222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1658
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Pilates

  • Pilates Firmaları
  • Pilates İş İlanları
  • Pilates Yorumları

Venüs Sportif Club | Kadınlara Özel Spor ve Zayıflama Merkezi

Venüs Sportif Club, Eskişehir'de kadınlara ve çocuklara özel bi spor merkezi olarak hizmet vermektedir.

Life Drop Pilates Merkezi

Life Drop Pilates, daha sağlıklı ve zinde bir hayat için tam donanımlı stüdyosunda spor eğitimleri vermektedir. Yıllara dayanan bilgi ve tecrübesiyle Eskişehir Life Drop Pilates Merkezi; mat pilates, reformer pilates ve tedavi pilatesi dersleri vermektedir.

Fizyomaster Klinik Pilates

Fizyomaster Klinik Pilates, uzman bir doktor eşliğinde sunduğu klinik pilates seanslarıyla eklem ağrılarına, kronik bel, boyun ve daha birçok rahatsızlıktan kurtulmanızı sağlamaktadır.

Gym Fit

Gymfit, Türkiye’de ve dünya çapında spor sektöründe fark yaratmayı amaçlayan bir spor kulübüdür. ‘Spor her zamankinden daha fazla ve daha kolay olacak.’ mottosuyla yola çıkan Gymfit; Eskişehir, İstanbul, Ankara ve Bursa olmak üzere 4 ilde birden çok şubesiyle hizmet vermektedir.

7 Sanat

2006 yılında kurulan 7 Sanat Akademi bugün Vega Outlet AVM'de yenilenen yüzüyle dans, resim, jimnastik, drama gibi çeşitli branşlarda profesyonel eğitimler vermektedir.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Nice Pilates

Nur Hoşver tarafından 2018 yılında kurulan Nice Pilates; güler yüzlü ve donanımlı ekibi ile Aletli (Reformer) Pilates, Kickbox, Taekwondo, Fonksiyonel Antrenman, Crossfit, Yoga ve Zumba alanlarında hizmet vermektedir.

Fi Sanat Merkezi

Fi Sanat Merkezi, müzik, bale, resim, dans, pilates, zumba, yoga, drama alanlarında tecrübe sahibi eğitmenleri ile her yaştan öğrencisine eğitimler vermektedir. 

Daha sağlıklı bir vücut için yeni bir hobi edinmek veya tedavi amaçlı olarak eğitim mi almak istiyorsunuz? Peki Eskişehir pilates salonları hakkında detaylı bilgiye 222rehber.com web sitesinden ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Pilates, aletli (reformer) pilates, hamile pilates, tedavi pilates ve çok daha fazlası konusunda hizmet veren pilates salonlarını yeni nesil rehberimiz üzerinden inceleyebilir, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.
X