222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1572
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Temizlik

Özen Temizlik
222 Rehber Reklam Bannerı
Çözüm Temizlik
Özen Temizlik
222 Rehber Reklam Bannerı
Çözüm Temizlik
  • Temizlik Firmaları
  • Temizlik İş İlanları
  • Temizlik Yorumları

Sera Hijyen Temizlik

Sera Hijyen Temizlik,  ev, iş yeri, apartman temizliği konusunda uzman ekip ve ekipmanlarla detaylı hizmetler sunmaktadır. 

Lal Temizlik

Eskişehir temizlik firmaları arasında yapmış olduğu çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren Lal Temizlik, profesyonel ekibiyle birlikte teknolojiyi yakından takip ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Özen Temizlik ve Kapıcılık Hizmetleri

Özen Temizlik ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, merdiven temizliği, ofis, mağaza temizliği, evde halı koltuk yıkama gibi temizlik hizmetlerinde profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Özen Temizlik | Temizlik Elemanı

Temizlik Elemanı

Özen Temizlik | Temizlik Elemanı

Eskişehir Özen Temizlik bünyesinde; merdiven, ev, ofis ve inşaat temizliği alanında yevmiye usulü çalışacak bayan eleman arıyoruz.

  • Tam veya Yarı Zamanlı
  • 2022-04-06
  • 181 Kez Görüntülendi
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Doğa Temizlik

Eskişehir Doğa Temizlik, Eskişehir koltuk yıkama, kanepe yıkama, çekyat yıkama, koltuk takımı temizleme hizmetlerinin yanı sıra yerinde halı yıkama hizmeti de vermektedir.

Eskişehir Ada Temizlik

Ada Temizlik Eskişehir'de ev, ofis, büro temizliği, inşaat sonrası temizlik, apartman ve merdiven temizliği, endüstriyel temizlik alanlarında hizmet vermektedir.

Hijyen Koltuk Yıkama

Eskişehir Hijyen Koltuk Yıkama; koltuklarınızı son sistem makinalarda hijyenik olarak bitkisel şampuanlarla yıkar ve hijyenik temizlik sağlar.

Öznur Temizlik

Eskişehir’de temizlik hizmeti vermek üzere kurulan Öznur Temizlik; okul temizliği, iş yeri temizliği, hastane temizliği, alışveriş merkezi temizliği, fabrika temizliği, ev temizliği, cami temizliği, mağaza temizliği, dış cephe temizliği ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Çözüm Temizlik

Çözüm Temizlik, tecrübesi, kalitesi ve kullandığı yüksek standartlı malzemeleri ile profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Mavi Temizlik

Mavi Temizlik 10 yıllık tecrübesi ile Eskişehir'in her noktasına profesyonel ekibi ile apartman, iş yeri, fabrika, inşaat sonrası temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Aktif Temizlik

Eskişehir temizlik firmaları arasında yılların tecrübesiyle hizmet veren  Aktif Temizlik müşterilerine hızlı ve kolay çözümler sunmaktadır.

Hakan Temizlik

Eskişehir'de temizlik şirketi olarak hizmet veren Hakan Temizlik, temizlik şirketinin yanında temizlik malzemeleri satışı da gerçekleştirmektedir.

Eskişehir Pak Temizlik

Eskişehir Pak Temizlik; Apartman Yöneticiliği, Ev ve İş Yeri Temizliği, Endüstriyel Temizlik, Merdiven Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Yerinde Koltuk Yıkama hizmetleri sunmaktadır.

Kolay Yönetici Apartman - Site ve Rezidans Yönetim

Binaların ihtiyacı olan yönetim hizmetlerini Kolay Yönetici tecrübeli ve güler yüzlü personelleri  ile sizin için çok kolay hale getirmektedir.

Ay Temizlik

Ay Temizlik, güler yüzlü ekibiyle beraber titiz bir şekilde ev ve apartman temizliği hizmetleri vermektedir. 'Temizlik bizim işimiz' felsefesiyle yola çıkan firma, gün geçtikçe artan bir müşteri memnuniyeti ortalamasına sahiptir.

Nur Temizlik Hizmetleri

Eskişehir Nur Temizlik Hizmetleri %100 müşteri odaklı olarak temizliğin olduğu her alanda faaliyet göstermektedir.

İmren Temizlik

İmren Temizlik, buharlı, otomatik temizlik makineleri ile ev ve apartman temizliği konusunda profesyonel hizmetler vermektedir. 

X