterildiğinden emin olmadan dövme yaptırmayın.
İşlemden sonra bakımına dikkat edin: Dövmenin iyi bakımı, enfeksiyon veya diğer sorunların önlenmesi için önemlidir. Bu sebeple dövmecinizin yönlendirmelerini dinleyin, talimatlara uyun.

Dövme bakımı nasıl yapılır?

Dövmenin iyi bakımı, enfeksiyon veya diğer sorunların önlenmesi için şu adımlar izlenebilir:
Dövmenin yeni olduğu süre boyunca nemli tutun: Dövme bölgesini iyice yıkayın ve nemli bir bezle kaplı tutun.
Temizlik: Dövme bölgesinin her zaman temiz olduğundan emin olun.
Güneş ışığından koruyun: Dövme bölgesini güneş ışığından koruyun veya güneş koruyucu kullanın.
Sporu veya aşırı terlemeyi önleyin: Dövme bakımı için terlemeyi önlemek önemlidir. Bu sebeple en azından dövmeniz iyileşene bu tür aktivitelere ara verebilirsiniz.
dövmeciniz tarafından tavsiye edilen bakım ürünlerini kullanın.
Bu adımların takip edilmesi, dövmenin iyi bir görünüm koruyarak ve enfeksiyon veya diğer sorunların önlenmesi için önemlidir.

Eskişehir’de nerelerde minimal tattoo yaptırabilirim?

 
Minimal tatto özellikle ilk defa dövme yaptıracak kişiler minimalist dövmeleri daha çok tercih etmektedir. Minimal tatto, çizgisel tasarımlar, font seçimleri, yazı dövmeleri minimal dövme modelleri arasında gösterilebilir.
Minimal dövme fikirleri,
Parma dövmeleri
Kalp dövme
Harf dövme
Figür dövme
Silüet dövme
Geometrik dövme ve daha binlerce çeşit minimal olarak tasarlanıp uygulanabilir. Dövme sanatçıları, yaptıkları tasarımlarla minimal şekle dönüştürdükleri çizimleri özel makinalarla uygulayabilmektedirler.
X