222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1706
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Oluk

222 Rehber Reklam Bannerı
Eskişehir Eksiz Oluk
Eskişehir Olukçu
Eskişehir Mert Oluk
Efe Eksiz Oluk
Eskişehir Eksiz Oluk
222 Rehber Reklam Bannerı
Eskişehir Olukçu
Eskişehir Mert Oluk
Efe Eksiz Oluk
  • Oluk Firmaları
  • Oluk İş İlanları
  • Oluk Yorumları

Eskişehir Eksiz Oluk

Eskişehir Eksiz Oluk firmamız siz değerli müşterilerine oluk, kenet çatı sistemleri ve yağmur iniş boruları konusunda itina ile hizmet vermektedir.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Efe Eksiz Oluk

Efe Eksiz Oluk, Eskişehir ve çevresinde her türlü oluk ve çatı işleri üzerine detaylı, kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Menevşe Çatı & Cephe Sistemleri

Menevşe Çatı & Cephe Sistemleri, çatı ve oluk sistemleri üzerine yüksek kalite standartlarında çözümler sunmaktadır. İmalat aşamasından montajına kadar her aşamasını kendimizin gerçekleştirdiği oluk sistemleri uzun yıllar boyunca güvenle kullanıma uygundur. 

Erdoğan Havalandırma

Eskişehir Erdoğan Havalandırma, havalandırma ve baca sistemleri konusunda ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Espardus Çatı Sistemleri

Espardus Çatı Sistemleri Eskişehir'de eksiz oluk, metal kenet çatı sistemleri, yağmur iniş sistemleri, havalandırma sistemleri, çelik baca sistemleri konularında faaliyet göstermektedir.

Mert Oluk

1999 yılından beri Eskişehir'de hizmet veren Mert Oluk, ekli – eksiz yağmur olukları, davlumbaz, boru , baca aspiratörleri, çelik çatı ve izolasyon işleri üzerine çözüm ortağınız olarak hizmet sunmaktadır.

Eskişehir’de hizmet veren tüm Olukçular 222rehber.com’da… Çatı ve oluk sistemleri üzerine uzmanlaşan, imalat, montaj, tamir konularında destek veren firmaların adres ve telefon bilgileri, tek tuşla kolay yol tariflerine web sitemiz üzerinden ulaşabilir, en uygun firmadan oluk fiyat teklifi alabilir, yaptığı işleri inceleyebilirsiniz.
Eskişehir Olukçu
Çatı oluk sistemleri, binaların çatılarının su ve yağmur sularının drenajını sağlamak için kullanılan yapı elemanlarıdır. Çatı olukları, binaların çatı yüzeylerinde su sızıntılarını önlemek ve yağmur sularını toplamak için tasarlandıklarından, su yönlendirme sistemlerine bağlı olarak oluk çeşitleri farklılık gösterir. Oluk sistemleri, çatı konstrüksiyonunun tasarımına uygun olarak farklı malzemelerden üretilebilir. En sık kullanılan malzemeler arasında demir, alüminyum, polikarbonat, PVC gibi plastikler yer alır.
Eskişehir oluk ustaları, oluk sistemlerinin üretilip çatıya yerleştirilmesi ve belli aralıklarda gereken bakım işlerinin yapılması konusunda bilgi ve tecrübe sahibidirler. Bu firmalar ekli ve eksiz oluk sistemleri uygulamalarında binanın dış cephesine uyumlu renklerde, uzun ömürlü imalatlar yapmaktadır.
Oluk Çeşitleri
Çatı oluklarının boyutları, bina tipine ve çatı konstrüksiyonunun tasarımına göre farklılık gösterir. Örneğin eksiz oluk sistemleri Eskişehir Olukçuları tarafından hemen her binada tercih edilip uygulanan bir oluk sistemi türüdür. Ekli, kesitli oluklara nazara sızdırma oranı son derece düşük olan eksiz oluk sistemleri Eskişehir oluk firmalarının en çok çalıştığı yağmur iniş sistemidir denebilir.
Eksiz oluk
Eksiz oluk sistemleri hem görüntüsüyle hem de uzun ömrü ile en çok tercih edilen oluk çeşitlerinden biridir. Villalar, müstakil evler, apartmanlar, fabrikalar, iş merkezleri hatta 1000 metrekare üzeri tesislerde bile tercih edilebilen eksiz oluk sistemlerinde yerinde üretim ile binaya montaj yapılır.
Eksiz oluk sistemlerinin yağmura olduğu gibi kar ve dolu gibi tüm hava koşullarına karşı yüksek mukavemeti vardır.
Bakır oluk
Bakır oluk, oluk sistemleri içinde en dayanıklı olanıdır.  Bakırın yüksek mukavemetini taşıyan oluk sistemleri ne yağışlardan ne darbelerden ne de hava koşullarından etkilenmez. En pahalı oluk türü olarak nitelendirebileceğimiz bakır olur sistemleri, olukcu firmalar tarafından uygulanabilir.
Galvaniz oluk
Galvaniz oluk, dayanıklı, uzun ömürlü ve şık görünümlü oluk çeşitlerinden biridir. Hemen hemen her yapıda kullanılabilen galvaniz oluk sistemleri tek parça olarak üretilip uygulanır.
Çinko oluk
Yapılarda en çok kullanılan malzemelerden biri olan çinko, oluk sistemlerinde de tercih edilmektedir. Çinko oluk sistemleri yine son derece uzun ömürlü ve sağlam malzemelerdir.
Eksiz oluk montajı
Eksiz oluk sistemleri veya bir başka adıyla yağmur iniş sistemleri, üretimi ve montajı yerinde yapılan sistemlerdir.  Yağmur suyu tahliyesi için tercih edilen eksiz oluk sisteminde anlaşacağınız oluk firması adresinize makine ve ekipmanlarıyla gelerek montaj işlemini adreste gerçekleştirecektir.
Alınacak detaylı ölçüm işlemlerinin ardından oluk kesme işlemleri yapılarak monte edilir.
X