222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1706
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Koltuk Yıkama

Özen Koltuk Yıkama
222 Rehber Reklam Bannerı
Sera Hijyen Temizlik
Özen Koltuk Yıkama
Özen Koltuk Yıkama
222 Rehber Reklam Bannerı
Sera Hijyen Temizlik
Özen Koltuk Yıkama
  • Koltuk Yıkama Firmaları
  • Koltuk Yıkama İş İlanları
  • Koltuk Yıkama Yorumları

Lal Temizlik

Lal Temizlik, deneyimli ekibi, kullandığı profesyonel araç ve ekipmanları ile Eskişehir ve çevresinde titiz, kaliteli temizlik hizmetleri vermektedir.

Konfor Koltuk ve Yatak Yıkama

Konfor Koltuk ve Yatak Yıkama olarak, kendi imalatımız olan deterjanlarla çamaşır suyu kullanmadan antibakteriyel yerinde koltuk & yatak yıkama hizmeti sunmaktayız.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Hancı Koltuk Yıkama

Hancı Koltuk Yıkama, profesyonel buharlı temizleme makinaları ile Eskişehir'in her noktasına koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Onur Halı Yıkama

Onur Halı Yıkama, Eskişehir'de tam otomatik makinelerle halı ve koltuklarda kire ve lekeye yer vermeden detaylı, titiz temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Damla Halı Yıkama

Damla Halı Yıkama, Eskişehir'de güvenilir ve profesyonel bir halı yıkamacı olarak tamamen otomatik makinalarla her özellikte halının derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır.

Adax Koltuk Yıkama

Adax Koltuk Yıkama, profesyonel ekipmanları, tam otomatik, güçlü makinaları ile koltuk, yatak, sandalye gibi yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlıyoruz. 

Konfor Temizlik

Eskişehir Konfor Temizlik, çamaşır yıkama-kurutma, ütüleme, yorgan-battaniye yıkama, halı yıkama, stor perde yıkama, koltuk-yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır.

Konfor Halı Yıkama

Konfor Halı Yıkama, Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Koltuk Takımı Temizliği, Yorgan - Battaniye Yıkama, Stor Perde Yıkama işlemlerinde hizmet vermektedir.

Hijyen Koltuk Yıkama

Eskişehir Hijyen Koltuk Yıkama; koltuklarınızı son sistem makinalarda hijyenik olarak bitkisel şampuanlarla yıkar ve hijyenik temizlik sağlar.

Aktif Halı Yıkama

Değişmeyen kalitesiyle derinlemesine temizlik sunan Aktif Halı Yıkama; Eskişehir'de halı yıkama, koltuk yıkama, yatak ve yorgan yıkama alanlarında hizmet vermektedir.

Özen Koltuk Yıkama

Eskişehir koltuk yıkama hizmetlerinde "Özen" isteyenlerin tek tercihi olan Özen Temizlik, işlerini titizlik ve özenle çalışmaktadır.

Vip26 Koltuk Yıkama

Vip26 Koltuk Yıkama; Eskişehir'de profesyonel ekibiyle detaylı koltuk, sandalye, yatak yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetleri  veren bir firmadır.

Yağmur Halı Yıkama

Yağmur Halı Yıkama, halı yıkama sektöründe, profesyonel halı yıkama makinaları ile kaliteli, ekonomik halı, koltuk ve stor perde yıkama hizmetleri vermektedir.

Mr Beyaz

Modern yaşamın vazgeçilmez parçaları olan araç koltukları, yataklar, bazalar ve oturma grupları zamanla kirlenir ve temizlik ihtiyacı duyar. İşte tam bu noktada, son teknoloji endüstriyel makinalarımızla devreye giriyor ve size mükemmel bir temizlik deneyimi sunuyoruz.

Çetin Halı Yıkama

Eskişehir Çetin Halı Yıkama, deneyimli ekibi ve teknolojik makinaları ile halı, koltuk, stor perde yıkama hizmetleri vermektedir. 

Eskişehir’deki tüm koltuk yıkamacılar 222rehber.com’da… Koltuk, yatak, baza, sandalye gibi tüm döşemeli mobilyalarda %100 hijyeni sağlayan buharlı koltuk yıkama firmalarına rehberimizden ulaşabilirsiniz. Eskişehir Koltuk yıkama firmalarının iletişim bilgileri, kullandıkları ekipmanlar, yol tarifi gibi detaylarına ayrıca hakkında yapılan gerçek yorumlara ulaşabilirsiniz.

Buharlı koltuk yıkama nasıl yapılır?

Koltuk temizliğinde en derinlere ulaşabilmenin yolu buharlı koltuk temizlemeden geçer. Özel koltuk yıkama makinaları ile yapılan bu işlem koltuk, yatak ve bazaların tüm kirlerini söküp atar. Buharlı koltuk yıkama aşamaları ise şu şekildedir;
Öncelikle koltuk incelenip kumaşı ve varsa lekeli olan bölgeleri belirlenir. Kumaşa uygun bir temizleme planı oluşturularak işleme başlanır.
Öncelikle koltuklar profesyonel, yüksek emiş gücüne sahip süpürgelerle tozlarından arındırılır. Bu adım atlanmaması gereken bir işlemdir çünkü tozlar alınmadan başlanan yıkamalarda buharla birlikte çamurlaşma gibi istenmeyen sonuçlar görülebilir.
Koltukların tozunu aldıktan sonra ikinci adımda sökülebilen parçaların temizliğine geçilir.  Minderler, yastıklar, koltuğun sökülebilen tüm parçaları tek tek buhardan geçirilir ve sonrasında yıkama yapılıp kurumaya bırakılır.
Bir sonraki adımda koltuğun döşemelerine uygulama yapılır.  Oldukça yüksek bir sıcaklıkta verilen buhar tüm maytları,kirleri, bakteriler, ölü deri kalıntılarını ve kırıntıları söküp atar.
Profesyonel koltuk yıkama işlemi tamamlandıktan sonra koltuklar ise kuruma bırakılır
Buharlı koltuk yıkama işlemi, kumaşın doğal liflerine zarar vermeden koltuğunuzu temizlemenin en güvenli ve etkili yolu olabilir. Ancak, kumaşın hassasiyetine bağlı olarak buhar temizleyici aksesuarlarının doğru kullanımı, koltuğunuzun yıpranmasını önlemek için önemlidir.

Koltuktan çay lekesi nasıl çıkar?

Türk mutfağının belki de en sevilen ürünü olan çay, günün her saatinde hayatımızda olduğu için lekeleri de evin her noktasında sık sık görülebilir. Koltukta çay lekesi de oldukça sık gördüğümüz lekelerden biridir. İlk bakışta biraz ürkütücü olabilse de aslında çay lekesi, tüm koltuk lekeleri gibi hızlı müdahale edildiğinde kolayca temizlenebilen bir lekedir.
Çay lekesi nasıl çıkar?
Koltuğumuza çay döküldüğü anda ilk yapılması gereken bir temiz bez veya kağıt havlu yardımıyla çayın fazlasını almak olmalıdır. Çay dökülen yere fazla bastırmadan kağıt havluyu koyup emmesini beklemek işimizi kolaylaştıracaktır.
Kağıt havlu fazla çayı çekerken bir yandan bir havlu ıslatıp tampon hareketlerle lekeye müdahale edebilirsiniz. Bu da leke daha tazeyken büyük kısmından kurtulmanızı sağlayacaktır.
Bu adımlardan sonra hala çay lekesi görünüyorsa eşit miktarda sirke ve suyu karıştırarak temiz bir bezle yine çok bastırmadan müdahale edebilirsiniz. Sirke leke konusunda iyi bir destekleyicidir.
Bir diğer yöntem de karbonatlı su karışımıdır. Su ve karbonatı karıştırarak koltuktaki çay lekesini silebilirsiniz.
Tüm bu ön işlemlerin ardından koltukların mutlaka uzman bir koltuk yıkamacıya teslim edilmesi gerektiğini de hatırlatmak gerekir. Koltuk yıkama firmasına leke olan yeri ve lekenin sebebini belirterek döşeme kumaşının türüne göre uygun şekilde müdahale edilmesini isteyebilirsiniz.

Eskişehir koltuk yıkama fiyatları

Koltuk yıkama fiyatları Eskişehir piyasasında da her yerde olduğu gibi çeşitli kriterlere göre belirlenmektedir. Bunlar;
Öncelikle koltukların büyüklüğü koltuk yıkama fiyatlarının belirlenmesindeki en önemli etkendir. Tekli bir koltuğun yıkama ücreti ile üçlü koltuk takımı yıkama fiyatı aynı değildir. Bu sebeple fiyat bilgisi almak için öncelikle koltuk sayısını ve büyüklüklerini belirtmeniz gerekir.
Bir diğer önemli husus koltuğun döşeme kumaşının cinsidir. Onlarca farklı kumaşta koltuk takımı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları temizlenirken deterjanından makinasına özel işleme ihtiyaç duyar. Bu sebeple koltuğun kumaş cinsi de fiyatın belirlenmesini etkiler.
Bunun dışında koltuk yıkatacağınız Eskişehir koltuk yıkama firmasının sahip olduğu deneyim, kullandığı makinaların kalitesi ve kullandığı temizleyicilerin kalitesi de fiyatın belirlenmesini etkileyecektir.
X