222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1709
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Sineklik

222 Rehber Reklam Bannerı
Eskişehir Sineklik
222 Rehber Reklam Bannerı
Eskişehir Sineklik
  • Sineklik Firmaları
  • Sineklik İş İlanları
  • Sineklik Yorumları

Eskişehir Sineklik

Eskişehir Sineklik, Türkiye'de ilk ve tek nano sineklik üretimini yaparak, uzun ömürlü, her türlü darbeye ve hava koşuluna dayanıklı sineklikleri ile markalaşan bir kurumdur.  Sürgülü, akordeon, pileli sineklik üretimleri sayesinde her cama, kapıya, balkona uyabilecek çalışmalar yapan firma, tüm ürünlerini Türkiye'nin her yerine göndermektedir.

Elif Pen

Eskişehir Elif Pen Fırat Pen Yetkili Bayisi olarak cam çerçeve, pvc malzemesi, pvc tamiri, cam balkon ve sineklik gibi alanlarda hizmet sunmaktadır.

Erkapen

Erkapen 1986 yılında bu güne, cam balkon,alüminyum doğrama,korkuluk,sineklik, pvc tamir, akordeon kapı, ısıcamlı cam balkon, giyotin cam, cam balkon perdesi, duşakabin sektörlerinde hizmet veren, kaliteli, dayanıklı ürünler ortaya koyan bir firmadır.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Fatih Cam

Uğur Gün dedi ki

Fatih Cam

Taç kapaklı 12mm kalınlıkta 1.50*60*60h buhar sürgü camlı yandan sumplu akvaryum yapıyor musunuz?

Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Aytunç Cam Balkon Sistemleri

Evinize şık ve fonksiyonel alanlar oluşturmanızı sağlayan Aytunç Cam Balkon Sistemleri, Eskişehir Cam Balkon firmaları arasında uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Karabudak Alüminyum

Karabudak Alüminyum, Eskişehir'de alüminyum sistemleri ve aksesuarları, cam balkon ve cam balkon perdesi konularında uzmanlaşmış bir firmadır.

Elit Yapı

Elit Yapı; 2007 yılından bu yana Eskişehir’de pvc doğrama alüminyum doğrama, cam balkon gibi alanlarda hizmetler vermektedir.

Eskişehir Cam Balkon Perdesi

Eskişehir Cam Balkon Perdesi, cam balkonlarınızda keyifle zaman geçirebilmeniz için kullanımı, temizliği kolay cam balkon perdeleri ve sinekliklerin imalatı ve montajı işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Eskişehir Pvc Tamiri

Eskişehir Pvc Tamiri, PVC malzemeden üretilen ve en çok tercih edilen ürünlerden olan kapı, pencere ve sineklik sistemlerinde yaşanan her arızaya çözüm geliştirebilmektedir.

Hisarpen PVC Cam İmalat ve Montaj

Hisarpen PVC Cam İmalat ve Montaj, Euroline Üretici bayi olarak pvcnin sağlamlığını iç ve dış projelendirmelerle konutlara taşımaktadır.

Eskişehir’deki tüm sineklik firmaları 222rehber.com’da…  Kapı sinekliğinden pilise sinekliğe, menteşeli sineklikten kedi sinekliğine kadar her türlü sineklik sistemini uygulayan firmalar aynı zamanda sineklik tamiri de gerçekleştirmektedir. Rehberimizde gezinerek sineklik firmalarının iletişim bilgilerine, sineklik çeşitlerine ve uygulamalarına ulaşabilir, yorumlarını okuyarak fiyat telifi alabilirsiniz.

Sineklik modelleri ve fiyatları

kapı, pencerelerde sineklikleri kullanım amacına, alana bağlı olarak birçok farklı modelde sunulabilmektedir. Sineklik modellerinin birkaçından bahsetmek gerekirse
 
Pileli Sineklik / Plise Sineklik
Plise veya pileli sineklik modelleri yatay, dikey veya çift taraflı sineklik olarak kendi içinde ayrılabilmektedir. Akordeon sineklik olarak da bilinen pileli sineklik modelleri sağladığı avantajlar, kullanım kolaylığı ile tercih edilmektedir.
Pilise sinekliğin özellikleri;
Dar alanlarda çok rahat kullanım sağlar. İçeriye veya dışarıya açılma durumu olmayacağından her cama ve kapıya uygundur
Görünümü şıktır
Uzun ömürlüdür
Tüm pencere tipleri ile uyumludur
Pilise sineklik fiyatları ise ölçüye, malzeme kalitesine ve işçiliğe göre farklılıklar gösterebilmektedir.
Kedi sinekliği
Evinde kedi besleyenlerin en büyük korkuları cam ve kapıların açık unutmak olabilir.  Kedi sineklikleri cam ve kapılarda kediler için güvenli bir koruma sağlar.  Kedilerin açamayacağı, yırtamayacağı malzemelerden üretilen kedi sinekliği modelleri istenilen renkte üretilebilir.
Kedi sineklikleri;
Alüminyum kasası ve menteşeli yapısı ile tüm kedi denemelerine karşı dayanıklıdır
Sinekliği özel bir telden üretildiği için darbeye karşı dayanıklıdır.
Sürgülü sineklik
Sürgülü sineklikler kapı ve pencerelerde uygulanabilen, az yer kaplaması sebebiyle avantaj sağlayan sineklik türlerinden biridir.
Malzeme: Sürgülü sineklikler genellikle alüminyum, PVC veya ahşap gibi dayanıklı malzemelerden yapılır. Bu malzemeler hafif ve paslanmazdır, böylece sinekliğin uzun ömürlü olmasını sağlarlar.
Tasarım: Sürgülü sineklikler, düz veya dairesel şekilli ağlar, alüminyum kasalar, çıtalar ve raylar gibi farklı tasarım özellikleri ile gelirler. Tasarım seçenekleri, sinekliğin evinize uyum sağlamasına ve görünümünüze katkıda bulunmasına yardımcı olur.
Montaj: Sürgülü sineklikler, birçok farklı açıklık boyutuna uyacak şekilde özelleştirilebilir. Montajı kolaydır ve birkaç basit adımla yapılabilir.
Sürgülü sineklik fiyatları yine en ve boy ölçülerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.
Eskişehir sineklik firmaları
Eskişehir’de cam ve kapı sistemleri için sineklik üretimi yapan farklı firmalar yer almaktadır. Bu firmalar kedi sinekliğinden stor sinekliğe, akordion sineklikten menteşeli sinekliğe kadar her ihtiyaca uygun sineklik üretimi yapmaktadır.
Rehberimizde kısa bir gezintiye çıkarak sineklik yapımı firmalarına ulaşabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.
X