222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1182
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Hurda

Eskişehir'in tüm hurdacıları 222rehber.com'da... Evsel kullanımdan çıkan veya fabrika üretim artığı gibi ağır tonajlı her hurdanın adresinizden değerinde alım ve satım işlemlerini sağlayacak hurda firmaları burada... Sayfayı inceleyerek hurdacılarla iletişime geçebilir, sarı hurda, demir hurdası, hurda araç, kağıt hurdası gibi her çeşit hurdanın güncel alım satım fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca hurda karşılığında bina yıkımı, fabrika sökümü, market sökümü gibi işleriniz için hurdacılardan destek alabilirsiniz
Özcanlar Hurda
222 Rehber Reklam Bannerı
Bircaner Metal
Bizim Hurda Eskişehir
Bizim Hurda Eskişehir
Bircaner Metal
222 Rehber Reklam Bannerı
Özcanlar Hurda
  • Hurda Firmaları
  • Hurda İş İlanları
  • Hurda Yorumları

Bizim Hurda Metal Ticaret

Eskişehir hurdacı Bizim Hurda, dürüst hizmet garantisi ile her çeşit hurdanın adresinizden değerinde alım satım işlemleri yapmaktadır.

Güven Hurda Metal

Güven Metal, deneyimli ekibi ile Eskişehir'de her çeşit hurdanın değerinde, adresinizden alım satımı ile fabrika, market, depo gibi alanların yıkım söküm işlerini üstlenmektedir.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda, Eskişehir'de değerinde adresinizden hurda alım satım işlemleri yapan, güvenilir, deneyimli bir hurdacıdır.

Zafer Hurda

Eskişehir'de hurda alım-satım sektöründe hizmet veren Zafer Hurda, sektörün en tecrübeli isimlerden birisi olmasıyla tercih edilen firmalar arasında yerini almaktadır.

Bircaner Metal

Eskişehir ve çevresinde her çeşit hurdanın değerinde adresten alım satım işlemlerini yapan Bircaner Metal, Eskişehir'de hurda ve geri dönüşüm sektörlerinde güvenilirliğini ortaya koymuş firmalardan biridir.

Demirhan Hurda

Demirhan Hurda, her çeşit hurdayı piyasadaki en doğru fiyatlarla adresinizden alan, 20 yılı aşan tecrübeye sahip köklü bir hurda firmasıdır.

Özcanlar Hurda Ticaret

Özcanlar Hurda Ticareti her türlü demir, teneke, bakır, alüminyum, sarı krom alınır kazan kesimi yapılır. Makinalarımız mevcuttur. Fabrikaya gönderdiğimiz bu hurdalar fabrikada eritilip yeni demir olarak üretilmektedir.

X