Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı
222Rehber.com
222Rehber.com

Temizlik

Özen Temizlik
222 Rehber Reklam Bannerı
Özen Temizlik
222 Rehber Reklam Bannerı
  • Temizlik Firmaları
  • Temizlik İş İlanları
  • Temizlik Yorumları
Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Hijyen Koltuk Yıkama

Eskişehir Hijyen Koltuk Yıkama; koltuklarınızı son sistem makinalarda hijyenik olarak bitkisel şampuanlarla yıkar ve hijyenik temizlik sağlar.

En Temizlik

En Temizlik Eskişehir'de ev temizliği, kapıcılık hizmeti, halı ve koltuk yıkama gibi alanlarda profesyonel ekibi ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Öznur Temizlik

Eskişehir’de temizlik hizmeti vermek üzere kurulan Öznur Temizlik; okul temizliği, iş yeri temizliği, hastane temizliği, alışveriş merkezi temizliği, fabrika temizliği, ev temizliği, cami temizliği, mağaza temizliği, dış cephe temizliği ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kolay Yönetici Apartman - Site ve Rezidans Yönetim

Binaların ihtiyacı olan yönetim hizmetlerini Kolay Yönetici tecrübeli ve güler yüzlü personelleri  ile sizin için çok kolay hale getirmektedir.

Mavi Temizlik

Mavi Temizlik 10 yıllık tecrübesi ile Eskişehir'in her noktasına profesyonel ekibi ile apartman, iş yeri, fabrika, inşaat sonrası temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Aktif Temizlik

Aktif Temizlik İnşaat sonrası temizlik ev temizliği cam temizliği duvar temizliği ofis şirket temizliği mağaza işyeri alışveriş merkezi temizliği okul dershane fabrika fuar temizliği hizmetlerini profesyonel ekipmanları ve tecrübeli personelleri ile gerçekleştirmektedir.

Eses Temizlik Hizmetleri

Eses temizlik olarak apartman, hastane, bina gibi her türlü temizlik işlerini profesyonel ekibimiz ile beraber başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Eskişehir Pak Temizlik

Eskişehir Pak Temizlik; Apartman Yöneticiliği, Ev ve İş Yeri Temizliği, Endüstriyel Temizlik, Merdiven Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Yerinde Koltuk Yıkama hizmetleri sunmaktadır.

Eskişehir Ada Temizlik

Ada Temizlik Eskişehir'de ev, ofis, büro temizliği, inşaat sonrası temizlik, apartman ve merdiven temizliği, endüstriyel temizlik alanlarında hizmet vermektedir.

İmren Temizlik

İmren Temizlik, buharlı, otomatik temizlik makineleri ile ev ve apartman temizliği konusunda profesyonel hizmetler vermektedir. 

Ay Temizlik

Ay Temizlik, güler yüzlü ekibiyle beraber titiz bir şekilde ev ve apartman temizliği hizmetleri vermektedir. 'Temizlik bizim işimiz' felsefesiyle yola çıkan firma, gün geçtikçe artan bir müşteri memnuniyeti ortalamasına sahiptir.

Nur Temizlik Hizmetleri

Eskişehir Nur Temizlik Hizmetleri %100 müşteri odaklı olarak temizliğin olduğu her alanda faaliyet göstermektedir.

Sera Hijyen Temizlik

Sera Hijyen Temizlik,  ev, iş yeri, apartman temizliği konusunda uzman ekip ve ekipmanlarla detaylı hizmetler sunmaktadır. 

Özen Temizlik ve Kapıcılık Hizmetleri

Özen Temizlik Eskişehir ilinde faaliyet göstermektedir. Ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, merdiven temizliği, ofis, mağaza temizliği, evde halı koltuk yıkama gibi temizlik hizmetlerinde profesyonel kadrosu ile hizmetinize hazırdır.

Lal Temizlik

Eskişehir temizlik firmaları arasında yapmış olduğu çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren Lal Temizlik, profesyonel ekibiyle birlikte teknolojiyi yakından takip ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Hakan Temizlik

Eskişehir'de temizlik şirketi olarak hizmet veren Hakan Temizlik, temizlik şirketinin yanında temizlik malzemeleri satışı da gerçekleştirmektedir.

X