222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1711
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Güzellik Merkezi

222 Rehber Reklam Bannerı
Güzellik Merkezi Banner
Öznur Gök Estetik & Güzellik
Pınar Beauty Center
Este Lorien
222 Rehber Reklam Bannerı
Güzellik Merkezi Banner
Öznur Gök Estetik & Güzellik
Pınar Beauty Center
Este Lorien
  • Güzellik Merkezi Firmaları
  • Güzellik Merkezi İş İlanları
  • Güzellik Merkezi Yorumları

Evolusi Güzellik

Evolusi Güzellik, kadınlara özel servis anlayışıyla profesyonel cilt bakımından buz lazere manikür pedikürden saç bakımına kadar tüm işlemlerin yapıldı güvenilir bir güzellik merkezidir.

Dore Güzellik

Dore Güzellik, Eskişehir'de sahip olduğu profesyonel ekipmanlar ve eğitimli uzman personelleri ile güzellik ve bakım adına lazer epilasyondan cilt bakımına kadar çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Pınar Beauty Center

Pınar Beauty Center, sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olmanız için cildiniz ihtiyaç duyduğu tüm profesyonel bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Uzman estetisyenler ve güzellik uzmanlarından oluşan kadrosu ile Pınar Beauty Center, yüzünüzü ve ruhunuzu gülümsetecek hizmetler vermektedir. 

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Ezgi Şahin Güzellik Salonu

Ezgi Şahin Güzellik Salonu, kalıcı, ışıl ışıl bir güzellik için cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm işlemleri tek çatı altında toplayarak konuklarına profesyonel hizmetler sunmaktadır. 

Petra Beauty Center

Petra Beauty Center, güzelliğine profesyonel bir dokunuş isteyen herkese kişiye özel bakım hizmetlerinin sunulduğu butik bir güzellik merkezidir. 

İlayda Güzellik & Kuaför Salonu

Eskişehir Güzellik ve Kuaför Salonu, bayan kuaförü, Solaryum Merkezi, Güzellik Merkezi olarak hizmet vermektedir. 

Selin Beauty Center Eskişehir

Selin Beauty Center Eskişehir, modern, şık ve lüksün bir arada bulunduğu salonuyla Eskişehir'de güzellik adına ihtiyacınız olan tüm işlemler için destek alabileceğiniz bir merkezdir.

Este Lorien

Este Lorien, Eskişehir’de kadınlara yönelik kişisel bakım hizmetleri veren hijyenik ve memnuniyet odaklı bir güzellik salonu olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Öznur Gök Estetik & Güzellik

Öznur Gök Estetik & Güzellik her biri uzman personelleri tarafından uygulanan geniş hizmet yelpazesi ile görünümünüz için istediğiniz tüm güzelleştirme uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Eva Derma Clinic's

Eva Derma Clinic's, uzman ekibi ve ekipmanları ile güzellik ve bakım adına profesyonel hizmetler sunmaktadır. Uzman estetisyenler ve sağlık personelleri eşliğinde uygulamaların yapıldığı merkezde hijyen koşulları en yüksek seviyede sağlanmaktadır.

Viktoriya Özkan Nail Art Studio

Viktoriya Özkan Nail Art Studio, kullandıkları birinci sınıf steril malzemelerle kalıcı oje, manikür, pedikür, protez tırnak üzerine hizmetler vermektedir.

Bilge Özdin Estetik & Güzellik

Bilge Özdin Estetik & Güzellik,  kadın ve erkek konukları için güzellik ve bakım adına detaylı hizmetler sunmaktadır. Deneyimli güzellik uzmanlarından oluşan ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz uygulamalar salonumuzdan mutlu ve memnun ayrılabilmeniz için özenle gerçekleştirilir. 

Smokin Lazer Epilasyon

Smokin Lazer Epilasyon, sadece erkeklere özel hizmet verilen salonunda, son teknoloji lazer epilasyon cihazları ile erkek danışanların istenmeyen tüylerinden kurtulup istedikleri bakımlı görünüme ulaşabilmeleri adına hizmetler vermektedir.

Şeyma Beauty

Şeyma Beauty, yepyeni cihazlarla donatılmış, uzman estetisyenler tarafından hizmet verilen merkezinde tepeden tırnağa yenilenmiş bir güzellik için yanınızdadır.

Lion Beauty Center

Lion Beauty Center, kişiye özel hizmet veren butik bir güzellik salonu olarak kalıcı ojeden lazer epilasyona her türlü bakım işleminin gerçekleştirildiği bir salondur.

Center Güzellik Merkezi & Solaryum 

Eskişehir Vişnelik Mahallesinde hizmet veren Center Güzellik & Solaryum merkezimizde sağlıklı, kalıcı, hızlı bronzluğu yakalayın...

Old City Cosmetics

Old City Cosmetics, kişiye özel hizmet sloganıyla kurulan ve uzman kadrosu ile güzelliğe dair çözümler sunan bir merkezdir.

Irmak Güzellik Salonu

1993 yılından bu yana Eskişehir'de güzellik ve bakım adına hizmetler veren Irmak Güzellik Salonu, yenilenen teknolojileri, trend güzellik işlemlerini yakından izlemekte ve  uygulamalarını gerçekleştirmektedir. 

Saloon N&N

Saloon N&N, Eskişehir'de geniş hizmet skalası, uzman kadrosu ile güzellik ve bakım adına kendinizi iyi hissedeceğiniz tüm işlemleri gerçekleştiren bir güzellik merkezidir

Yonca Güzellik Salonu

Yonca Güzellik Salonu, deneyimli güzellik uzmanlarından oluşan kadrosuyla Eskişehir'de profesyonel anlamda tüm güzellik ve bakım hizmetlerini sunmaktadır.

Tüm Eskişehir güzellik merkezleri 222rehber.com’da…  Eskişehir’de cilt bakımı, epilasyon, manikür, pedikür, solaryum, kalıcı makyaj, lipoliz, bölgesel zayıflama, kirpik lifting, kaş lifting, microblading, saç bakımı işleri yapan profesyonel güzellik merkezlerine 222rehber.com’dan ulaşabilirsiniz. Her cilt tipine ayrı ayrı bakım işlemleri uygulanan güzellik merkezlerinde estetik ve bakım konularında eğitimler almış güzellik uzmanları bulunmaktadır. Eskişehir’in en çok tavsiye edilen güzellik merkezlerini 222rehber.com’dan bularak randevu oluşturabilirsiniz.

Güzellik merkezlerinde hangi işlemler yapılır?

 
Eskişehir güzellik merkezleri, güzellik ve bakım adına her türlü hizmete ulaşabileceğiniz yerlerdir. Alanında eğitimli güzellik uzmanları tarafından kurulan merkezlerde alabileceğiniz işlemler;
Cilt bakımı: cilt bakımı güzellik merkezlerinde en çok uygulanan işlemlerden biridir. Cildimiz her gün ev tipi temizleyicilerle temizlense bile mutlaka rutin aralıklarla profesyonel bir bakıma ihtiyaç duyar. Makyaj kalıntıları,  günlük hayatımızda maruz kaldığımız gözle görülmeyen partiküller bu cilt bakım seanslarında detaylı olarak incelenip ona uygun işlemler uygulanarak arındırılıp güçlenmesi sağlanır.  Güzellik merkezi cilt bakımı uygulamaları Klasik cilt bakımı, hydrafacial cilt bakımı, medikal cilt bakımı gibi çeşitlendirilebilir.
Makyaj: Günlük veya gece makyajı, gelin makyajı gibi profesyonel makyaj uygulamaları yine güzellik merkezleri tarafından sunulan hizmetlerden biridir.
Tırnak bakımı:  güzellik merkezlerinde en çok tercih edilen işlemlerden biri de tırnak işlemleridir. Manikür pedikür işlemleri, kalıcı oje uygulamaları, protez tırnak, jel tırnak, nail art gibi tırnaklarınızın, ellerinizin güzelliğini arttıracak işlemleri güzellik merkezlerinde yaptırabilirsiniz.
Epilasyon: Epilasyon işlemleri kadın erkek herkesin güzellik merkezlerinde çeşitli varyasyonlarıyla karşılaştığı işlemlerdir.  Lazer epilasyon, buz lazer epilasyon, iğneli epilasyon,  ağda gibi seçenekler hem kadın hem de erkeklere uygulanabilmektedir.  Kadınlara olduğu gibi erkeklere de hizmet veren Eskişehir erkek lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır.
Masaj: Güzellik merkezlerinin bir kısmında masaj uygulamaları da gerçekleştirilmektedir. Hem ruh hem de vücut sağlığı için rahatlatıcı bir işlem olan masaj işlemi eğitimli masör ve masözler tarafından gerçekleştirilir.  Klasik masaj, medikal masaj, Bali masajı,  aromaterapi masajı, İsveç masajı gibi çeşitlerde masaj işlemlerini tercih edebilirsiniz.
Saç bakımı:  saçlarımızın güçlü, canlı ve sağlıklı bir görünüme ulaşması için gereken saç bakımı, kesim, şekillendirme gibi işlemlerdir.
Kalıcı makyaj uygulamaları: kalıcı makyaj, günlük hayatında sürekli makyajlı ve hazır görünümde olmak isteyenlerin tercih ettiği bir işlemdir. Microblading, dudak renklendirme, BB Glow,  kalıcı eyeliner gibi makyaj işlemleri güzellik uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.
Bu hizmetler, kişinin görünümünü iyileştirmeyi amaçlar ve rahatlatıcı bir ortam sunar. Her güzellik merkezi, farklı hizmet seçenekleri sunabilir ve bu nedenle, hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için Eskişehir güzellik salonu ile iletişime geçerek bilgi almanız gerekir.

Profesyonel cilt bakımı nasıl yapılır?

 
Profesyonel cilt bakımı, bir cilt uzmanı tarafından yapılan ve cildin ihtiyacına göre özel olarak tasarlandığı bir süreçtir. Genellikle, aşağıdaki adımlar içerir;
Cildin analizi: Cildin durumunun ve ihtiyacının belirlenmesi için yapılan işlemdir. Dikkatli bir analiz cildin doğru anlaşılmasını sağlayarak yapılacak bakımın adımlarını da belirler.
Temizleme: ilk adımda cilt makyajdan ve kalıntılardan çeşitli solüsyonlarla arındırılır.
Peeling: Cildin ölü hücrelerini atmasına ve yenilenmesine yardımcı olan peeling işlemi yapılır. Bu işlemde kullanılacak peeling ise analizde çıkan cilt tipine uygun olarak belirlenir.
Serum uygulamaları:  temizlik ve arındırma adımlarının ardından cilt tipine uygun serumlar ve yaplarla cilt yapısı beslenip desteklenir.
Masaj: Cildin kan dolaşımının artmasına yardımcı olarak cildin masajı yapılır.
Nemlendirme: Cildin nemlendirilmesi ve korunması için bir nemlendirici kullanılır.
Bu adımlar, cildin görünümünün iyileştirilmesine ve güzelleştirilmesine yardımcı olabilir. Bunun yanı sıra, cildin ihtiyaçlarına uygun olarak özel olarak tasarlandığından, cildin sağlığını da destekleyebilir. Yapılacak cilt bakımı işleminin türüne göre çeşitli cihazlarla bakım işlemi desteklenebilir, farklı uygulamalar yapılabilir.

Eskişehir'de buz lazer yapan yerler

 
Buz lazer epilasyon, cildin üzerindeki istenmeyen tüylerden kurtulmanın günümüz teknolojisi ile sunulan en kalıcı yöntemidir. Ağrısız ve acısız olmasıyla bilinen bu yöntem aynı zamanda kıl köklerini de yok ederek sorunu tamamen çözer.
Eskişehir buz lazer epilasyon merkezleri birbirinden farklı cihaz marka ve modellerini kullanarak ortalama 6-8 seans arasında kesin sonuç alabilme garantisi sağlar. Buz lazer epilasyonun avantajları;
Etkililik: Buz lazer epilasyon, tüylerin köklerine ulaşarak tüylerin kalıcı olarak yok edilmesini sağlar.
Hızlı ve kolay: Buz lazer epilasyon prosedürü, diğer epilasyon yöntemlerine göre daha hızlı ve kolaydır. Bir uzman tarafından uygulanan seanslarda uygulama bölgesine göre değişse de beş dakika ile bir saat arasında sürecek kısa bir sürede seanslar tamamlanır.
Ağrısız: Buz lazer epilasyon prosedürü, tamamen acısız ve ağrısız bir işlemdir. Lazer epilasyonda hissedilen acı veya yanma benzeri his, -40 derecelere varan buz başlıklar sayesinde anında soğur ve hiçbir acı hissi yaşanmaz.
Cildin reaksiyonları: Buz başlıklı lazer epilasyon, ağda, epilatör gibi işlemlerden sebep yaşanan hassasiyetleri ortadan kaldırır. Buz lazer cihazlarının bilinen hiçbir yan etkisi yoktur ve dört mevsim uygulanabilir.
Her cilt tipi ve kıl kökü için uygun: Buz lazer epilasyon, farklı cilt tonları ve cilt tipleri için uygundur. En kalın kıllardan ince tüylere kadar sonuç almak buz lazer işlemi ile mümkündür.

Eskişehir Güzellik Merkezi Doktorlar Caddesi

 
Eskişehir’in en merkezi noktalarından biri olan Doktorlar Caddesi birçok güzellik merkezine de ev sahipliği yapmaktadır.  Doktorlar caddesindeki güzellik merkezleri ve Eskişehir’in diğer bölgelerindeki güzellik merkezleri tırnaktan cilt sağlığına kadar her türlü işlemi gerçekleştirmektedir.
Güzellik merkezlerinde genellikle cilt bakımı, makyaj, tırnak bakımı, kalıcı makyaj, bölgesel zayıflama, epilasyon, masaj, saç bakımı gibi estetik hizmetler sunulur. Ayrıca, cildin görünümünü iyileştirmek için cildin temizlenmesi, nemlendirilmesi, güçlendirilmesi  için çeşitli ürünlerle prosedürler de uygulanmaktadır.
X