222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1181
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Spor Salonları

  • Spor Salonları Firmaları
  • Spor Salonları İş İlanları
  • Spor Salonları Yorumları

Gym Fit

Gymfit, Türkiye’de ve dünya çapında spor sektöründe fark yaratmayı amaçlayan bir spor kulübüdür. ‘Spor her zamankinden daha fazla ve daha kolay olacak.’ mottosuyla yola çıkan Gymfit; Eskişehir, İstanbul, Ankara ve Bursa olmak üzere 4 ilde birden çok şubesiyle hizmet vermektedir.

Life Drop Pilates Merkezi

Life Drop Pilates, daha sağlıklı ve zinde bir hayat için tam donanımlı stüdyosunda spor eğitimleri vermektedir. Yıllara dayanan bilgi ve tecrübesiyle Eskişehir Life Drop Pilates Merkezi; mat pilates, reformer pilates ve tedavi pilatesi dersleri vermektedir.

Boulder Es

Filmlerde veya sosyal medyada kaya tırmanışı yapan insanları görüp siz de denemek için heyecanlandınız mı? Siz de yepyeni maceralar deneyimlemek istiyorsanız doğru adres Eskişehir Boulder Es!

Venüs Sportif Club | Kadınlara Özel Spor ve Zayıflama Merkezi

Venüs Sportif Club, Eskişehir'de kadınlara ve çocuklara özel bi spor merkezi olarak hizmet vermektedir.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Porsuk Gençlik ve Spor Kulübü

Nursev Yılmaz dedi ki

Porsuk Gençlik ve Spor Kulübü

Merhaba, benim 5 yaşında kız yeğenim var. Ona evde kreş eğitimi veriyorum. Aynı zamanda bir spor dalında da eğitilmesinin faydalı olacağını düşünüyorum. Bize en yakın kurum Porsuk Spor Salonu. Sizden ricam, hizmet verdiğiniz hangi spor dalına ait kursa yazdırabilirim? Paylaşırsanız çok mutlu olurum. Teşekkür ederim.

Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Dinamik Do

Eskişehir Dinamik Do Eskişehir’de yaşayanlara sporlu bir hayat, sporla dolu güzel günler yaşanması için herkesi spora davet ediyoruz.

Porsuk Gençlik ve Spor Kulübü

Porsuk Gençlik ve Spor Kulübü, Eskişehir'de geleneksel okçuluk eğitimleri ile beden ve zihin koordinasyonu, odaklanmanızı sağlayan bir spor merkezidir.

Lady Fit

Eskişehir Lady Fit Kırım Caddesinde sadece kadınlara özel olarak çalışan merkeziyle  spor salonu olarak hizmet vermektedir.

Wing Tsun Akademi

Wing Tsun Akademi, Sisuk Musa Candemir eşliğinde hafta içi ve hafta sonu Wing Tsun eğitimlerini vermektedir.

She Wellness Bayanlara Özel Spor Merkezi

She Wellness Bayanlara Özel Spor Merkezi , hijyen dostu spor salonunda eğitimli ve uzman hocalarla birlikte fitnessden solaryuma kadar faaliyet göstermektedir.

Yunus Yoga

Eskişehir Yunus Yoga merkezinde çeşitli yaş grupları için düzenli olarak yoga çalışmaları yapılmaktadır.

X