Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Güzellik Merkezi

Eskişehir’de cilt bakımı, epilasyon, manikür, pedikür, solaryum, kalıcı makyaj, lipoliz, bölgesel zayıflama, kirpik lifting, kaş lifting, microblading, saç bakımı işleri için profesyonel güzellik merkezlerine 222rehber’den ulaşabilirsiniz. Her cilt tipine ayrı ayrı bakım işlemleri uygulanan güzellik merkezlerinde estetik ve bakım konularında eğitimler almış güzellik uzmanları bulunmaktadır. Eskişehir’in en çok tavsiye edilen güzellik merkezlerine 222rehber üzerinden ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz.
  • Güzellik Merkezi Firmaları
  • Güzellik Merkezi İş İlanları
  • Güzellik Merkezi Yorumları

Dore Güzellik

Dore Güzellik, Eskişehir'de sahip olduğu profesyonel ekipmanlar ve eğitimli uzman personelleri ile güzellik ve bakım adına lazer epilasyondan cilt bakımına kadar çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Evolusi Güzellik

Evolusi Güzellik, kadınlara özel servis anlayışıyla profesyonel cilt bakımından buz lazere manikür pedikürden saç bakımına kadar tüm işlemlerin yapıldı güvenilir bir güzellik merkezidir.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Ezgi Şahin Güzellik Salonu

Ezgi Şahin Güzellik Salonu, kalıcı, ışıl ışıl bir güzellik için cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm işlemleri tek çatı altında toplayarak konuklarına profesyonel hizmetler sunmaktadır. 

Smokin Lazer Epilasyon

Smokin Lazer Epilasyon, sadece erkeklere özel hizmet verilen salonunda, son teknoloji lazer epilasyon cihazları ile erkek danışanların istenmeyen tüylerinden kurtulup istedikleri bakımlı görünüme ulaşabilmeleri adına hizmetler vermektedir.

Nora Güzellik Salonu

Eskişehir Nova Güzellik Salonu, profesyonel bir güzellik merkezi olarak  cilt, el, ayak ve saç bakımı hizmetleri sunmaktadır. 

Pınar Beauty Center

Pınar Beauty Center, sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olmanız için cildiniz ihtiyaç duyduğu tüm profesyonel bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Uzman estetisyenler ve güzellik uzmanlarından oluşan kadrosu ile Pınar Beauty Center, yüzünüzü ve ruhunuzu gülümsetecek hizmetler vermektedir. 

Center Güzellik Merkezi & Solaryum 

Eskişehir Vişnelik Mahallesinde hizmet veren Center Güzellik & Solaryum merkezimizde sağlıklı, kalıcı, hızlı bronzluğu yakalayın...

Old City Cosmetics

Old City Cosmetics, kişiye özel hizmet sloganıyla kurulan ve uzman kadrosu ile güzelliğe dair çözümler sunan bir merkezdir.

Eva Derma Clinic's

Eva Derma Clinic's, uzman ekibi ve ekipmanları ile güzellik ve bakım adına profesyonel hizmetler sunmaktadır. Uzman estetisyenler ve sağlık personelleri eşliğinde uygulamaların yapıldığı merkezde hijyen koşulları en yüksek seviyede sağlanmaktadır.

Saloon N & N

Saloon N&N, Eskişehir'de geniş hizmet skalası, uzman kadrosu ile güzellik ve bakım adına kendinizi iyi hissedeceğiniz tüm işlemleri gerçekleştiren bir güzellik merkezidir

İlayda Güzellik & Kuaför Salonu

Eskişehir Güzellik ve Kuaför Salonu, bayan kuaförü, Solaryum Merkezi, Güzellik Merkezi olarak hizmet vermektedir. 

Selin Beauty Center Eskişehir

Selin Beauty Center Eskişehir, modern, şık ve lüksün bir arada bulunduğu salonuyla Eskişehir'de güzellik adına ihtiyacınız olan tüm işlemler için destek alabileceğiniz bir merkezdir.

Bilge Özdin Estetik & Güzellik

Bilge Özdin Estetik & Güzellik,  kadın ve erkek konukları için güzellik ve bakım adına detaylı hizmetler sunmaktadır. Deneyimli güzellik uzmanlarından oluşan ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz uygulamalar salonumuzdan mutlu ve memnun ayrılabilmeniz için özenle gerçekleştirilir. 

X