222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1709
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Halı Yıkama

222 Rehber Reklam Bannerı
Eskişehir Halı Yıkama Rehberi
Yağmur Halı Yıkama
Ak Halı Yıkama
Kara Halı Yıkama
Eskişehir Ecem Halı Yıkama
Eskişehir Şen Halı Yıkama
222 Rehber Reklam Bannerı
Eskişehir Halı Yıkama Rehberi
Yağmur Halı Yıkama
Ak Halı Yıkama
Kara Halı Yıkama
Eskişehir Ecem Halı Yıkama
Eskişehir Şen Halı Yıkama
  • Halı Yıkama Firmaları
  • Halı Yıkama İş İlanları
  • Halı Yıkama Yorumları

Genç Halı Yıkama

Eskişehir'in her mahallesinden halılarınız alınıp yıkanıp teslim edilir.Eskişehir'in en büyük ve en modern halı yıkama tesisi olan Genç Halı Yıkama TSE - HYB Kalite belgeli tek halı yıkama fabrikasıdır.

Hijyen Halı Yıkama

Eskişehir Hijyen Halı Yıkama halılarınızı son sistem makinalarda hijyenik olarak bitkisel şampuanlarla yıkamaktadır.

Eskişehir Halı Yıkama

Eskişehir'in en eski halı yıkama firması olan Eskişehir Halı Yıkama Fabrikası ücretsiz servisi ile halılarınızı en kaliteli şekilde yıkamaktadır.

Kara Halı Yıkama

Firmamız 1998 yılında kurulmuş olup bugüne kadar Eskişehir halı yıkama sektöründe hizmetine kaliteli bir şekilde devam etmektedir. Profesyonel yıkama makineleriyle halılarınızın anti bakteriyel temizliği yapılıp, ücretsiz evinize, işyerinize teslim edilmektedir.

Şen Halı Yıkama

Şen Temizlik Halı Yıkama Fabrikası, uzman kadrosu ve en gelişmiş halı yıkama makineleri ile bütün Eskişehir´de halkımıza hizmet vermektedir.

Ak Halı Yıkama

Ak Halı Yıkama, Eskişehir'de güvenli ve titiz bir şekilde, ekonomik fiyatlarla halı yıkama hizmeti veren bir halı yıkama firmasıdır.

Konfor Halı Yıkama | Paketleme ve Yıkama Elemanı

Yıkama ve Paketleme Elemanı

Konfor Halı Yıkama | Paketleme ve Yıkama Elemanı

Konfor Halı Yıkama bünyesinde çalıştırılmak üzere paketleme ve yıkama elemanı arıyoruz.

  • Tam Zamanlı (Full Time)
  • 2022-08-23
  • 388 Kez Görüntülendi
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Emir Halı Yıkama

Emir Halı Yıkama Fabrikası ,Halı Yıkama, Yoryan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor Perde Yıkama, Cami Halısı Yıkama hizmetlerini vermektedir.

Aktif Halı Yıkama

Değişmeyen kalitesiyle derinlemesine temizlik sunan Aktif Halı Yıkama; Eskişehir'de halı yıkama, koltuk yıkama, yatak ve yorgan yıkama alanlarında hizmet vermektedir.

Hızır Halı Yıkama

Eskişehir Hızır Halı Yıkama firmamız aradığınız hijyene ulaşabilmeniz için tam donanımlı olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Ege Halı Yıkama

Ege Halı Yıkama, 4 mevsim boyunca halıların derinlemesini temizlenmesini sağlayan güvenilir bir halı yıkama firmasıdır.

Ada Halı Yıkama

Ada Halı Yıkama, halı yıkamacı olarak yıllardır edindiği tecrübe ile Eskişehir’de her çeşit halının hijyenik malzemelerle temizlenmesini sağlamaktadır.

Çevik Halı Yıkama

Eskişehir Çevik Halı Yıkama, profesyonel makinaların yer aldığı tesisinde evlerin en hızlı kirlenebilen eşyaları olan halılar için titiz temizlik hizmetleri sunmaktadır. 

Vip26 Koltuk Yıkama

Vip26 Koltuk Yıkama; Eskişehir'de profesyonel ekibiyle detaylı koltuk, sandalye, yatak yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetleri  veren bir firmadır.

Nostalji Halı Yıkama

Nostalji Halı Yıkama Eskişehir'in her bölgesinden halılarınızı alıp, ilk günkü temizliği ile sizlere teslim etmektedir.

Ata Halı Yıkama

Ata Halı Yıkama, profesyonel halı yıkama makineleri, deneyimli ekibi ve hassas temizlik anlayışı ile Eskişehir'de detaylı halı yıkama hizmetleri sunmaktadır.

Onur Halı Yıkama

Onur Halı Yıkama, Eskişehir'de tam otomatik makinelerle halı ve koltuklarda kire ve lekeye yer vermeden detaylı, titiz temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Denizkızı Halı Yıkama

Denizkızı Halı Yıkama, Easkişehir'de profesyonel makinalar ve deneyimli personelerle hizmet veren kaliteli halı yıkama şirketlerinden biridir.  Halıları detaylı bir süreçten geçirip sonunda temizlik garantisi veren firma, cinsine göre işlem uygulamaktadır.

Yağmur Halı Yıkama

Yağmur Halı Yıkama, halı yıkama sektöründe, profesyonel halı yıkama makinaları ile kaliteli, ekonomik halı, koltuk ve stor perde yıkama hizmetleri vermektedir.

Çetin Halı Yıkama

Eskişehir Çetin Halı Yıkama, deneyimli ekibi ve teknolojik makinaları ile halı, koltuk, stor perde yıkama hizmetleri vermektedir. 

Konfor Temizlik

Eskişehir Konfor Temizlik, çamaşır yıkama-kurutma, ütüleme, yorgan-battaniye yıkama, halı yıkama, stor perde yıkama, koltuk-yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır.

Adax Halı Yıkama

Adax Halı Yıkama ücretsiz servis imkanı ile, halı yıkama, yerinde halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama ve overlok hizmeti vermektedir.

Konfor Halı Yıkama

Konfor Halı Yıkama, Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Koltuk Takımı Temizliği, Yorgan - Battaniye Yıkama, Stor Perde Yıkama işlemlerinde hizmet vermektedir.

Elif Halı Yıkama

Firmamız Eskişehir Elif Halı Yıkama; sizlere halı yıkama, yorgan yıkama ve stor perde yıkama hizmetlerini sunmaktadır.

Ecem Halı Yıkama

Eskişehir merkezinde yer alan Ecem Halı Yıkama; halı yıkama, kilim yıkama, battaniye ve yorgan yıkama hizmetleri vermektedir.

Damla Halı Yıkama

Damla Halı Yıkama, Eskişehir'de güvenilir ve profesyonel bir halı yıkamacı olarak tamamen otomatik makinalarla her özellikte halının derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır.

Eskişehir Halı Yıkama

Her sektörde olduğu gibi Eskişehir halı yıkama sektöründe de hijyenik yıkama yapan doğru firmayı, bulabilmek için kullanıcıların detaylı bir araştırma yapması gerekmektedir. Farklı halı yıkama fiyatlarıyla hizmet veren firmalar arasından doğru secimi yapabilmeniz için kullanıcı tavsiyelerine göz atabilir, yorumları okuyabilir ve tesis fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Halı yıkama firmaları fiyatlandırmalarını, kullandıkları ekipmanlara, halı yıkama makinelerinin kapasitelerine, kullandıkları deterjanların kalitesine, sektörde kas yıldır hizmet verdiklerine göre birçok farklı faktör neticesinde belirlemektedirler.
En iyi halı yıkama firmasına ulaşmanızı sağlayacak bu serüveninizde 222rehber.com olarak bu firmalardan hizmet alan müşterilerin yorumlarını, fiyat listelerini ve halı yıkama firmalarının fotoğraflarını sizler için derledik. Uzun yıllar boyunca halılarınızı yıkatacağınız doğru firmayı bulmanızı dileriz. Halı yıkama firmaları, profesyonel halı yıkama makineleri kullanarak, organik halı şampuanları ile el değmeden profesyonel bir şekilde halı yıkama işlemi yapan firmalardır. Eskişehir’in tüm ilçelerine hizmet veren halı yıkamacılar, makine halısı, shaggy halı, el dokuma halı, Isparta halısı, kilim gibi her çeşit halıya ayrı ve özel işlemler uygulamaktadır.
Halı ve kilim temizliği her türlü iç mekân için önemlidir. Evinizdeki ya da iş yerinizdeki halıların temiz olması demek, sağlığınızın teşvik edileceği anlamına gelir. Kaliteli hizmet sunan halı yıkama firmaları sayesinde etkili bir temizlik işlemi gerçekleştirilebilir. Halı yıkama konusunda profesyonelleşmiş ve alanında deneyimli şirketlerle iş birliği yaparak, daha temiz ve hijyenik halılara kavuşabilirsiniz.

Halı Yıkamanın Avantajları

Doğru temizlik için yeterli ekipman ve alana gereksinim duyulur. Bundan dolayı halı yıkama firması bu alanda uzman olmalıdır. Halı yıkama hizmeti alarak pek çok farklı avantaj elde edersiniz. En önemlisi de daha temiz halılarınız olur. Mükemmel temizliği garanti eden halı yıkama şirketleri, halılarınızın ilk günkü görünümüne kavuşmasına olanak tanır. Temiz halılarla şirketiniz ya da eviniz akarlardan, bakterilerden ve mantarlardan arınmış olacak. İç mekân her daim temiz görünecek. Halılar ne kadar bakım görürse, kullanım ömürleri o kadar uzun olur. Bu da sizin maddi açıdan tasarruf etmenize izin verir. Halılar genellikle iş yerlerini süsler, onları müşterilerinizi ve potansiyel ortaklarınızı rahatça karşılamak için kullanabilirsiniz. Özellikle iş yerinin girişi bir kartvizit görevi görür, bu yüzden her zaman halınızı bakımlı tutmayı unutmayın. Çalışanlar düzenli ve temiz bir ortamda olduklarında daha fazla üretirler, iyi organize edildiğinde çalışanların kendileri şirketin reklamını yapabilir, sağlıklarını koruyan iyi bir ortamda olduklarını bildikleri için kendilerini daha değerli hissederler. Halı, ister konut ister kurumsal olsun, insanların belirli bir ortama geldiklerinde en çok fark ettikleri eşyalardan biridir, şirketler için halı yıkama bir yatırımdır ve bir masraf değildir. Bundan dolayı düzenli olarak halı yıkama işlemi gereklidir.
 

Halı Yıkamanın Önemi

Halılar evin farklı alanlarında kullanılır: yatak odasında, oturma odasında veya başka bir ortamda olabilir, halı kullanımı rahat bir ortam sağlar. Öte yandan, temiz ve sterilize olması son derece önemlidir. Ve evde çocuklarınız varsa, sıvıların ve yiyeceklerin halıya dökülme riski büyük ölçüde artar. Kirlerin zamanla doğal olarak birikmesine ek olarak, bu da mikroorganizmaların çoğalmasına yol açar. Bu nedenle, ev kilim ve halılarının doğru ve verimli bir şekilde temizlenmesi ve sterilizasyonu özel dikkat gösterilmesi büyük önem taşımaktadır. Ayrıca bu temizlik, kullanım ömrünü uzatmak ve basit günlük ev temizliği ile çıkmayan nüfuz etmiş kirleri çıkarmak için gereklidir. Ancak profesyonel bir yıkama yapmak için bu süreçte doğru ekipmanların kullanılması çok önemlidir. Bu aşamada devreye giren halı yıkama şirketleri  olur. Halı temizleme firmaları, halının altındaki ürünle birlikte suyu dışarı atan ve bir emme işlemi gerçekleştiren, mevcut tüm kirleri çıkaran, akarları, mantarları, bakterileri ve olası ağırlaştırıcı faktörleri ortadan kaldıran profesyonel ekipmanlar kullanır. Bu nedenle de etkili bir temizlik elde etmeniz söz konusu olabilecektir.
 

Halı Yıkama Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Halı yıkama firması seçiminde dikkatli ve titiz davranmak önemlidir. Sonuçta iyi bir hizmet almak istersiniz. Halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesi ve yıkanması adına doğru bir firma ile iş birliği yapmalısınız. Piyasada halı yıkama alanında pek çok farklı firma hizmet sağlamaktadır. Bu firmalar arasından işinde deneyimli olan şirketleri tercih ederek, kaliteli ve güvenli hizmet alabilirsiniz. Herhangi bir firma hakkında yapılan kullanıcı yorumlarına da göz atarak, firma ve hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sayede kaliteli bir halı yıkama hizmeti edinmiş olacaksınız.
X