222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1573
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Kalıp & Makina

  • Kalıp & Makina Firmaları
  • Kalıp & Makina İş İlanları
  • Kalıp & Makina Yorumları
Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Cromic Plastik Enjeksiyon Kalıp

Cromic Plastik,Eskişehir'in plastik ve kauçuk ihtiyacını karşılamak için tasarımını, üretimini, satışını ve plastik enjeksiyon kalıpların üretimini yapmaktadır.

Mertler Makina

Mertler Makina olarak, Madencilik Makinaları imalatı, cevher hazırlama laboratuvar cihazları, konkasör ve çekiçli değirmen cihazları üretimi temini konusunda hizmet vermekteyiz.

RCDES Mühendislik

Rcdes Mühendislik, profesyonel makinalarıyla, Türkiye ve Yurdışında gelişmiş ve yeni nesil otomasyon hizmeti sağlamaktadır..

Tekniker Makina

Tekniker Makina Limited Şirketi, 1996 yılından beri projeye dayalı özel makina ve makina ekipmanları imalatı üzerine geliştirdiği sistemlerle yurt içinde ve yurt dışında birçok farklı markaya hizmet vermiş bir çözüm ortağıdır.

İCK Kalıp

İCK Kalıp, 30 yılı aşkın ticari tecrübesi ile girdiği kalıp sektöründe 2008 yılından bu yana kalıp seti elemanları, kalıp bağlantı elemanları, kesici takımlar ve aşındırıcılar üretiminde lider olmayı başarmış bir firmadır. 

EKS Eskişehir Kalıp Sanayi

EKS Eskişehir Kalıp Sanayi 10 yılı aşkın tecrübesi, özel makine parkuru ile kalıp sektöründe güvenle hizmet vermektedir. 

Ay Torna Freze

Ay Torna Freze, talaşlı imalat sektöründe 30 yılı aşan tecrübesiyle Eskişehir'in birçok sanayi koluna parça üretimi gerçekleştirmektedir. 

Karadağ Makina

Karadağ Makina, talaşlı üretim sektöründe güvenle hizmet veren, Eskişehir'de birçok sanayi koluna ürün tedarik eden önemli bir yan sanayi kuruluşudur. 

Zirve Makina

Zirve Makina, Eskişehir teksan sanayi bölgesindeki tam donanımlı atölyelerinde; modüler alüminyum, cnc, özel sipariş üretimler gerçekleştirmektedir.

Maksan Makina

Maksan Makina , sanayi tipi dikiş makinaları, buharlı ütüler yedek parça, aparat çeşitleri, bakım ve tamiratı işlemlerinde hizmet vermektedir.

Mertest Cevher Hazırlama Ekipmanları

Mertest Cevher Hazırlama Test Cihazları ; Mertler Makina 'nın Laboratuvar Ölçekli Test Cihazları üreten Firması olup, Laboratuvar Tipi Çeneli Kırıcı, Halkalı Öğütücü, Çekiçli Kırıcı, Değirmen, Bilyalı Değirmen, Bıçaklı Kırıcı, Bıçaklı Öğütücü, başta olmak üzere Cevher Hazırlama Laboratuvarlarında Kullanılan Makine, Cihaz ve Ekipmanların imalatını yapmaktadır.

X