222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1181
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Halı Yıkama

Halı yıkama firmaları, profesyonel halı yıkama makineleri kullanarak, organik halı şampuanları ile el değmeden profesyonel bir şekilde halı yıkama işlemi yapan firmalardır. Eskişehir’in tüm ilçelerine hizmet veren halı yıkamacılar, makine halısı, shaggy halı, el dokuma halı, Isparta halısı, kilim gibi her çeşit halıya ayrı ve özel işlemler uygulamaktadır.
Yağmur Halı Yıkama
222 Rehber Reklam Bannerı
Ak Halı Yıkama
Kara Halı Yıkama
Genç Halı Yıkama Eskişehir
Yağmur Halı Yıkama
222 Rehber Reklam Bannerı
Ak Halı Yıkama
Kara Halı Yıkama
Genç Halı Yıkama Eskişehir
  • Halı Yıkama Firmaları
  • Halı Yıkama İş İlanları
  • Halı Yıkama Yorumları

Genç Halı Yıkama

Eskişehir'in her mahallesinden halılarınız alınıp yıkanıp teslim edilir.Eskişehir'in en büyük ve en modern halı yıkama tesisi olan Genç Halı Yıkama TSE - HYB Kalite belgeli tek halı yıkama fabrikasıdır.

Hijyen Halı Yıkama

Eskişehir Hijyen Halı Yıkama halılarınızı son sistem makinalarda hijyenik olarak bitkisel şampuanlarla yıkamaktadır.

Eskişehir Halı Yıkama

Eskişehir'in en eski halı yıkama firması olan Eskişehir Halı Yıkama Fabrikası ücretsiz servisi ile halılarınızı en kaliteli şekilde yıkamaktadır.

Kara Halı Yıkama

Firmamız 1998 yılında kurulmuş olup bugüne kadar Eskişehir halı yıkama sektöründe hizmetine kaliteli bir şekilde devam etmektedir. Profesyonel yıkama makineleriyle halılarınızın anti bakteriyel temizliği yapılıp, ücretsiz evinize, işyerinize teslim edilmektedir.

Şen Halı Yıkama

Şen Temizlik Halı Yıkama Fabrikası, uzman kadrosu ve en gelişmiş halı yıkama makineleri ile bütün Eskişehir´de halkımıza hizmet vermektedir.

Ak Halı Yıkama

Ak Halı Yıkama, Eskişehir'de güvenli ve titiz bir şekilde, ekonomik fiyatlarla halı yıkama hizmeti veren bir halı yıkama firmasıdır.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Ecem Halı Yıkama

Eskişehir merkezinde yer alan Ecem Halı Yıkama; halı yıkama, kilim yıkama, battaniye ve yorgan yıkama hizmetleri vermektedir.

Lotus Express Halı Yıkama

Eskişehir halı yıkama fabrikaları içinde yapmış olduğu hizmetler ile öne çıkan Lotus Express Halı Yıkama, vermiş olduğu hizmetler ile adından bahsettirmektedir.

Konfor Temizlik

Eskişehir Konfor Temizlik, çamaşır yıkama-kurutma, ütüleme, yorgan-battaniye yıkama, halı yıkama, stor perde yıkama, koltuk-yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır.

Altınes Halı Yıkama

Altınes Halı Yıkama, halı, battaniye, stor perde, yorgan gibi en yoğun kullanılan tekstil ürünlerinin derinlemesine temizlenmesi için otomatik makinalarla yıkama işlemi yapmaktadır.

Vip26 Koltuk Yıkama

Vip26 Koltuk Yıkama, detaylı koltuk, sandalye, yatak ve yerinde halı yıkama hizmetleriyle Eskişehir'de profesyonel hizmetler veren bir firmadır.

Ege Halı Yıkama

Ege Halı Yıkama, 4 mevsim boyunca halıların derinlemesini temizlenmesini sağlayan güvenilir bir halı yıkama firmasıdır.

Çetin Halı Yıkama

Eskişehir Çetin Halı Yıkama, ücretsiz servis hizmeti ile halı, yorgan, battaniye, perde, koltuk takımı ve baza yıkama yapmaktadır.

Çağdaş Halı Yıkama

Eskişehir'de halı yıkama firmaları arasında kendine has tarzıyla çalışmalarını sürdüren Çağdaş Halı Yıkama, teknoloji ile arasını iyi tutarak müşterilerine sınırsız hizmet vermektedir.

Jet Halı Yıkama ve Kuru Temizleme

Jet Halı Yıkama ve Kuru Temizleme, Eskişehir'in her noktasına ücretsiz servisi ile kuru temizleme, halı ve koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır.

Real Halı Yıkama

REAL HALI YIKAMA FABRİKASI; Eskişehir de profesyonel anlamda endüstriyel halı yıkama fabrikasının olmaması ve değerli siz ESKİŞEHİRLİ hemşerilerimizin hak ettiği kaliteli hizmeti alamamasından kaynaklanan boşluğu fark ederek. %100 Temizlik, %100 Hijyen, %100 Ekolojik ve %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi ilkesi üzerine kurulmuştur.

Çevik Halı Yıkama

Eskişehir Çevik Halı Yıkama Baksan Sanayi Sitesinde sizlere halı, koltuk ve stor perde yıkama alanında hizmet vermektedir.

Köpük Halı Yıkama

Köpük Halı Yıkama, Eskişehir'de tam otomatik makinelerle halı ve koltuk yıkama hizmetlerini gerçekleştiren bir halı yıkamacıdır.

Eskişehir İnci Halı Yıkama

Eskişehir İnci Halı Yıkama ; Halı Yıkama, Stor Perde Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Koltuk Takımı Temizleme hizmetleri sunmaktadır.

KadirBey Halı Yıkama

Halılarınızı, yorgan ve battaniyelerinizi adresinizden alıp; cinsi, iplik yapısı, dokuma tekniği, boyasını dikkate alarak; son teknoloji ürünü makinalarımızda yıkanır. Ütüleme özelliğine sahip makinalarımızda ütülenerek, hijyen şartlarına uygun olarak ambalajlanıp, adresinize teslim edilir.

Hızır Halı Yıkama

Eskişehir Hızır Halı Yıkama firmamız aradığınız hijyene ulaşabilmeniz için tam donanımlı olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Adax Halı Yıkama

Adax Halı Yıkama ücretsiz servis imkanı ile, halı yıkama, yerinde halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama ve overlok hizmeti vermektedir.

Yağmur Halı Yıkama

Yağmur Halı Yıkama, Eskişehir halı yıkama sektöründe, profesyonel halı yıkama makinaları ile kaliteli, ekonomik halı, koltuk ve stor perde yıkama hizmetleri vermektedir.

Elif Halı Yıkama

Firmamız Eskişehir Elif Halı Yıkama; sizlere halı yıkama, yorgan yıkama ve stor perde yıkama hizmetlerini sunmaktadır.

Aktif Halı Yıkama

Değişmeyen kalitesiyle derinlemesine temizlik sunan Aktif Halı Yıkama; Eskişehir'de halı yıkama, koltuk yıkama, yatak ve yorgan yıkama alanlarında hizmet vermektedir.

Nostalji Halı Yıkama

Nostalji Halı Yıkama Eskişehir'in her bölgesinden halılarınızı alıp, ilk günkü temizliği ile sizlere teslim etmektedir.

Emir Halı Yıkama

Emir Halı Yıkama Fabrikası ,Halı Yıkama, Yoryan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor Perde Yıkama, Cami Halısı Yıkama hizmetlerini vermektedir.

Balım Halı Yıkama

Balım Halı Yıkama ücretsiz servis hizmeti ile Eskişehir'in her noktasından halılarınızı alıp  otomatik makinalarla temizleme işlemlerinden geçirerek tekrar adresinize teslim etmektedir.

X