222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1706
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Düğün Salonu

Has Plaza
222 Rehber Reklam Bannerı
Has Plaza
222 Rehber Reklam Bannerı
  • Düğün Salonu Firmaları
  • Düğün Salonu İş İlanları
  • Düğün Salonu Yorumları

Batıkent KET Twentysix26 Düğün Salonu

Ket Twenty Six şirketinin ismini yansıtan Twenty Six Eğlence Tesisleri, Eskişehir'in nezih semti Batıkent'te misafirlerini ağırlamaktadır

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Saloon Buzz Ateşi Düğün Salonu

Ket Twenty Six şirketinin Eskişehir'e sunduğu yeni ismi Salon Buzz Ateşi, lüx ve nezih yapısıyla misafirlerini ağırlayacaktır. 1000 kişiye hitap eden salon, ferah terasıyla ve merkezdeki konumuyla farkını ortaya koymaktadır.

Hasbahçe Düğün Salonu

Eskişehir'de düğün salonları sektörüne öncülük eden firmalardan birisi olan Hasbahçe, kır düğün salonu ile özel günlerinizin benzersiz eğlence adresi oluyor.

Saloon Rokka Düğün Davet Salonu

Eskişehir Ömür mahallesinde bulunan Saloon Rokka Düğün Davet Salonu kır düğünü hayali kuranlara benzersiz ayrıcalıklar sunuyor.

Saloon 26 Düğün Salonu

Ket TwentySix şirketinin halkalarından biri olan Salon 26, zamanı takip eden modern mimarisi ile Twenty Six Eğlence Tesislerinden sonra Eskişehir Batıkent semtinin bir diğer gözdesi olarak dikkat çekmektedir.

Kırda Life Düğün & Davet & Müzik & Organizasyon

Kırda Life Eskişehir' de Kır Düğünü, Sünnet Düğünü, Konser, Gala Yemeği, Özel Gün Yemekleri, Davet ve Organizasyonları yapan bir kuruluştur.

Ticaret Odası Tesisleri Düğün Salonu

Ket Twenty Six Şirketinin ilk göz ağrısı olan Ticaret Odası Düğün Salonları, 4. Kat Çok Amaçlı Salon ve 8. Kat Alacarte Restoranlarının merkezidir.

Almina Düğün Salonu

Almina Düğün Salonu düğünden şirket organizasyonlarına dek büyük küçük tüm etkinliklerde sizlere hizmet vermektedir.

Hüner Düğün Salonu

Eskişehir'de Hüner düğün Salonu olarak tüm düğün, davet, nikah gibi organizasyonlarda ve özel günleriniz de uzman ve profesyonel kadromuz ile birlikte yanınızdayız.

Mavi Ada Düğün Davet Salonları

Mavi Ada Düğün Davet Salonları, özenle hazırlanan salonlarında mutlu anlarınıza şahitlik etmekte ve bu anların ömür boyu keyifle hatırlanabilmesi için hizmetler vermektedir.

Marwa Hotel Balo Düğün Davet

Huzurun modernlikle birleştiği, kusursuz hizmet anlayışı odaklı Eskişehir Marwa Otel, müşteri memnnuniyetini en üst düzeye çıkartmak misyonuyla hizmet vermektedir. Merkezi konumu ile Eskişehir Marwa Otel; popüler noktalara yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ayrıca; düğün, nişan, toplantı ve diğer tüm özel günlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanlarıyla birlikte sizlere konforlu bir alan sunmaktadır. 

Düğün, nişan, sünnet, kına geceleri gibi hayatınızın en özel saatlerini hayallerinizdeki gibi yaşamanız için aradığınız tüm düğün salonları 222rehber’de! Kır düğünü hayali kuranlar için açık hava düğün organizasyonlarından otel balo salonlarına, 1000 kişilik geniş salonlardan 100 kişilik küçük kutlama salonlarına kadar her özellikte düğün salonuna 222rehber’den ulaşabilirsiniz.
X