Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı
222Rehber.com
222Rehber.com

Kalıp & Makina

  • Kalıp & Makina Firmaları
  • Kalıp & Makina İş İlanları
  • Kalıp & Makina Yorumları
Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Cromic Plastik Enjeksiyon Kalıp

Cromic Plastik,Eskişehir'in plastik ve kauçuk ihtiyacını karşılamak için tasarımını, üretimini, satışını ve plastik enjeksiyon kalıpların üretimini yapmaktadır.

Maksan Makina

Maksan Makina , sanayi tipi dikiş makinaları, buharlı ütüler yedek parça, aparat çeşitleri, bakım ve tamiratı işlemlerinde hizmet vermektedir.

Baysan Mezar Kalıp İmalatı

Eskişehir Baysan firmamız dublex merdiven, mezar kalıp yapımı, demir doğrama, ferforje, kat kaloriferi işlerinizde istekleriniz doğrultusunda sizlere hizmet vermektedir.

EKS Eskişehir Kalıp Sanayi

EKS Eskişehir Kalıp Sanayi 10 yılı aşkın tecrübesi, özel makine parkuru ile kalıp sektöründe güvenle hizmet vermektedir. 

RS Plastik

Eskişehir RS Plastik, Eskişehir plastik enjeksiyon, plastik enjeksiyon baskı, plastik enjeksiyon fason baskı hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

RCDES Mühendislik

Rcdes Mühendislik, profesyonel makinalarıyla, Türkiye ve Yurdışında gelişmiş ve yeni nesil otomasyon hizmeti sağlamaktadır..

Mertler Makina

Mertler Makina olarak, Madencilik Makinaları imalatı, cevher hazırlama laboratuvar cihazları, konkasör ve çekiçli değirmen cihazları üretimi temini konusunda hizmet vermekteyiz.

Tekniker Makina

Tekniker Makina, 1996 yılından beri projeye özel makina ve makina aksamları imalatı üzerine geliştirdiği sistemlerle yurtiçinde ve yurt dışında birçok farklı markaya hizmet vermiş bir çözüm ortağıdır. 

Karadağ Makina

Karadağ Makina, talaşlı üretim sektöründe güvenle hizmet veren, Eskişehir'de birçok sanayi koluna ürün tedarik eden önemli bir yan sanayi kuruluşudur. 

Zirve Makina

Zirve Makina, Eskişehir teksan sanayi bölgesindeki tam donanımlı atölyelerinde; modüler alüminyum, cnc, özel sipariş üretimler gerçekleştirmektedir.

Mertest Cevher Hazırlama Ekipmanları

Mertest Cevher Hazırlama Test Cihazları ; Mertler Makina 'nın Laboratuvar Ölçekli Test Cihazları üreten Firması olup, Laboratuvar Tipi Çeneli Kırıcı, Halkalı Öğütücü, Çekiçli Kırıcı, Değirmen, Bilyalı Değirmen, Bıçaklı Kırıcı, Bıçaklı Öğütücü, başta olmak üzere Cevher Hazırlama Laboratuvarlarında Kullanılan Makine, Cihaz ve Ekipmanların imalatını yapmaktadır.

X