222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1706
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Fizyoterapist

  • Fizyoterapist Firmaları
  • Fizyoterapist İş İlanları
  • Fizyoterapist Yorumları

Fizyomaster

2018 yılında kurulan GTOS Terapi Eskişehir, danışanlarının hayat kalitesini yükseltmeyi amaçlayan GTOS Terapi uygulamasını sunmaktadır.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, fiziki aktiviteleri karşılayacak yeteneklerin yeniden kazanılması, hastalıkların ilerlemesinin önlenmesi için gereken tedavi edici ve rehabilite edici uygulamaların yapıldığı özel bir merkezdir. 

GTOS Terapi Eskişehir

Kronik ağrılara kalıcı çözümler sağlayan GTOS Terapi, merkezimizde bulunan uzman hekimler tarafından uygulanmaktadır.

G Therapy Eskişehir

Eskişehir G Therapy, alanında uzman fizyoterapistlerin patentli özgün bir cihaz kullanarak yaptıkları G Therapy'nin uygulandığı bir merkezdir. Manuel terapi ile mekanik tedavinin birleşimi bir terapi olarak kabul edilen G Therapy, tanısı ve teşhisi uzman hekimlerce koyulan kas ve iskelet sistemi hastalıklarının tedavisinde etkin bir şekilde kullanılmaktadır. 

Fizyoterapistler, fiziksel fonksiyonlarda yaşanan sakatlanmalar ile çeşitli hastalıkların tedavisi için tıbbi yöntemler kullanarak destek veren uzmanlardır. Fizyoterapi merkezlerinde hastaların ihtiyacına göre egzersiz, hidroterapi, elektroterapi, kriyoterapi, termoterapi gibi fizyoterapi çeşitlerinden biri seanslar şeklinde uygulanır. Eskişehir’de yer alan fizyoterapistler tüm terapi çeşitlerinde uygulama yapmakta ve boyun fıtığı, bel fıtığı, siyatik, bel ve sırt ağrıları, spor sakatlanmaları, felç, tutulma, serebral palsi gibi sağlık sorunları yaşayan hastalara özel terapiler kurgulamaktadır.
X