Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı
222Rehber.com
222Rehber.com

Konaklama

  • Konaklama Firmaları
  • Konaklama İş İlanları
  • Konaklama Yorumları
Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Damla Stüdyo Evler 2

Damla Stüdyo Evler Firmamız Eskişehir Merkezde Bulunup Bay - Bayan Öğrencilere Konaklama Hizmeti Vermeye Devam Etmektedir.

EsGüven Suit

EsGüven Suit; Eskişehir'de full eşyalı, mutfak ekipmanlı, ultra lüks günlük kiralık daireler gibi odalarıyla hizmet vermektedir.

The Black Eskişehir

The Black Eskişehir herşeyin ötesinde asil ve kaliteli bir konaklama vaad ediyor.

Otel Tekinoğulları

Eskişehir tren garına 5 dk mesafede konumlanan Otel Tekinoğulları, uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir.

Kara Apart

Kara Apart Olarak Eskişehir'de Osmangazi Üniversitesi Karşısı Günlük, Haftalık, Aylık Kiralık Apart ve Dairelerimizle hizmet vermekteyiz.

Anadolu Üniversitesi Odunpazarı Konukevi

Anadolu Üniversitesi tarafından, restore edilen ve Osmanlı mimarisinin yaşayan örneklerini oluşturan 7 adet bina, butik otel niteliğiyle konukevi olarak kullanılmaktadır. 14 oda ve 25 yatak bulunan konukevinde; ada kahvaltı sistemi uygulanmakta ve kahvaltı açık büfe olarak sunulmaktadır.

Eskişehir Dilara Apart

Eskişehir'in tam merkezinde Anadolu Üniversitesine yakın lüks bayan öğrenci apartımız sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Aykanat Apart

Eskişehir'de bayan apart olarak hizmet veren Aykanat Apart,rahatlığı ve konforu evinize getiriyor.

Osmangazi Üniversitesi Konukevi

10 tek kişilik, 2 çift kişilik oda ile hizmet veren Osmangazi Üniversitesi Konukevi akademik ve idari personel yakınları ile Üniversite dışından misafirlere de hizmet vermektedir.

Damla Stüdyo Evler 1

Damla Stüdyo Evler Firmamız Eskişehir Merkezde Bulunup Bay-Bayan Öğrencilere Konaklama Hizmeti Vermeye Devam Etmektedir.

Eskişehir Polisevi

Eskişehir Polisevi, toplamda 43 odası ile polis teşkilatı personelleri için güvenli, konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Rekor Apart

Eskişehir Rekor, Eskişehir'in en merkezi konumlarından biri olan Bağlar bölgesinde kız öğrenciler için konforlu, güvenli, keyifli bir konaklama imkanı sunmaktadır.

X