222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1711
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Spor Salonları

  • Spor Salonları Firmaları
  • Spor Salonları İş İlanları
  • Spor Salonları Yorumları

Boulder Es

Filmlerde veya sosyal medyada kaya tırmanışı yapan insanları görüp siz de denemek için heyecanlandınız mı? Siz de yepyeni maceralar deneyimlemek istiyorsanız doğru adres Eskişehir Boulder Es!

Life Drop Pilates Merkezi

Life Drop Pilates, daha sağlıklı ve zinde bir hayat için tam donanımlı stüdyosunda spor eğitimleri vermektedir. Yıllara dayanan bilgi ve tecrübesiyle Eskişehir Life Drop Pilates Merkezi; mat pilates, reformer pilates ve tedavi pilatesi dersleri vermektedir.

Gym Fit

Gymfit, Türkiye’de ve dünya çapında spor sektöründe fark yaratmayı amaçlayan bir spor kulübüdür. ‘Spor her zamankinden daha fazla ve daha kolay olacak.’ mottosuyla yola çıkan Gymfit; Eskişehir, İstanbul, Ankara ve Bursa olmak üzere 4 ilde birden çok şubesiyle hizmet vermektedir.

Venüs Reformer Pilates Stüdyosu

Venüs Özel Ders Stüdyosu, Eskişehir'de kadınlara özel bir spor stüdyosu olarak uzman eğitmenleriyle daha fit, daha esnek ve daha güçlü bir beden için destekleyici çalışmalara imza atmaktadır.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Porsuk Gençlik ve Spor Kulübü

Nursev Yılmaz dedi ki

Porsuk Gençlik ve Spor Kulübü

Merhaba, benim 5 yaşında kız yeğenim var. Ona evde kreş eğitimi veriyorum. Aynı zamanda bir spor dalında da eğitilmesinin faydalı olacağını düşünüyorum. Bize en yakın kurum Porsuk Spor Salonu. Sizden ricam, hizmet verdiğiniz hangi spor dalına ait kursa yazdırabilirim? Paylaşırsanız çok mutlu olurum. Teşekkür ederim.

Lady Fit

Meral Öznal dedi ki

Lady Fit

Eskişehir'de kadınlara özel en iyi spor salonu kesinlikle Lady Fit. Hocalarımızdan çok memnun kaldım. Her zaman çok ilgili davrandılar ve detaylı bir şekilde bilgilendirme yaptılar. Fit olmak ve kilo vermek isteyenlere Lady Fit Kadınlara Özel Spor Salonu'nu tavsiye ediyorum. İyi ki tanışmışım dediğim hocalarımızdan özellikle Gamze hocamıza destekleri ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederim.

Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Porsuk Gençlik ve Spor Kulübü

Porsuk Spor Kulübü, Eskişehir'de geleneksel okçuluk eğitimleri ile beden ve zihin koordinasyonu, odaklanmanızı sağlayan bir spor merkezidir.

Sao Spa & Private Training

Sao Spa & Private Training, Eskişehir'de spor ve spanın keyfine varabileceğiniz şık ve ferah bir alan sunmaktadır.

Yunus Yoga

Eskişehir Yunus Yoga merkezinde çeşitli yaş grupları için düzenli olarak yoga çalışmaları yapılmaktadır.

She Wellness Bayanlara Özel Spor Merkezi

She Wellness Bayanlara Özel Spor Merkezi , hijyen dostu spor salonunda eğitimli ve uzman hocalarla birlikte fitnessden solaryuma kadar faaliyet göstermektedir.

Lady Fit

Eskişehir Lady Fit, içerisinde bulunan özel ekipmanları, teknolojik makineleri ve profesyonel eğitmenleri ile kadınlara özel olarak spor ve güzellik adına hizmetlerin verildiği bir merkezdir. 

X