222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1709
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Pilates

  • Pilates Firmaları
  • Pilates İş İlanları
  • Pilates Yorumları

Life Drop Pilates Merkezi

Life Drop Pilates, daha sağlıklı ve zinde bir hayat için tam donanımlı stüdyosunda spor eğitimleri vermektedir. Yıllara dayanan bilgi ve tecrübesiyle Eskişehir Life Drop Pilates Merkezi; mat pilates, reformer pilates ve tedavi pilatesi dersleri vermektedir.

7 Sanat

2006 yılında kurulan 7 Sanat Akademi bugün Vega Outlet AVM'de yenilenen yüzüyle dans, resim, jimnastik, drama gibi çeşitli branşlarda profesyonel eğitimler vermektedir.

Venüs Reformer Pilates Stüdyosu

Venüs Özel Ders Stüdyosu, Eskişehir'de kadınlara özel bir spor stüdyosu olarak uzman eğitmenleriyle daha fit, daha esnek ve daha güçlü bir beden için destekleyici çalışmalara imza atmaktadır.

Fizyomaster Klinik Pilates

Fizyomaster Klinik Pilates, uzman bir doktor eşliğinde sunduğu klinik pilates seanslarıyla eklem ağrılarına, kronik bel, boyun ve daha birçok rahatsızlıktan kurtulmanızı sağlamaktadır.

Gym Fit

Gymfit, Türkiye’de ve dünya çapında spor sektöründe fark yaratmayı amaçlayan bir spor kulübüdür. ‘Spor her zamankinden daha fazla ve daha kolay olacak.’ mottosuyla yola çıkan Gymfit; Eskişehir, İstanbul, Ankara ve Bursa olmak üzere 4 ilde birden çok şubesiyle hizmet vermektedir.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Lady Fit

Meral Öznal dedi ki

Lady Fit

Eskişehir'de kadınlara özel en iyi spor salonu kesinlikle Lady Fit. Hocalarımızdan çok memnun kaldım. Her zaman çok ilgili davrandılar ve detaylı bir şekilde bilgilendirme yaptılar. Fit olmak ve kilo vermek isteyenlere Lady Fit Kadınlara Özel Spor Salonu'nu tavsiye ediyorum. İyi ki tanışmışım dediğim hocalarımızdan özellikle Gamze hocamıza destekleri ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederim.

Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Fi Sanat Merkezi

Fi Sanat Merkezi, müzik, bale, resim, dans, pilates, zumba, yoga, drama alanlarında tecrübe sahibi eğitmenleri ile her yaştan öğrencisine eğitimler vermektedir. 

Lady Fit

Eskişehir Lady Fit, içerisinde bulunan özel ekipmanları, teknolojik makineleri ve profesyonel eğitmenleri ile kadınlara özel olarak spor ve güzellik adına hizmetlerin verildiği bir merkezdir. 

Nice Pilates

Nur Hoşver tarafından 2018 yılında kurulan Nice Pilates; güler yüzlü ve donanımlı ekibi ile Aletli (Reformer) Pilates, Kickbox, Taekwondo, Fonksiyonel Antrenman, Crossfit, Yoga ve Zumba alanlarında hizmet vermektedir.

Daha sağlıklı bir vücut için yeni bir hobi edinmek veya tedavi amaçlı olarak eğitim mi almak istiyorsunuz? Peki Eskişehir pilates salonları hakkında detaylı bilgiye 222rehber.com web sitesinden ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Pilates, aletli (reformer) pilates, hamile pilates, tedavi pilates ve çok daha fazlası konusunda hizmet veren pilates salonlarını yeni nesil rehberimiz üzerinden inceleyebilir, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.
X