Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı
222Rehber.com
222Rehber.com

Restoran

  • Restoran Firmaları
  • Restoran İş İlanları
  • Restoran Yorumları
Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Gazi Kebap Pide

Gazi Pide Kebap; birbirinden güzel kebap ve pide çeşitleri ile he yerinde hem de Çamlıca mahallesi ve çevre mahallelere sipariş hizmeti sunan bir restorandır. 

222 Park

222 Park olarak, Sish Restaurant, One Night Amerikan Bar, Şarap Evi, Majha, Meeting Room eğlenceli zaman geçirmeniz için siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Balkan Lokantası

Eskişehir'de 20 yıllık tecrübesi ile hizmet veren Balkan Lokantası, bildiğiniz yemekleri tadı damağınızda kalacak lezzetlerle siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Sultan Ateşi Pide Kebap Tantuni

Sultan Ateşi Pide Kebap ve Tantuni ; yerinde ve sipariş hizmeti sunmaktadır. Fiyat ve menü bilgilerine sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Saklı Bahçe Cafe Odunpazarı

Eskişehir Tarihi Odunpazarı Evlerinde sizleri bekleyen Çibörek, Mantı, Serpme Kahvaltı, Sigara Böreği gibi ev yapımı lezzetlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bozanlı Yemek

Bozanlı Yemek Eskişehir'de yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile şantiyelere, okullara, fabrikalara ve açılışlara özel profesoyonel yemek hizmetleri sunmaktadır.

Sağlık Pide & Kebap & Döner

Sağlık Pide olarak, hijyen dostu salonumuz, lezzetli çeşitlerimiz, profesyonel ustalarımız ve paket servisimiz ile yıllardır hizmet vermekteyiz.

Antepeli Pide & Kebap Salonu

Eskişehir'de faaliyet gösteren Antepeli Pide & Kebap Salonu yöresel mutfak lezzetlerini, tüm hijyen koşullarına uyarak üreten ve müşterilerine sunan bir kebap salonudur. 

X