222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1709
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Tesisat

222 Rehber Reklam Bannerı
Aydın Tesisat Eskişehir
222 Rehber Reklam Bannerı
Aydın Tesisat Eskişehir
  • Tesisat Firmaları
  • Tesisat İş İlanları
  • Tesisat Yorumları

Önder Tesisat

Önder Tesisat; tuvalet, banyo, mutfak, lavabo, logar tıkanıklıklarının özel makinalarla açılması ile tesisat su kaçaklarının noktasal olarak tespiti konusunda 7 / 24 hizmet vermektedir. 

Çağ Doğalgaz

Cağ Doğalgaz, doğalgaz plan ve projelendirme, taahhüt, kombi satış-onarım ve tadilat, tamirat, tesisat işlemlerinde güvenle başvuracağınız bir adrestir.

Irmak Tesisat

Irmak Tesisat; su tesisatı tamiri, banyo ve tuvalet tesisatı tamiri, kalorifer tesisatı tamiri, şofben tesisatı tamiri konularının yanı sıra özel makina ile su kaçak tespiti, tıkanıklık açma ve tesisat temizliği konularında hizmet vermektedir.

Aydın Tesisat

Aydın Tesisat, 20 yıldır verdiği hizmetlerle Eskişehir'de tesisat tıkanıklıklarında hızlı, etkili çözümler sunan bir tesisatçıdır.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Özgür Enerji

Rafet Güneş dedi ki

Özgür Enerji

2008 yılında firmanız tarafından yapılan doğalgaz bacamızın çapının genişletilmesi istenmektedir. Ne yapılabilir?

Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Zirve Tesisat

Zirve Tesisat, sıhhi tesisat tıkanıklıkları ve su kaçakları konusunda uzman bir ekip ve ekipmanla hizmet veren profesyonel bir tesisatçıdır.

Özgür Enerji

Özgür Enerji, doğalgaz, kombi, kat kaloriferi, mekanik tesisat, projelendirme, taahhüt işleri, inşaat, merkezi ısıtma sistemleri hizmetlerini vermektedir.

Mert Eren Tesisat

Mert Eren Tesisat, Eskişehir'in her noktasına 7/24 tesisat hizmetleri götürmektedir. Öğrencilere özel indirim uygulanmaktadır.

Bulut Teknik Servis

Hasan Polatkan Caddesinde hizmet veren Bulut Teknik Servis tüm marka ve modellerde Eskişehir'in tüm mahallelerine hizmet götürmektedir.

Dev Tesisat

2000 yılında kurulan Dev Tesisat, Eskişehir'de tesisat üzerine profesyonel hizmetler vermektedir. Deneyimli ustalarla, birinci sınıf malzemelerle çalışan Dev Tesisat, sıhhi tesisat üzerine uzmanlaşmıştır.

Ender Usta

Ender Usta, yılların tecrübesi ile Eskişehir'de su tesisatı, elektrik tesisatı ve sıhhi tesisat alanlarında profesyonel hizmetler vermektedir.

Ayna Doğalgaz

Ayna Doğalgaz olarak Endüstriyel doğalgaz fabrika tesisatları, orta ve yüksek basınç çelik doğalgaz iletişim hatları ve endüstriyel tesislerin mekanik tesisat kurulum hizmetlerini sunmaktayız.

Betam Isı Sistemleri & Doğalgaz

2000 yılında kurulan Betam Isı Sistemleri & Doğalgaz LTD. ŞTİ., başta doğalgaz sistemleri olmak üzere ısıtma, soğutma, havalandırma konularında en iyi hizmeti en uygun fiyatlar hızlı şekilde sunmayı hedeflemektedir. 

Çolpan Ticaret

Çolpan Ticaret; boya satışı, inşaat malzemeleri satışı, sıhhi tesisat tamir, sıhhi tesisat bakım, çakma tulumba hizmeti (10 metreye kadar), santrifüj bağlama hizmetleri sunmaktadır.

Tekinoğlu Tesisat

Tekinoğlu Tesisat, petek tesisatı, sıhhi tesisat alanlarında son teknoloji makinalarla hizmet vermektedir.

Lider Tesisat

Lider Teknik Tesisat Eskişehirde kanalizasyon, logar, tuvalet, atık su borusu, tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. 7 Gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Saygılı Tesisat

Saygılı Tesisat, su tesisatı, kalorifer tesisatı yapımı, tamir, bakım ve montajı. Wc, banyo, mutfak, logar, kanal tıkanıklarının makina ile açılması işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Yazaydın Tesisat - İnşaat

Eskişehir Petek Temizliği, ısıtma sistemleri tesisatı, sıhhi tesisat, ısıtma sistemleri satışı, pis su tesisatı, kat kaloriferi tamir, bakım ve montaj, tesisat temizliği hizmetleri vermektedir.

Eskişehir’de tesisat konularında ihtiyacınız olan tüm hizmetlere dijital rehberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Elektrik tesisatından su tesisatına, tıkanıklık açmadan kalorifer tesisatına kadar aradığınız tüm tesisat hizmetleri 222rehber.com’da... Yeni nesil rehberimizden Eskişehir tesisat firmalarının adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilir, firmalardan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Tesisat İşleri

Tuvaletin yanlış kullanımı nedeniyle ev ve iş yerlerinde tıkanıklık olabilir. Bu durumun ortaya çıkmasına neden olan şey tesisat bakımıdır. İlk olarak, önleyici bakımın ne olduğunu ve düzeltici bakımdan nasıl farklı olduğunu anlamak gerekir. Düzeltici bakım, herhangi bir tesisat problemini ortadan kaldırmak için yapılır. Önleyici bakım ise ilgili tesisatta bir sorun oluşmasını önlemek maksadıyla gerçekleştirilir. Bunun için hem önleyici bakım hem de periyodik bakım tesisat konusunda çok önemlidir.  

Eskişehir Tesisat Firmaları

Tesisat hizmeti almak her mülk için gereklidir. Önleyici sıhhi tesisat bakımı yapmanın avantajlarından biri de tasarruftur. Daha önce de görüldüğü gibi, zaten bir tıkanıklık varsa, onarım hizmeti idealdir. Ancak, bunu gerçekleştirmek için ücretlendirilen fiyat, profesyonelden daha fazla zaman gerektirdiğinden, önleyici bakımdan daha yüksektir. Bazı durumlarda, ekstra parça satın almak gerekir. Önleyici bakım maliyetleri daha düşüktür. Herhangi bir sorun olmadığı için ek bir maliyet de yoktur. Yani belli bir sıklıkta yapılması gerekse bile sonuç daha ekonomiktir. Sıhhi tesisat bakımının yararları arasında tıkanmayı önlemek ve sızıntıları engellemek gibi hususlar yer alır. Bu sayede profesyonel, borularda ileride oluşabilecek bir sorunu önceden tahmin edebilir ve önleyebilir. Tıkanma meydana geldiğinde ortaya çıkan sonuçlardan bazıları, hidrolik sistemi oluşturan parçalara verilen hasardır. Sonuç olarak, bu faktör ek bir maliyeti temsil eder. Ayrıca, boru tesisatına uygun şekilde bakmanın etkilerinden biri de boruyu mümkün olan en iyi durumda tutmaktır. Yani sadece boruların kırılmasını ve değiştirilmesini engellemekle kalmaz, aynı zamanda tesisatın yıpranma sürecini de geciktirirsiniz. Böylece bu malzemenin kullanım ömrünü uzatır. Kir birikimi ve yiyecek artıkları böcekleri çeker. Bunlara kentsel zararlılar denir. Önleyici bakım yapmak üzere çağrılan profesyonel, borularda olası kalıntıların varlığını kontrol etmekten de sorumludur. Varsa, onları yok edecektir. Bu sayede haşerelerin ortaya çıkmasına sebep olabilecek kir birikimini önlemiş olursunuz. Bu sebeple de tesisat firmaları ile iş birliği yapmak önem arz eder.

Tesisat Tamiri Bakım ve Onarım

Mülklerde, tuvaletlerde, yüzme havuzlarında ve mülkün diğer birçok yerinde kullanılmasına ek olarak, içme suyunun musluklara, duşlara girmesine izin veren borular vardır. Ancak bazen bu boruların kusursuz çalışması ve musluklardaki suyun içilebilir durumda kalmasını sağlamak için bakım ve hatta temizlik gerekebilir. Bu işlemler ise tesisat firması tarafından yapılır. Ancak unutulmamalıdır ki sıhhi tesisat bakım ve tıkanıklık açma işlemleri konusunda uzman firmalar tarafından eğitimli profesyoneller yardımıyla yapılmalıdır. Sıhhi tesisat ve tuvalet, lağım, kanalizasyon vb. diğer yerlerde sorun yaşadığımızda. Her zaman bir tesisatçı tarafından sağlanan hizmetlere ihtiyacımız var. Birçok kişi, isimlerinden dolayı bu şirketlerin sadece tıkanıklık gibi sorunları çözdüğüne inanıyor. Ancak tesisatçı firma, sıhhi tesisatla ilgili öngörülemeyen konularda bize günlük olarak yardımcı olmayı amaçlayan çeşitli hizmet türlerine sahiptir.

Tesisatçı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

En çok ihtiyaç duyduğunuz anlarda ciddi firmalar bulmanın kolay olmadığını biliyoruz. Fakat Eskişehir tesisatçı ararken birçok farklı detaya odaklanarak doğru bir seçim yapmanız söz konusu olabilecektir. En önemlisi de ilgili firmanın alanında deneyimli ve tam donanımlı olması gerektiğidir. İş ya da ev için tesisat hizmeti sunan firmalar arasından seçim yaparken, firmayla alakalı yorumları da göz önünde bulundurmanız önemli. Daha önceki hizmet detayları ve müşteri yorumları, size şirketle alakalı ipuçları verecektir. Bundan dolayı müşteri yorumlarını inceleyerek eviniz ya da iş yeriniz için doğru bir firmayı seçebilirsiniz. Tesisatçı arıyorsanız; sayfamızdaki firmalara göz atabilirsiniz.
X