Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı
222Rehber.com
222Rehber.com

Halı Yıkama

Halı yıkama firmaları, profesyonel halı yıkama makineleri kullanarak, organik halı şampuanları ile el değmeden profesyonel bir şekilde halı yıkama işlemi yapan firmalardır. Eskişehir’in tüm ilçelerine hizmet veren halı yıkamacılar, makine halısı, shaggy halı, el dokuma halı, Isparta halısı, kilim gibi her çeşit halıya ayrı ve özel işlemler uygulamaktadır.
  • Halı Yıkama Firmaları
  • Halı Yıkama İş İlanları
  • Halı Yıkama Yorumları

Kara Halı Yıkama

Firmamız 1998 yılında kurulmuş olup bugüne kadar Eskişehir halı yıkama sektöründe hizmetine kaliteli bir şekilde devam etmektedir. Profesyonel yıkama makineleriyle halılarınızın anti bakteriyel temizliği yapılıp, ücretsiz evinize, işyerinize teslim edilmektedir.

Balım Halı Yıkama

Balım Halı Yıkama ücretsiz servis hizmeti ile Eskişehir'in her noktasından halılarınızı alıp  otomatik makinalarla temizleme işlemlerinden geçirerek tekrar adresinize teslim etmektedir.

Eskişehir Halı Yıkama

Eskişehir'in en eski halı yıkama firması olan Eskişehir Halı Yıkama Fabrikası ücretsiz servisi ile halılarınızı en kaliteli şekilde yıkamaktadır.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Ecem Halı Yıkama

Eskişehir merkezinde yer alan Ecem Halı Yıkama; halı yıkama, kilim yıkama, battaniye ve yorgan yıkama hizmetleri vermektedir.

Hızır Halı Yıkama

Eskişehir Hızır Halı Yıkama firmamız aradığınız hijyene ulaşabilmeniz için tam donanımlı olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Adax Halı Yıkama

Adax Halı Yıkama ücretsiz servis imkanı ile, halı yıkama, yerinde halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama ve overlok hizmeti vermektedir.

Yağmur Halı Yıkama

Yağmur Halı Yıkama, profesyonel halı yıkama makinaları ile profesyonel, uygun fiyatlı halı, koltuk, stor perde yıkama hizmetleri vermektedir.

Ak Halı Yıkama

Ak Halı Yıkama, Eskişehir'de güvenli ve titiz bir şekilde, ekonomik fiyatlarla halı yıkama hizmeti veren bir halı yıkama firmasıdır.

Lotus Express Halı Yıkama

Eskişehir halı yıkama fabrikaları içinde yapmış olduğu hizmetler ile öne çıkan Lotus Express Halı Yıkama, vermiş olduğu hizmetler ile adından bahsettirmektedir.

Ege Halı Yıkama

Ege Halı Yıkama, 4 mevsim boyunca halıların derinlemesini temizlenmesini sağlayan güvenilir bir halı yıkama firmasıdır.

Konfor Temizlik

Eskişehir Konfor Temizlik, çamaşır yıkama-kurutma, ütüleme, yorgan-battaniye yıkama, halı yıkama, stor perde yıkama, koltuk-yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır.

Çetin Halı Yıkama

Eskişehir Çetin Halı Yıkama, ücretsiz servis hizmeti ile halı, yorgan, battaniye, perde, koltuk takımı ve baza yıkama yapmaktadır.

Nostalji Halı Yıkama

Nostalji Halı Yıkama Eskişehir'in her bölgesinden halılarınızı alıp, ilk günkü temizliği ile sizlere teslim etmektedir.

Vip26 Koltuk Yıkama

Vip26 Koltuk Yıkama, detaylı koltuk, sandalye, yatak ve yerinde halı yıkama hizmetleriyle Eskişehir'de profesyonel hizmetler veren bir firmadır.

Jet Halı Yıkama ve Kuru Temizleme

Jet Halı Yıkama ve Kuru Temizleme, Eskişehir'in her noktasına ücretsiz servisi ile kuru temizleme, halı ve koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır.

Sinan & Avrupa Halı Yıkama

Sinan & Avrupa Halı Yıkama, Eskişehir'de her çeşit ve modelde halıyı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz, güvenilir, kaliteli ve hijyenik bir halı yıkamacıdır.

Eskişehir İnci Halı Yıkama

Eskişehir İnci Halı Yıkama ; Halı Yıkama, Stor Perde Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Koltuk Takımı Temizleme hizmetleri sunmaktadır.

Eslife Halı Yıkama

Eslife Halı Yıkama ücretsiz servisi ile halı, yorgan, battaniye ve perdelerinizi adresinizden alıp tekrar adresinize temizlenmiş şekilde geri bırakır.

Özen Temizlik ve Kapıcılık Hizmetleri

Özen Temizlik Eskişehir ilinde faaliyet göstermektedir. Ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, merdiven temizliği, ofis, mağaza temizliği, evde halı koltuk yıkama gibi temizlik hizmetlerinde profesyonel kadrosu ile hizmetinize hazırdır.

Ecoblue Wet Clean | Halı Yıkama

Ecoblue Wet Clean, Eskişehir'de organik temizleme merkezi olarak kuru ve ıslak temizlik hizmetleri vermektedir. 

Real Halı Yıkama

REAL HALI YIKAMA FABRİKASI; Eskişehir de profesyonel anlamda endüstriyel halı yıkama fabrikasının olmaması ve değerli siz ESKİŞEHİRLİ hemşerilerimizin hak ettiği kaliteli hizmeti alamamasından kaynaklanan boşluğu fark ederek. %100 Temizlik, %100 Hijyen, %100 Ekolojik ve %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi ilkesi üzerine kurulmuştur.

Ak Pak Kuru Temizleme

Ak Pak Kuru Temizleme, Eskişehir'de sahip olduğu profesyonel makinalarla kuru temizleme ve lostra hizmetleri vermektedir. 

Çevik Halı Yıkama

Eskişehir Çevik Halı Yıkama Baksan Sanayi Sitesinde sizlere halı, koltuk ve stor perde yıkama alanında hizmet vermektedir.

En Temizlik

En Temizlik Eskişehir'de ev temizliği, kapıcılık hizmeti, halı ve koltuk yıkama gibi alanlarda profesyonel ekibi ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Elif Halı Yıkama

Firmamız Eskişehir Elif Halı Yıkama; sizlere halı yıkama, yorgan yıkama ve stor perde yıkama hizmetlerini sunmaktadır.

Doğa Temizlik

Eskişehir Doğa Temizlik, Eskişehir koltuk yıkama, kanepe yıkama, çekyat yıkama, koltuk takımı temizleme hizmetlerinin yanı sıra yerinde halı yıkama hizmeti de vermektedir.

Emir Halı Yıkama

Emir Halı Yıkama Fabrikası ,Halı Yıkama, Yoryan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor Perde Yıkama, Cami Halısı Yıkama hizmetlerini vermektedir.

Şen Halı Yıkama

Şen Temizlik Halı Yıkama Fabrikası, uzman kadrosu ve en gelişmiş halı yıkama makineleri ile bütün Eskişehir´de halkımıza hizmet vermektedir.

Köpük Halı Yıkama

Köpük Halı Yıkama, Eskişehir'de tam otomatik makinelerle halı ve koltuk yıkama hizmetlerini gerçekleştiren bir halı yıkamacıdır.

Hijyen Halı Yıkama

Eskişehir Hijyen Halı Yıkama halılarınızı son sistem makinalarda hijyenik olarak bitkisel şampuanlarla yıkamaktadır.

Çağdaş Halı Yıkama

Eskişehir'de halı yıkama firmaları arasında kendine has tarzıyla çalışmalarını sürdüren Çağdaş Halı Yıkama, teknoloji ile arasını iyi tutarak müşterilerine sınırsız hizmet vermektedir.

Konfor Halı Yıkama

Konfor Halı Yıkama, Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Koltuk Takımı Temizliği, Yorgan - Battaniye Yıkama, Stor Perde Yıkama işlemlerinde hizmet vermektedir.

X