222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1711
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Kuru Temizleme

222 Rehber Reklam Bannerı
Ak Pak Kuru Temizleme
222 Rehber Reklam Bannerı
Ak Pak Kuru Temizleme
  • Kuru Temizleme Firmaları
  • Kuru Temizleme İş İlanları
  • Kuru Temizleme Yorumları

Ak Pak Kuru Temizleme

Ak Pak Kuru Temizleme, Eskişehir'de sahip olduğu profesyonel makinalarla kuru temizleme ve lostra hizmetleri vermektedir. 

Dry Clup Kuru Temizleme

Eskişehir Dry Clup Kuru Temizleme ; yorgan, battaniye, çamaşır, perde yıkama hizmeti dışında ütü, deri ve kumaş boyama da yapmaktadır.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Dry Zara Kuru Temizleme

Dry Zara Kuru Temizleme, teknolojik makinaları, kullandığı birinci sınıf ürünlerle her tekstil ürününde profesyonel kuru temizleme ve ütü hizmetleri sunmaktadır. 

Akman Kuru Temizleme

Eskişehir kuru temizleme firması olarak 1969’da hizmete başlayan Akman Kuru Temizleme, kaliteli ve istikrarlı hizmeti ile bugünlere büyüyerek gelmeyi başarmış bir markadır.

Eskişehir’de hizmet veren tüm kuru temizlemeciler 222rehber.com’da… Abiye temizliğinden gelinlik damatlık kuru temizlemesine kadar her tekstil ürününün temizlenmesi, leke çıkarma işlemlerinde bu firmalardan destek alabilirsiniz.  Eskişehir Tepebaşı ve Odunpazarı’nda yer alan tüm kuru temizlemecileri rehberimizden bularak iletişim bilgilerine ulaşabilir, detaylı hizmetlerini, kuru temizleme fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
Kuru temizleme nasıl yapılır?
Kuru temizleme, giysilerin su kullanmadan özel kimyasallar ve makinalar kullanılarak temizlenmesi işlemidir. Bu yöntem, normal yıkama yöntemleriyle temizlenemeyen veya suya dayanıksız olan kumaşlar için idealdir.
Kuru temizlemeciler, giysi üzerindeki lekeleri ve kirleri çıkarmak için özel ürünler kullanır.  Bu sebeple özellikle hassas kumaşlar ve özel giysiler için idealdir. Ayrıca, evde yıkama ve kurutma makinesi olmayan kişiler için de pratik bir seçenektir.
Eskişehir kuru temizleme firmaları
Eskişehir, büyük bir kent olduğundan içerisinde birçok farklı kuru temizleyici bulmak mümkündür.  Öğrenci yoğunluğunun da yüksek olduğu kentimizde özellikle çamaşır yıkama ve kurutma makinesi olmayan öğrenciler kuru temizlemelerin çamaşır yıkama hizmetini yoğun olarak kullanmaktadırlar.
Kuru temizleme Tepebaşı/Eskişehir yakınında yer alan kuru temizleme firmaları, Odunpazarı kuru temizlemecileri, her biri hassas kumaşlardan kaban, mont gibi ürünlere kadar hepsinin temizlenmesini sağlar.
Gelinlik kuru temizleme
Gelinlik, belki de hayatımız boyunca sahip olduğumuz en kıymetli giysilerden biridir.  Düğün, fotoğraf çekimi gibi günlerden sonra gelinlik hatıra olarak saklanacaksa da kiralanan yere teslim edilecekse de mutlaka temizleme işlemi yapılması gerekir.  Gelinlik kuru temizleme işlemi gelinliğin dokusuna zarar vermeden lekeleri söküp alması gereken bir işlemdir.
Eskişehir’deki kuru temizleme firmaları bu konuda deneyim sahibi, profesyonel ürün ve ekipman kullanan firmalardır. Güpür, dantel, saten, işleme, boncuk gibi detaylara sahip olan gelinlikler için de tüm firmalar en özel ürünleri kullanarak işlem yapar.
En uygun gelinlik temizleme firması için rehberimizdeki firmalara ulaşabilir, gelinliğinizin zarar görmeden temizlenmesi için destek alabilirsiniz.
Kuru temizleme ne kadar sürer?
Kuru temizleme süresi ürünün hassasiyetine göre değişkenlik gösterebilir. Temizleme aşaması ortalama olarak 1-2 saat sürse de teslime hazır hale gelmesi 1 günü bulabilir. Özellikle fazla miktarda ürün verdiyseniz bu süre daha da uzayabilmektedir.
Kuru temizlemenin farkı nedir?
Kuru temizleme işlemi, evlerde makine aracılığıyla yaptığımız çamaşır yıkama işlemlerinden çok farklı bir işlemdir. Kuru temizlemede adından da anlaşılacağı gibi su kullanmadan temizleme yapılır.
Kuru temizlemenin evde yıkamadan farkı su ve sabun kullanılmadığı için giysinin yıkanırken yaşayacağı yıpranmaların yaşanmamasıdır. Ayrıca ev tipi ürünlerle çıkaramayacağımız lekeler kuru temizlemede kullanılan özel kimyasallar sebebiyle kolaylıkla çıkarılır.
Kuru temizleme giysilerinizin ömrünü uzatan bir işlemdir. İpek, saten gibi giysiler, deriler, dış giyim ürünleri, yün kazaklar, kaşmirler hem pahalı hem de doğru kullanımla uzun yıllar sizinle kalabilecek ürünlerdir. Bu gibi tekstil ürünlerini satın aldığımızda uzun zaman kullanmak isteriz. Hassas kumaşlı giysilerin istediğimiz kadar uzun kullanabilmeyi sağlayacak temel adım da kuru temizlemeden geçer. Kuru temizlemenin avantajı, giysilerin rengini, dokusunu, üzerindeki işlemesini, boncuklarını hiç yıpratmadan temizlemesidir.
En yakın kuru temizlemeci
Giysilerimiz için kuru temizleme yaptıracağımız zaman ilk sorularımızdan biri de en yakın kuru temizleme firması nerede? Sorusudur. Eskişehir’de bu saatte açık en yakın kuru temizlemeciyi 222rehber.com’dan kolayca bulabilirsiniz.
Tepebaşı ve Odunpazarı başta olmak üzere hangi mahallede yaşıyorsanız o konuma en yakın kuru temizlemeciyi, çamaşır yıkama ve ütüleme hizmeti veren firmayı rehberimizden bulabilirsiniz.
  
X