222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1713
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Ev Tadilat

222 Rehber Reklam Bannerı
Mevlana Tadilat Dekorasyon
Yüksel Yapı Mühendislik - Eskişehir
Mevlana Tadilat Dekorasyon
222 Rehber Reklam Bannerı
Yüksel Yapı Mühendislik - Eskişehir
  • Ev Tadilat Firmaları
  • Ev Tadilat İş İlanları
  • Ev Tadilat Yorumları

Vedat Yüksel Yapı Mühendislik

Yüksel Yapı Mühendislik, ev tadilatından proje hizmetlerine, peyzaj düzenlemelerinden köy evi inşaatına kadar geniş bir yelpazede uzmanlık sağlayan bir Eskişehir inşaat firmasıdır.

Eskişehir Tadilatçı

Eskişehir Tadilatçı uzman kadrosu , birinci sınıf yapı malzeme ve dekorasyon ürünleri ile ev tadilatı ve dekorasyonu konularında müşterilerine profesyonel destekler vermektedir.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Eskişehir Yapı ve Dekorasyon

Eskişehir Yapı ve Dekorasyon müşteri memnuniyeti ilkesiyle yapılara yenilikçi dekorasyon uygulamaları gerçekleştirmektedir. 

İkizler Dekorasyon

İkizler Dekorasyon Eskişehir içinde her noktaya dekorasyon, inşaat taahhüt ve tadilat hizmetleri sunmaktadır.

Es Art Asma Tavan

Eskişehir Es Art Yapı sizlere; alçıpan, karolam, asma tavan, bölme duvar, artstone ve sıhhi tesisat gibi bir çok alanda hizmet sunmaktadır.

Kal Dekor

Kal Dekor Mobilya & Dekorasyon, 30 yılı aşkın tecrübesi, uygulamalarında takip ettiği kalite standartları ile yüzlerce kişiye hayalindeki dekorasyon ürünlerini sağlamayı başarmıştır.

Mevlana Tadilat Dekorasyon

Mevlana Tadilat Dekorasyon, konut ve iş yerleri için A'dan Z'ye yenileme hizmetiyle yepyeni bir görünüme kavuşmaları için hizmet vermektedir. Başta mutfak, banyo olmak üzere tüm ev dekorasyonu için mimar destekli çalışmalar yapan ekibimiz, hayal ettiğiniz görünüm ve kullanıma sahip olmanızı hedefleyerek çalışır. 

Mobilyacı Hakan

Mobilyacı Hakan, Eskişehir'de birbirinden şık ve modern mobilya imalatı ve dekorasyon hizmetlerini ekonomik fiyatlarla kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Umut Mobilya

Eskişehir'de faaliyet gösteren Umut Mobilya, çocuk odası, mutfak ve banyo dolabı, gardırop, Amerikan kapı imalat, satış, montaj işlerini gerçekleştirmektedir. 

Batu Yapı

Batu Yapı - İnşaat, uyguladığı ileri teknoloji üretim standartları ile Eskişehir'de modern, şık ve her tarza uygun mobilya üretimini gerçekleştirmektedir. 

Marangoz Birol

Marangoz Birol, yıllardır edindiği tecrübelerle ahşabın kalitesini mekanlara taşıyacak uygulamalar yapmaktadır.

Eskişehir ev tadilat firmaları 222rehber.com’da… Banyo yenileme, mutfak yenileme, tavan dekorasyonu, döşeme değiştirme, komple ev tadilatı, elektrik tesisatı yenileme, sıhhi tesisatın yenilenmesi işlerinde Eskişehir tadilatçı firmalarından destek alabilirsiniz. Tüm tadilatçıları ayrı ayrı aramak yerine web sitemizde ilgili kategoride gezinerek tadilatçı firmaların isimlerini, hizmetlerini görebilir, iletişim bilgilerini alabilir, önceden yaptıkları işleri inceleyip yorumlarını okuyabilirsiniz.

Ev tadilatı yaptırırken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Ev tadilatı yaparken ister komple tadilat ister mutfak tadilatı ister banyo tadilatı olsun süreci önceden tüm hatlarıyla öğrenip ardından işe kalkışmak gerekir.  Birebir olmasa bile en azından ortalama bir fiyat bilgisi almak, hangi alanlarda neler yapılacağını bilmek gerekir. Küçük tamir işleri gibi olmadığı için ev tadilatında başlamadan önce mutlaka iyi bir Eskişehir tadilatçı firma ile çalışmak gerekir.
Komple tadilat sürecinde ayrı ayrı elektrikçi, sıhhi tesisatçı, fayansçı gibi usta aramak yerine tek bir firma ile çalışmak tüm süreci tek elden ve profesyonel bir şekilde yönetebilmenin tek yoludur.
Ev yenileme kararı aldıysanız bu kararı uygulamaya geçirmeden önce şu noktalara dikkat etmeniz gerekir;
Bütçenin belirlenmesi: Ev tadilatı yapmadan önce bütçenizi belirleyin ve ihtiyacınız olan malzemelerin ve hizmetlerin fiyatlarını araştırın. Piyasadaki genel ortalamaları bildiğinizde buna göre hareket ederek sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız.
Proje planlaması: Tadilatı yapılacak alanların iç tasarımı, malzeme seçimi ve işçilik fiyatları gibi konuların planlanması gerekir. Bunun için çalıştığınız tadilat firması ile sürekli iletişimde olmak gerekir. Firmanın ön çalışması, planlaması ve bunu fiyat teklifine dönüştürmesi ile ev tadilatının startını verebilirsiniz.
İşçilik ve malzeme seçimi: İşçilik ve malzeme seçimi yaparken kaliteyi ve fiyatı dikkate alın. Çalıştığınız firmanın önceki tadilat işlerini incelemek, malzeme seçiminde tarzınızı yansıtacak ürünleri tercih etmek alanın hayalinizdeki gibi görünmesini destekleyecektir.
Zaman takvimi: Ev tadilatının zamanı ve süresi belirlenmelidir ve işçilik ve malzemelerin tamamlanması için gereken zaman takvimi oluşturulmalıdır. Yaşadığınız evin içindeyken bir tadilata başlıyorsanız bu durum oldukça yorucu geçebilir. Bunu önlemenin en iyi yolu tadilatçınızla süre konusunda bir mutabakat yapmaktır. İşi ayrıntılarıyla planladığınızda tüm sapma süreleriyle beraber işin ne zaman biteceğini önceden belirlemeli ona göre işlerin gerçekleştirilmesini sağlamalısınız.
Garanti ve sözleşme: Tadilat yapılacak firma veya işçi ile yapılacak sözleşmelerin garanti konularının açık ve net olması önemlidir.
Kaliteli malzeme kullanmak: Tadilat yapılacak alanlar için kaliteli malzemeler kullanılmalıdır.
Yapılacak işin güvenliği: Tadilat yapılacak alanlar için güvenli bir ortam sağlanması gerekir ve gerekli güvenlik tedbirleri alınmalıdır. Çalışan ekibin tüm güvenlik önlemlerini alarak çalıştıklarından emin olunmalı, buna uygun güvenilir tavsiye edilen ev tadilat firması seçmek gerekir.

Eskişehir tadilat firmaları

Tadilat firmaları, evlerin, iş yerlerinin veya diğer yapıların iç ve dış tasarımı, yenilenmesi, onarılması, dekorasyonu ve benzeri hizmetleri sunmak için kurulmuş işletmelerdir. Bu firmalar, yapıların iç ve dış tasarımı, malzeme seçimi, işçilik, inşaat, elektrik ve su tesisatı gibi alanlarda uzmanlaşmış işçiler ve mühendislerle çalışır. Tadilat firmaları, müşterilerin beklentilerini karşılamak ve istedikleri sonuçları elde etmeleri için proje yönetimi, malzeme tedariki ve kaliteli işçilik sunar.

Eskişehir banyo tadilatı firmaları

 
Eskişehir banyo tadilatı firmaları, Eskişehir ve çevresindeki evlerin, iş yerlerinin ve diğer yapıların banyo alanlarının yenilenmesi, onarılması veya tasarımı gibi hizmetlerini sunan işletmelerdir. Bu firmalar, banyo için gereken malzemeleri tedarik eder, uygulamaları yapar ve sonuç olarak müşterilerin beklentilerini karşılamaya çalışır. Banyo tadilatı firmaları, projenin başından sonuna kadar müşterilere destek verir ve işin kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlar.
Banyo tadilatı, banyo fayanslarının yenilenmesi,  banyo tesisatının yenilenmesi, seramik, vitrifiye grubunun yenilenmesi ile kapıların değişimine kadar oldukça kapsamlı bir iştir. Bu sebeple banyo tadilatı firması seçerken ekibinde tesisatçı, fayans ustası, tadilatçı, elektrikçi gibi farklı işlerden anlayan ustaların olmasına dikkat etmek gerekir.

Küçük banyo için dekorasyon fikirleri

Banyo dekorasyonu son yıllarda oldukça öne çıkan işlerden biri haline dönüştü. Her banyoda dekoratif çalışmalar yapılırken küçük banyolarda bu iş biraz daha zordur. Dar bir alanda hem fonksiyonel hem de şık bir görünüm yakalamak ev sahiplerini yorabilir.
Ancak birkaç küçük detayla küçük banyolarda hem ferah hem de şık bir görüntü elde edebilirsiniz.
Öncelikle banyonuzda alan darsa yuvarlak hatlı vitrifiye ürünleri seçmek iyi bir fikir olacaktır. Yuvarlak köşeler algı olarak ferah bir görüntü sağlarken kullanım olarak da alandan tasarruf edebilme imkanı sunmaktadır.
İkinci adımda ise renk tercihini beyazdan yana kullanmak büyük bir fark yaratacaktır. Açık renkler, özellikle de beyaz aydınlık görünümüyle alanın olduğundan daha geniş, ferah ve temiz bir görüntüde olmasını sağlayacaktır.
Aydınlatma ürününü iyi seçmelisiniz. Banyonuz ne kadar ışık alıyorsa o kadar ferahtır ancak günümüz binalarında apartman havalandırmalarına bakan banyolar yapıldığı için bu özelliği aydınlatmadan karşılamaları gerekir. Banyonuzda ortamı aydınlık gösterecek beyaz ışıklı avizeler tercih etmelisiniz.
Banyo dolabınızın alanı en iyi şekilde kullanacak fonksiyonelliğe sahip olması gerekir. Banyoda dolap içinde olmayan fazla eşyalar hem göz yoracak hem de alanı daraltacaktır. Bu sebeple dolapçınızla iyi bir değerlendirme yapmalı, hem dekorasyona uyan hem de iç hacmi geniş bir dolap yaptırmalısınız.
X