222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1695
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Servis Taşımacılık

222 Rehber Reklam Bannerı
Özçimen Tur
Oğuzhan Ulaşım
ENG Tur
222 Rehber Reklam Bannerı
Özçimen Tur
Oğuzhan Ulaşım
ENG Tur
  • Servis Taşımacılık Firmaları
  • Servis Taşımacılık İş İlanları
  • Servis Taşımacılık Yorumları

Sağlık Tur

Sağlık Tur, Eskişehir'de özellikle öğrenci ve personel taşımacılığı olmak üzere turizm taşımacılığı, VIP araç kiralama, fuar taşımacılığı gibi alanlarda hizmet veren bir taşımacılık firmasıdır.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Özçimen Tur

Özçimen Tur, tam donanımlı geniş araç filosu ile Eskişehir'de profesyonel taşımacılık hizmetleri vermektedir.

Yüksel Turizm ve Taşımacılık

Eskişehir'de genişleyen ve yenilenen araç filosuyla birlikte çalışmalarına devam eden Yüksel Turizm; öğrenci ve personel taşımacılığı, şehir içi ve şehirler arası şoförlü veya şoförsüz araç kiralama, VIP araç kiralama gibi alanlarda hizmet vermektedir. 

Eskişehir Star Tur

Eskişehir Star Tur olarak, öğrenci, personel taşımacılığından vıp araç kiralamaya kadar(şöförlü-şöförsüz) ve fuar taşımacılığı gibi bir çok alanda profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

Nam Tur

Nam Tur, Eskişehir'de güvenli bir şekilde personel ve öğrenci taşımacılığı yapan, VIP araç kiralama servisi olan bir taşımacılık firmasıdır.

Eng Tur

ENG Tur, Eskişehir'de turizm taşımacılık sektöründe personel servisinden öğrenci servisine Vip araç kiralamaya kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Turgut Seyahat

Turgut Seyahat Taşımacılık, 40 yılı aşan tecrübesi ile Eskişehir'de araç kiralama, personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Eskişehir Hızlı Tur

1990 yılından itibaren Eskişehir'de faaliyet gösteren Hızlı Tur, personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı ve şoförlü/şoförsüz araç kiralama alanlarında hizmet vermektedir. 

Çağan Tur

Eskişehir Çağan Tur; öğrenci, personel taşımacılığı, şehir içi, şehirler arası şoförlü/şoförsüz, VIP araç kiralamada profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir.

222 Tour

222 Tour Eskişehir ve diğer illerde olan düğün, nişan, cenaze, gezi, kongre, toplantılarınıza D2 Türsap belgeli şoförlü araç kiralama hizmeti sunmaktadır. 

Erdenler Tur

Erdenler Tur Eskişehir'İn her noktasına ve diğer illere Vip Taşımacılık, Okul Taşımacılığı, Hava Limanı Taşımacılığı, Özel Gün Taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır.

ZFR Çelik

Zfr Çelik, Eskişehir'de tam donanımlı araçları, deneyimli şoförleri ile personel, öğrenci taşımacılığı, turizm taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Oğuzhan Ulaşım

Oğuzhan Ulaşım, Eskişehir'de profesyonel sürücü kadrosu, yeni araçları ile güvenli, konforlu taşımacılık hizmetleri vermektedir.

X