222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1709
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Kahvaltı

  • Kahvaltı Firmaları
  • Kahvaltı İş İlanları
  • Kahvaltı Yorumları

Ayten Usta Gurme

2014 yılında büyük bir heyecanla Ulu Önder parkında açılan Eskişehir Ayten Usta Gurme, Anadolu Mutfağı'ndan Osmanlı Saray Mutfağ'na kadar birçok farklı lezzeti harmanlamaktadır. Lezzetli kahvaltısı ile dillere destan olan Ayten Usta Gurme aynı zamanda iş yemeği, özel gün yemeği gibi bir çok organizasyona da ev sahipliği yapmaktadır.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Acıktım Kafedeyiz

Eskişehir Acıktım Kafedeyiz, Eskişehir'de dilden dile dolanan en uzun sohbetlerin mekanı olarak siz müşterilerimize lezzetli menülerimiz ile hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Emirgan Sütiş

Emirgan Sütiş, taze, organik ve eşsiz tatları kapsayan zengin menüsü ile Eskişehir'de yer alan şubesinde konuklarına keyifli anlar yaşatmaktadır.

Karafırın Alabalık & Kahvaltı

Eskişehir'e 40 dakikalık mesafede yer alan Karafırın Alabalık & Kahvaltı,  ormanın içerisinde serin ve keyifli ortamında konuklarını ağırlamaktadır.

Doyuran Kahvaltı Salonu

Eskişehir'in en meşhur kahvaltıcılarından biri olan Doyuran Kahvaltı Salonu 1981 yılından bu yana değişmeyen lezzeti ve kalitesiyle hizmet vermektedir.

Keyf Konağı

Eskişehir'in tarihi Odunpazarı bölgesinde yer alan Keyf Konağı'nda evinizin rahatlığında kahvaltı yapabilir, açık terasında kumda kahve keyfini yaşayabilirsiniz.

Motion

Motion, Eskişehir'de sunduğu benzersiz lezzet tadımları ile konuklarını bir dünya turuna çıkarırken keyifli konsepti ile bunu mutlu bir anıya dönüştürmektedir.

Hande Bi Kahve

Eskişehir'in en meşhur gezi noktalarından biri olan Odunpazarı bölgesinde yer alan Hande Bi Kahve, lezzetli ikramları, keyifli ortamı ile konuklarına tarihi atmosferin içerisinde mutlu bir durak olarak hizmet vermektedir. 

Serhat Alabalık Sofra

Serhat Alabalık Sofra, Eskişehir'e yakın mesafede yeşilin ve doğanın ortasında nefes aldıran konumuyla konuklarını ağırlayan  lezzet noktalarından biridir.

Museum Kültür Sanat Pub

Lezzetli yemekleri ve birbirinden farklı içecekleri ile hizmet veren Museum Pub bambaşka bir işletme kültürüne sahiptir. Açıldığı günden bu yana Eskişehir'de birçok kültürel ve sanatsal etkinliğe de ev sahipliği yapmıştır.

X