222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1184
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Konaklama

Eskişehir’deki apart, otel, konukevi, polisevi ve çok daha fazlasına 222rehber üzerinden ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Konforlu konaklama seçeneklerine sahip, sunduğu hizmetlerle sizlere evinizin rahatlığını aratmayacak konaklama işletmelerine, bu işletmelerin adres ve iletişim bilgilerine, oda görsellerine ve müşteri yorumlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilir, işletmeler ile iletişime geçerek fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.
  • Konaklama Firmaları
  • Konaklama İş İlanları
  • Konaklama Yorumları

Kara Apart

Kara Apart olarak Eskişehir'de Osmangazi Üniversitesi karşısı günlük, haftalık, aylık kiralık apart ve dairelerimizle hizmet vermekteyiz.

Akın Apart

Akın Apart, muhteşem lokasyonlarda iki apartı ile kız ve erkek öğrenciler için güvenli bir konaklama sunmaktadır. Tek veya çift kişilik oda seçenekleri sunan Akın Apart, Osmangazi Üniversitesi’ne birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Anadolu Üniversitesi Odunpazarı Konukevi

Anadolu Üniversitesi tarafından, restore edilen ve Osmanlı mimarisinin yaşayan örneklerini oluşturan 7 adet bina, butik otel niteliğiyle konukevi olarak kullanılmaktadır. 14 oda ve 25 yatak bulunan konukevinde; ada kahvaltı sistemi uygulanmakta ve kahvaltı açık büfe olarak sunulmaktadır.

Eskişehir Polisevi

Eskişehir Polisevi, toplamda 43 odası ile polis teşkilatı personelleri için güvenli, konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Otel Tekinoğulları

Eskişehir tren garına 5 dk mesafede konumlanan Otel Tekinoğulları, uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir.

Aykanat Apart

Eskişehir'de bayan apart olarak hizmet veren Aykanat Apart,rahatlığı ve konforu evinize getiriyor.

Arasta Konak Butik Otel

Eskişehir'in Odunpazarı bölgesinde yer alan Arasta Konak Butik Otel,  şehrin eski dokusuna uygun mimarisi ile konuklarını ağırlamaktadır.

EsGüven Suit

EsGüven Suit; Eskişehir'de full eşyalı, mutfak ekipmanlı, ultra lüks günlük kiralık daireler gibi odalarıyla hizmet vermektedir.

Rekor Apart

Eskişehir Rekor, Eskişehir'in en merkezi konumlarından biri olan Bağlar bölgesinde kız öğrenciler için konforlu, güvenli, keyifli bir konaklama imkanı sunmaktadır.

La Vie Konak Otel

La Vie Konak Otel, Odunpazarı bölgesinde yer alan konumu, bozulmamış mimari dokusu ile tarihi bir mekanda konaklama imkanı sunmaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü personelleri ile konforlu konaklama imkanı sunan La Vie Konak Otel, standart, premium, junior suite ve sultan suite oda seçenekleri sunmaktadır. 

The Black Eskişehir

The Black Eskişehir herşeyin ötesinde asil ve kaliteli bir konaklama vaad ediyor.

Osmangazi Üniversitesi Konukevi

10 tek kişilik, 2 çift kişilik oda ile hizmet veren Osmangazi Üniversitesi Konukevi akademik ve idari personel yakınları ile Üniversite dışından misafirlere de hizmet vermektedir.

X