222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1710
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Gıda Üretim ve Satışı

  • Gıda Üretim ve Satışı Firmaları
  • Gıda Üretim ve Satışı İş İlanları
  • Gıda Üretim ve Satışı Yorumları
Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Erişler Gıda

Ticari faaliyetlerine 1800lü yıllarda başlayan, 1962 yılından bu yana Erişler Gıda olarak şekerleme, baharat, bakliyat, kuruyemiş ve kuru meyve ticareti üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Serkan Gıda

Serkan Gıda; Çaykur, Didi, MGS Şeker, Viking Deterjan, Banetti Makarna, Ece Zeytin ve Eskişehir Toz Şeker ürünlerinin toptan satışını yapmaktadır.

Peyman Kuruyemiş

Peyman Kuruyemiş Eskişehir fabrikasında sağlıklı, tamamen doğal kuruyemiş ürünlerinin üretimi ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. 

Toklular Yemek

Toklular Yemek, catering, toplu yemek hizmetleri vermektedir.

Akkoyun Gıda

Eskişehir Toptancılar Sitesi firmalarından olup, Akkoyun Gıda olarak gıda toptancılığı konusunda hizmet vermekteyiz.

Tarcanlar Gıda

Tarcanlar Gıda Estim Sanayi Sitesinde gıda ihtiyaç maddelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. 

Selin Gezen Tavuk Yumurtası

Selin Gezen Tavuk Yumurtası tamamen doğal yumurta satışı ve koyun satışı hizmetleri vermektedir.

Burak Gıda

Burak Gıda olarak, Estim Toptancılar firması olup yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Esengül Pastanesi

Esengül Pastanesi,  lezzetli reçeteleri, farklı tasarımları ile pasta ve pastacılık adına profesyonel üretimlerin yapıldığı bir pastanedir.

Özgem Turşu & Zeytin

Meşhur Özgem Turşu & Zeytin, tamamen eski formüllerle organik, ev yapımı turşu ve zeytinleri ile Eskişehir'in meşhur ve sevilen turşucularından biridir. Lezzetli, doğal ürünlerle kendimiz tarafından imal edilen turşu zeytin ve salamura yapraklarımız 20 yıldır aynı kalitede müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Ünal Bakliyat

Ünal Bakliyat olarak, toptan ve perakende bakliyat, un satışı gibi gıda alanlarında hizmet vermekteyiz.

Arılar Gıda

Arılar Gıda, Aytaç, Sanpa Gıda, Saray Çiftliği, Cake Studio, Anavarza, Doğanay, Türkel, Kocatepe, Felda Iffco markalarının ürünlerini toptan bir şekilde satışını gerçekleştirmektedir. 

Ertuğrul Dana Sucukları

Ertuğrul Dana Sucukları, % 100 dana etinden imal edilen sucukları ile Eskişehir'in sevilen sucuk markası olmayı başarmış bir firmadır.

Es Çiftçiler Yumurta

Es Çiftçiler Yumurta, geniş tavuk çiftliklerinde tamamen serbest şekilde gezen tavuklardan üretilen taze, lezzetli, güvenilirliği belgeli yumurtalarını Eskişehir ve Türkiye'nin her yerine ulaştırmaktadır. 

Mustafa Tiftikçi Toptan Gıda ve İhtiyaç Malzemeleri

Mustafa Tiftikçi, toptan ve perakende seçenekleriyle müşterilerine gıda ve ihtiyaç malzemelerinin satışını gerçekleştirmektedir.

Eker Süt Ürünleri

Eker Süt Ürünleri olarak yıllardır siz değerli müşterilerimize ve sevdiklerimize en sağlıklı süt ve süt ürünleri hizmetini vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Şarlak Fırın

Şarlak Fırın, Eskişehir'de değişmeyen lezzet kalitesi ile devam etmekte, fırın ve pastane ürünleri üzerine lezzetli imalatlarını müşterileriyle buluşturmaktadır.

Bağdan Kuruyemiş

Bağdan Kuruyemiş, en lezzetli ve taze ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazesi ile keyifli anlarınıza ortak olacak, kuruyemiş, kahve, lokum, çikolata çeşitlerini müşterilerine sunmaktadır. 

Bortad Gıda

Bortad Gıda Eskişehir Estim Toptancılar Sitesinde hizmet vermektedir.

ÖzYağmurlar Şekerleme

Öz Yağmurlar Şekerleme Estim Toptancılar Sanayi Sitesinde hizmet vermektedir.

Sena Gıda

Sena Gıda Estim Toptancılar Sitesinde uzun yıllardır gıda ihtiyaç malzemeleri ile hizmet vermektedir.

Eskişehir gıda üretim, satış ve dağıtım açısından oldukça önemli sanayilere ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye’nin en önemli gıda üretimcilerine ev sahipliği yapan Eskişehir, lojistik açıdan sahip olduğu değer sebebiyle tercih edilmektedir. Gıda endüstrisinde gereken yasal şartnamelere, güvenlik standartlarına uygun şekilde kurulan tesislerde bisküviden işlenmiş et ürünlerine, yumurtacılıktan, kuruyemişe, şekerlemeye kadar birçok gıda kolunda üretim ve dağıtım gerçekleştirilmektedir.
X