222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1709
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Sıhhi Tesisat

222 Rehber Reklam Bannerı
Aydın Tesisat Eskişehir
222 Rehber Reklam Bannerı
Aydın Tesisat Eskişehir
  • Sıhhi Tesisat Firmaları
  • Sıhhi Tesisat İş İlanları
  • Sıhhi Tesisat Yorumları

Önder Tesisat

Önder Tesisat; tuvalet, banyo, mutfak, lavabo, logar tıkanıklıklarının özel makinalarla açılması ile tesisat su kaçaklarının noktasal olarak tespiti konusunda 7 / 24 hizmet vermektedir. 

Irmak Tesisat

Irmak Tesisat; su tesisatı tamiri, banyo ve tuvalet tesisatı tamiri, kalorifer tesisatı tamiri, şofben tesisatı tamiri konularının yanı sıra özel makina ile su kaçak tespiti, tıkanıklık açma ve tesisat temizliği konularında hizmet vermektedir.

Çağ Doğalgaz

Cağ Doğalgaz, doğalgaz plan ve projelendirme, taahhüt, kombi satış-onarım ve tadilat, tamirat, tesisat işlemlerinde güvenle başvuracağınız bir adrestir.

Aydın Tesisat

Aydın Tesisat, 20 yıldır verdiği hizmetlerle Eskişehir'de tesisat tıkanıklıklarında hızlı, etkili çözümler sunan bir tesisatçıdır.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Asıl Teknik Temizleme

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren bir tıkanıklık açıcı olan Asıl Teknik Temizleme, her türlü giderin kırmadan, klavuzlu makinalarla açılmasını sağlamaktadır.

Saygılı Tesisat

Saygılı Tesisat, su tesisatı, kalorifer tesisatı yapımı, tamir, bakım ve montajı. Wc, banyo, mutfak, logar, kanal tıkanıklarının makina ile açılması işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Kaan Tıkanıklık Açma

Kaan Tıkanıklık Açma kullandığı basınçlı su ve klavuzlu makinelerle her nitelikte tıkanıklığa hızlı ve etkili çözümler sunabilmektedir.

Mert Eren Tesisat

Mert Eren Tesisat, Eskişehir'in her noktasına 7/24 tesisat hizmetleri götürmektedir. Öğrencilere özel indirim uygulanmaktadır.

Dalgıç Tesisat

Sıhhi tesisat konusunda profesyonel hizmetler veren bir tesisatçı olan Dalgıç Tesisat, özel cihazlarla su kaçak tespiti, tıkanıklık tespiti ve açma işlemlerini yapar

Tekinoğlu Tesisat

Tekinoğlu Tesisat, petek tesisatı, sıhhi tesisat alanlarında son teknoloji makinalarla hizmet vermektedir.

Çolpan Ticaret

Çolpan Ticaret; boya satışı, inşaat malzemeleri satışı, sıhhi tesisat tamir, sıhhi tesisat bakım, çakma tulumba hizmeti (10 metreye kadar), santrifüj bağlama hizmetleri sunmaktadır.

Dev Tesisat

2000 yılında kurulan Dev Tesisat, Eskişehir'de tesisat üzerine profesyonel hizmetler vermektedir. Deneyimli ustalarla, birinci sınıf malzemelerle çalışan Dev Tesisat, sıhhi tesisat üzerine uzmanlaşmıştır.

Lider Tesisat

Lider Teknik Tesisat Eskişehirde kanalizasyon, logar, tuvalet, atık su borusu, tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. 7 Gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Seçkin Tesisat Teknik Temizleme

Seçkin Tesisat olarak 7 Gün 24 Saat Eskişehirde profesyonel ekipmanlarımız ile kırmadan dökmeden Tıkanıklık Açma, Su kaçağı tespiti, Su basını tahliyesi hizmetleri sunmaktayız.

Ender Usta

Ender Usta, yılların tecrübesi ile Eskişehir'de su tesisatı, elektrik tesisatı ve sıhhi tesisat alanlarında profesyonel hizmetler vermektedir.

Mert & Eren Ticaret

Eskişehir'de hem tesisat hem anahtarcılık konusunda hizmet veren firmamız, 7/24 ulaşabileceğiniz bir firma özelliği taşımaktadır.

Dua Tesisat

Dua Tesisat, profesyonel ekipmanları, tecrübeli ekip arkadaşları ile Eskişehir'de tüm tesisat sorunlarına çözüm bulmakta, tadilat işlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Yazaydın Tesisat - İnşaat

Eskişehir Petek Temizliği, ısıtma sistemleri tesisatı, sıhhi tesisat, ısıtma sistemleri satışı, pis su tesisatı, kat kaloriferi tamir, bakım ve montaj, tesisat temizliği hizmetleri vermektedir.

Eskişehir’in tüm sıhhi tesisatçıları 222rehber.com’da…  su tesisatı döşemesinden tıkanıklık açmaya, gömme rezervuar tamirinden, evye tamirine, musluk tamirinden su kaçak tespitine kadar sıhhi tesisatla ilgili her türlü arızanın tamiri için web sitemizdeki tesisat ustalarını inceleyebilirsiniz. 222rehber.com’da Eskişehir sıhhi tesisatçı olarak hizmet veren firmaların iletişim bilgilerini, hizmet kollarını ve yorumlarını görebilir, whatsapp ile iletişime geçerek anında hizmet alabilirsiniz.

Sıhhi tesisatçı

 
Su tesisatçısı, sıhhi tesisat sistemlerinin planlanması, döşenmesi, bakımı ve tamiri gibi hizmetler sunmaktadır. Temiz su ve pis su tesisatı olarak ikiye ayrılabilen sıhhi tesisat sistemleri zaman içerisinde yıpranabilir, eskiyebilir veya çeşitli dış etkenler sebebiyle arızalanabilir.
Bu durumlarda güvenilen su tesisatçıları, sıhhi tesisat sistemlerinin kurulumundan, bakımından ve tamiratından sorumludur. Tecrübeleri ve ekipmanları ile profesyonel bir şekilde çalışan tesisatçılar, en zorlu arızaları bile anında çözüme ulaştırabilir.
Kırmadan dökmeden su kaçak tespiti, gider tıkanıklıklarının açılması, lavabo ve batarya tamir değişimleri, sifon arızalarında 7/24 çalışan Eskişehir nöbetçi tesisatçılara rehberimizden ulaşabilirsiniz.

En sık görülen sıhhi tesisat arızaları nelerdir?

 
En sık karşılaşılan sıhhi tesisat arızaları:
Tuvalet, gider tıkanıklığı: Tuvaletlerin en sık karşılaşılan sorunudur. Atıklar, tuvaletlerin drenaj borularına takılabilir ve tıkanıklığa neden olabilir. Bu durumda vakit kaybetmeden tıkanıklık açma hizmeti veren bir sıhhi tesisatçıyla iletişime geçmek gerekir.
Sifon arızaları: sifon su kaçırıyor, sifona su dolmuyor, sifon bozuldu gibi şikayetler sıhhi tesisat ustalarının sık karşılaştığı sorunlar arasında gösterilebilir.
Su kaçağı: su kaçağı sık görülen ve en ciddi tesisat arızalarından biridir. Genellikle kabarma sebebiyle fark edilen su kaçağı sorunun noktasal ve kırıp dökmeden su kaçak tespit cihazı ile bulunması gerekir. Yine bu durumda uzman bir tesisatçıya ihtiyacınız olacaktır.
Musluk batarya arızaları: Bu arızalar da musluk açılmıyor, kapanmıyor, lavabo bataryasından su damlıyor gibi belirtilerle kendini gösterebilir.
Bu arızalar, profesyonel bir su tesisatçısı tarafından hızlı bir şekilde çözülebilir. Eğer ev veya işyerinde sıhhi tesisat sistemi ile ilgili bir sorunla karşılaşırsanız, hemen profesyonel bir su tesisatçısından yardım almanız önerilir.

Gömme rezervuar tamiri nasıl yapılır?

 
Gömme rezervuar tamiri, aşağıdaki adımları izleyerek yapılabilir:
Su akışını durdurun: Gömme rezervuarın tamir işlemi sırasında herhangi bir taşmanın önüne geçmek için siteme gelen su akışı dışarıdan durdurularak başlanır.
Ardından gömme rezervuarın yerini belirlenip ve rezervuarın açma kapağını bulunur. Gömme rezervuar tamircilerinin diğer tesisat ustalarının farkı da burada başlar. Sisteme aşina olan ustalar kapağı kolaylıklar bulur ve kırmadan açarak içerisindeki sisteme ulaşır.
Rezervuarın içi incelenerek arızalı parçaları tespit edilir ve tamiri mümkünse tamiri değilse de orijinal parçalarla değişimi sağlanır.
Ardından kapak kapatılır ve sisteme su akışı tekrar sağlanarak test aşamalarına geçilir. Sistemin sorunsuz çalıştığı tespit edildikten sonra gömme rezervuar tamiri sağlanmış olur.

Eskişehir’de gömme rezervuar tamircilerine nereden ulaşabilirim?

Eskişehir gömme rezervuar tamiri firmalarının tamamına 222rehber.com’dan ulaşabilirsiniz. Eskişehir en kapsamlı firma rehberinde gömme rezervuar sifon tamiri, gömme rezervuar şamandıra arızası, taharet musluğu tamiri, gömme rezervuar montajı gibi tüm hizmetleri veren tesisatçılara ulaşabilirsiniz.
Her marka gömme rezervuar sistemi üzerinde deneyimli sıhhi tesisat firmaları, kırıp dökmeden arızaları onarıp kullanıcıya teslim eder.

Su kaçak tespiti nasıl yapılır?

Ev veya iş yerinizde su faturalarınız birden yükseldiyse, sayacınız  musluklar kapalıyken bile atmaya devam ediyorsa veya en son adımda komşularınızda su sızıntısı, kabarma gibi şikayetler geliyorsa su kaçağı sorunu yaşıyor olabilirsiniz.
Su kaçağının olduğundan şüphelenirken kesin olarak tespit etmek içinse mutlaka su kaçak tespiti cihazı kullanmak gerekir. Eskişehir kırmadan su kaçak tespiti firmaları bu süreçte çeşitli cihazlardan destek alarak tespit sağlar.
Termal kamera ile su kaçak tespiti
Akustik dinleme cihazı ile su kaçak tespiti
Tesisat görüntüleme cihazları kullanarak
Nem ölçer cihazlar kullanarak kırıp dökmeden su kaçak tespiti yapılabilir.
 
X