222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1709
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Restoran

222 Rehber Reklam Bannerı
Qr Menü Banner
Restoran Banner
222 Rehber Reklam Bannerı
Qr Menü Banner
Restoran Banner
  • Restoran Firmaları
  • Restoran İş İlanları
  • Restoran Yorumları

Yum-Yum Noodle House

Yum-Yum Noodle House, 2008 yılından bu yana uzak doğu mutfağının en sevilen lezzetlerini büyük bir ustalıkla Eskişehirlilere ulaştıran, damağınızdan silinmeyecek tatlara ulaşabileceğiniz eşsiz bir lezzet durağıdır. 

Balkan Lokantası

Eskişehir'de 20 yıllık tecrübesi ile hizmet veren Balkan Lokantası, yöresel yemeklerin en sevilen çeşitlerini her gün aynı lezzet ve kalitesiyle müşterilerine sunmaktadır. 

Ayten Usta Gurme

2014 yılında büyük bir heyecanla Ulu Önder parkında açılan Eskişehir Ayten Usta Gurme, Anadolu Mutfağı'ndan Osmanlı Saray Mutfağ'na kadar birçok farklı lezzeti harmanlamaktadır. Lezzetli kahvaltısı ile dillere destan olan Ayten Usta Gurme aynı zamanda iş yemeği, özel gün yemeği gibi bir çok organizasyona da ev sahipliği yapmaktadır.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Gaziantepli Hasanoğlu Ihlamurkent Şubesi

Gaziantepli Hasanoğlu Baklava, Pasta Dondurma Ihlamurkent Şubesi, modern tasarımı, zengin menüsü ile Vadişehir, Ihlamurkent bölgesindeki konuklarına lezzet şöleni yaşatmaktadır.

Tuna Köftecisi

Tuna Köftecisi, Eskişehir'de 1959 yılından beri değişmeyen lezzetiyle marka olmayı başarmış köftecilerinden biridir. Sanayi çarşısındaki konumunda her gün taze, leziz ürünler çıkaran Tuna Köftecisi, şehrin en popüler esnaf lokantalarından biridir. 

Köfteci Yusuf Hamamyolu Ekmek Arası Şubesi

Köfteci Yusuf Hamamyolu Ekmek Arası Şubesi, Köfteci Yusuf'un en sevilen ekmek arası lezzetlerini hızlı ve leziz bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Saklı Bahçe Cafe Odunpazarı

Eskişehir Tarihi Odunpazarı Evlerinde sizleri bekleyen Çibörek, Mantı, Serpme Kahvaltı, Sigara Böreği gibi ev yapımı lezzetlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Gondol Çibörek

Gondol Çibörek, Eskişehir'in en meşhur ve sevilen lezzetlerinden biri olan çibörekleri en taze ve lezzetli hali ile değişmeyen kalitede müşterilerine sunmaktadır. 

Ciğerci Bahattin

Ciğerci Bahattin Eskişehir Şubesi, ciğer başta olmak üzere içerisinde leziz ızgara kebapları, şırdan, mumbar gibi yöresel lezzetlerin yer aldığı menüsüyle, Özdilek AVM'nin karşında yer alan konumunda konuklarını ağırlamaktadır.

Bool Köfte

Bool Köfte, Eskişehir'in en meşhur tatlarını bir arada sunan menüsü ile uzun yıllardır lezzetli buluşmalara ev sahipliği yapmaktadır.

Anadolu Kelle Paça

2017 yılında açılan Anadolu Kelle Paça, ilikli kemik suyundan ananelerimizin reçeteleri ile çorbalar yapmakta, kelle tandır, kelle söğüş gibi benzersiz lezzetleri konuklarına sunmaktadır.

Sağlık Pide & Kebap & Döner

Sağlık Pide zengin menüsü ve Eskişehir'de yer alan 3 şubesi ile şehrin farklı noktalarında aynı kalitede aynı lezzete ulaşabileceğiniz bir restorandır.

Değirmencioğlu Lokantaları

Değirmencioğlu Lokantaları, Eskişehir'de Doktorlar Caddesi ve çarşı bölgesinde  yer alan iki şubesiyle her gün taze ve leziz ev yemeklerini konuklarına sunmaktadır. 

Rodop Teksan Köftecisi

Teksan Sanayi Sitesinde hizmet veren Rodop Köftecisi Serkan Usta, köftesi, piyazı, şişi ile köfteseverler için lezzetli bir buluşma noktasıdır. Sanayi köftecisi olarak hem ekonomik fiyatlı hem de lezzetli ürünler çıkaran Rodop Köftecisi, yıllardır değişmeyen bir kaliteyle çalışmaktadır.

Tat Kanatçı

TK Tat Kanatçı, Adalarda yer alan konumuyla mangal tadında tavuk ızgara ürünlerini servis ve paket seçenekleriyle müşterilerine sunmaktadır. Özel soslu terbiyeli tavukları ile ünlü Tat Kanatçı, tavuk ızgara ürünlerini kömür ateşinde pişirerek daha da lezzetli bir hale dönüştürmektedir. 

222 Park

222 Park olarak, Sish Restaurant, One Night Amerikan Bar, Şarap Evi, Majha, Meeting Room eğlenceli zaman geçirmeniz için siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Fahrettin Usta Balaban Kebap Salonu

Fahrettin Usta Balaban Kebap Salonu, Eskişehir'in meşhur lezzeti balaban kebabının doğduğu 40 yıllık bir işletmedir.

Motion

Motion, Eskişehir'de sunduğu benzersiz lezzet tadımları ile konuklarını bir dünya turuna çıkarırken keyifli konsepti ile bunu mutlu bir anıya dönüştürmektedir.

Ciğerci Ahmet

Ciğerci Ahmet, özel hazırlanmış konsepti ile Urfa'nın yöresel lezzetlerini Eskişehir'e taşıyan, canlı müzikleri, sıra gecesi eğlenceleri ile gelenlere keyifli zamanlar yaşatan bir işletmedir. 

Serhat Alabalık Sofra

Serhat Alabalık Sofra, Eskişehir'e yakın mesafede yeşilin ve doğanın ortasında nefes aldıran konumuyla konuklarını ağırlayan  lezzet noktalarından biridir.

Feşmekan Çorbacı Münür

Feşmekan Çorbacı Münür, anne eli lezzetinde ev yemeklerinden oluşan menüsü ile Türk mutfağının lezzetlerine günün farklı saatlerinde ulaşabileceğiniz mekanlardan biridir

Aşina Restaurant

Yoğun geçen günlerin yorgunluğunu keyifle atacağınız Aşina Restaurant leziz yemekleriyle hizmet vermektedir.

Sultan Ateşi Pide Kebap Tantuni

Sultan Ateşi Pide Kebap ve Tantuni, yıllardır değişmeyen lezzeti ve kalitesiyle yerinde ve paketli olarak servis vermektedir. Sultan Ateşi Pide Kebap Tantuni'nin güncel fiyat ve menü bilgilerine sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sağlık Lahmacun

Sağlık Lahmacun, paket ve servis seçenekleri ile gerçek lahmacun lezzetini Eskişehir'in her noktasına ulaştırmaktadır. İncecik hamuru, acılı-acısız seçenekleri ile Sağlık Lahmacun özel iç harcı odun ateşinde özel fırınlarda pişirmektedir. 

Konyalı Etli Ekmek

İsa Usta Konyalı Etli Ekmek, yöresel ve sevilen bir lezzet olan etli ekmek çeşitlerini lezzetli versiyonları ve ekonomik fiyatlı menü seçenekleri ile müşterilerine sunmaktadır.

Abdüsselam Balaban Kebap Salonu

Abdüsselam Balaban Kebap Salonu, 1938 yılında Abdüsselam Köftecisi olarak kurulmuş, o günden bugüne değişmeyen lezzeti ve kalitesiyle Eskişehir'in en meşhur balaban kebapçılarından biri olmuştur.

Noon Restaurant

Noon Restaurant, Türk ve Avrupa mutfağının seçkin yemeklerinden oluşan lezzetli menüsü, günün her saatinde bitmeyen enerjisi ile Eskişehirli misafirlerine benzersiz deneyimler yaşatıyor.

Kebapçı Hüsmen

1966 yılından bu yana hizmet veren Kebapçı Hüsmen, Eskişehir'in en meşhur balaban kebabı ve köfte duraklarından biridir. 50 yılı aşan bir geçmişi olan Kebapçı Hüsmen, yıllardır aynı kalitede, aynı lezzette balaban kebabı ve köfte çeşitleri sunuyor. 

Tatlıdil Köftecisi

1932 yılında kurulan Tatlıdil Köftecisi, Eskişehir'in ilk esnaf lokantalarından biri olarak kuruluşundan bu yana  aynı yerinde aynı lezzetiyle konuklarına hizmet vermektedir. 

Gazi Kebap Pide

Gazi Pide Kebap; birbirinden güzel kebap ve pide çeşitleri ile hem paket hem de yerinde servis imkanı ile hizmet vermektedir. Lezzetli pide ve lahmacunları, kebap çeşitlerini ustalıkla yapan Gazi Kebap Pide, hijyen koşullarını aksatmadan, temizlikten ödün vermeden çalışmaktadır.

X