Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı
222Rehber.com
222Rehber.com

Tıkanıklık Açma

Önder Tesisat
222 Rehber Reklam Bannerı
Önder Tesisat
222 Rehber Reklam Bannerı
  • Tıkanıklık Açma Firmaları
  • Tıkanıklık Açma İş İlanları
  • Tıkanıklık Açma Yorumları
Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Zirve Tesisat

Zirve Tesisat, sıhhi tesisata dair tüm sorunlara 7/24 hizmet veren güvenilir bir tesisat firmasıdır.

Çankaya Tesisat

Eskişehir' de 7/24 çalışan tek tesisat firması olan Çankaya Tesisat sıhhi tesisat ve tadilat işleri hizmetleri sunmaktadır.

Öz Tesisat Tıkanıklık Açma

Öz Tesisat Tıkanıklık Açma, tesisatlarda otomatik makineler kullanarak kırmadan tıkanıklık tespiti ve açmasını sağlayan bir tesisat ustasıdır.

Asıl Teknik Temizleme

Asıl Teknik Temizleme, 7 gün 24 saat Yüksek Basınçlı Su ve Klavuzlu Makina ile Tıkanıklık Açma hizmeti vermektedir.

Saygılı Tesisat

Eskişehir su, kombi, kalorifer tesisatı yapımı, tamir, bakım ve montajı. Wc, banyo, mutfak, logar, kanal tıkanıklarının makina ile açılması işlemlerinizi Saygılı Tesisat olarak yapmaktayız.

Çolpan Ticaret

Çolpan Ticaret ; Boya Satışı, İnşaat Malzemeleri Satışı, Sıhhi Tesisat Tamir, Sıhhi Tesisat Bakım, Çakma Tulumba Hizmeti (10 metreye kadar), Santrifüj Bağlama hizmetleri sunmaktadır.

Önder Tesisat

Önder Tesisat; tuvalet, banyo, mutfak, lavabo, logar tıkanıklığı basınçlı su ile açma, koku önleyici es ve kılepe takılması, su tahliyesinin yapılması hizmetlerini sunmaktadır.

Seçkin Tesisat Teknik Temizleme

Seçkin Tesisat olarak 7 Gün 24 Saat Eskişehirde profesyonel ekipmanlarımız ile kırmadan dökmeden Tıkanıklık Açma, Su kaçağı tespiti, Su basını tahliyesi hizmetleri sunmaktayız.

Güven Tesisat

Güven Tesisat olarak, Kombi Tesisat Bakımı, Petek Temizliği, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, Tesisat Bakımı hizmetlerimizi en kaliteli şekilde sunmaktayız.

Dev Tesisat

Dev Tesisat Eskişehir' de kalorifer tesisatı, su tesisatı , şofben tesisatı, kombi tesisatı tuvalet boruları değişimi, tıkanıklık açma, temiz su - pis su boruları tamiratı, çamaşır makinaları ile bulaşık makinaları montajı yapan bir firmadır.

X