222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1679
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Fast Food

  • Fast Food Firmaları
  • Fast Food İş İlanları
  • Fast Food Yorumları
Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Köfteci Yusuf Hamamyolu Ekmek Arası Şubesi

Köfteci Yusuf Hamamyolu Ekmek Arası Şubesi, Köfteci Yusuf'un en sevilen ekmek arası lezzetlerini hızlı ve leziz bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Donas Eskişehir

Eskişehir Donas Dürüm özel İskenderun sosu ile buluşan et ve tavuk döner çeşitlerini ile dönerseverlerin uğrak noktalarından biridir. 

3 Monkey Burger Bulvar Şubesi

3 Monkey Burger, yüksek ürün kalitede hamburger lezzetlerini Eskişehir'de Bulvar, Batıkent, Bağlar, Gökmeydan, Vadişehir ve Eczacılık olmak üzere 6 şubesi ile sevenlerine ulaştırmaktadır. 

KFC Bulvar

KFC Bulvar, çıtır tavuk lezzetini Atatürk Bulvarı'nda yer alan şubesinde hem paket hem de servis seçenekleri ile hizmet vermektedir.  Özel menüleri ile hızlı ve lezzetli yemek denince akla gelen ilk noktalardan biri olan KFC, Eskişehir Bulvar şubesinde sizleri bekliyor. 

Pino Porsuk Bulvarı

Eskişehir'in meşhur burgercisi Pino, fast food, hamburger, pizza seçenekleri ile Porsuk Bulvarı şubesinde hizmet vermektedir.

KFC Adalar

Tavukseverlerin buluşma noktası KFC, Eskişehir'in en popüler noktalarından biri olan Adalar bölgesinde yeni bir şube açarak hizmete başladı.

Domino’s Pizza Atatürk Bulvarı

Dominos Pizza, Bulvar şubesinde çeşit çeşit lezzetleri müşterileri ile buluşturmaktadır.

Fast-food yemek kültürü son 20 yılda hızla hayatımızın merkezine yerleşerek günlük hayatın hızlı akışına uyum sağlayan bir beslenme şeklidir. Fast food restoranlar ayaküstü veya oturarak hızlı bir şekilde erişip hızlı bir şekilde yiyebileceğiniz yemekleri kapsamaktadır. Eskişehir’de hizmet veren fast food restoranlarına Hamburgercileri, dürümcüleri, dönercileri, ekmek arası hizmeti veren yerleri, çiğköftecileri, pizzacıları ekleyebiliriz.
X