222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1709
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Tıkanıklık Açma

Önder Tesisat
222 Rehber Reklam Bannerı
Aydın Tesisat
Önder Tesisat
222 Rehber Reklam Bannerı
Aydın Tesisat
  • Tıkanıklık Açma Firmaları
  • Tıkanıklık Açma İş İlanları
  • Tıkanıklık Açma Yorumları

Önder Tesisat

Önder Tesisat; tuvalet, banyo, mutfak, lavabo, logar tıkanıklıklarının özel makinalarla açılması ile tesisat su kaçaklarının noktasal olarak tespiti konusunda 7 / 24 hizmet vermektedir. 

Aydın Tesisat

Aydın Tesisat, 20 yıldır verdiği hizmetlerle Eskişehir'de tesisat tıkanıklıklarında hızlı, etkili çözümler sunan bir tesisatçıdır.

Irmak Tesisat

Irmak Tesisat; su tesisatı tamiri, banyo ve tuvalet tesisatı tamiri, kalorifer tesisatı tamiri, şofben tesisatı tamiri konularının yanı sıra özel makina ile su kaçak tespiti, tıkanıklık açma ve tesisat temizliği konularında hizmet vermektedir.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Zirve Tesisat

Zirve Tesisat, sıhhi tesisat tıkanıklıkları ve su kaçakları konusunda uzman bir ekip ve ekipmanla hizmet veren profesyonel bir tesisatçıdır.

Dua Tesisat

Dua Tesisat, profesyonel ekipmanları, tecrübeli ekip arkadaşları ile Eskişehir'de tüm tesisat sorunlarına çözüm bulmakta, tadilat işlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Dalgıç Tesisat

Sıhhi tesisat konusunda profesyonel hizmetler veren bir tesisatçı olan Dalgıç Tesisat, özel cihazlarla su kaçak tespiti, tıkanıklık tespiti ve açma işlemlerini yapar

Saygılı Tesisat

Saygılı Tesisat, su tesisatı, kalorifer tesisatı yapımı, tamir, bakım ve montajı. Wc, banyo, mutfak, logar, kanal tıkanıklarının makina ile açılması işlemlerini gerçekleştirmektedir.

ESTO Makina

ESTO Makina, en zorlu tıkanıklıkları bile açacak gücü, güvenli çalışma prensibi ile tıkanıklık açma makinaları arasında devrim yaratan bir teknolojiye sahiptir.

Asıl Teknik Temizleme

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren bir tıkanıklık açıcı olan Asıl Teknik Temizleme, her türlü giderin kırmadan, klavuzlu makinalarla açılmasını sağlamaktadır.

Lider Tesisat

Lider Teknik Tesisat Eskişehirde kanalizasyon, logar, tuvalet, atık su borusu, tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. 7 Gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Kaan Tıkanıklık Açma

Kaan Tıkanıklık Açma kullandığı basınçlı su ve klavuzlu makinelerle her nitelikte tıkanıklığa hızlı ve etkili çözümler sunabilmektedir.

Çolpan Ticaret

Çolpan Ticaret; boya satışı, inşaat malzemeleri satışı, sıhhi tesisat tamir, sıhhi tesisat bakım, çakma tulumba hizmeti (10 metreye kadar), santrifüj bağlama hizmetleri sunmaktadır.

Dev Tesisat

2000 yılında kurulan Dev Tesisat, Eskişehir'de tesisat üzerine profesyonel hizmetler vermektedir. Deneyimli ustalarla, birinci sınıf malzemelerle çalışan Dev Tesisat, sıhhi tesisat üzerine uzmanlaşmıştır.

Seçkin Tesisat Teknik Temizleme

Seçkin Tesisat olarak 7 Gün 24 Saat Eskişehirde profesyonel ekipmanlarımız ile kırmadan dökmeden Tıkanıklık Açma, Su kaçağı tespiti, Su basını tahliyesi hizmetleri sunmaktayız.

Eskişehir’de hizmet veren tüm tıkanıklık açma ustası tesisatçılara 222rehber.com’dan kolayca ulaşabilirsin.  Lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, logar tıkanıklığı açma gibi tüm tıkanıklık sorunlarında rehberimizde yer alan tıkanıklık açıcı ustalara ulaşabilir, iletişim bilgilerinden ulaşıp destek alabilirsiniz.

Tuvalet neden tıkanır?

Tuvalet tıkanıklığı en sık karşılaşılan gider tıkanıklığı sorunlarının başında gelir. Oldukça zorlu bir sorun olan wc tıkanıklığı büyük sorunlara yol açabilir. Tuvalet tıkanıklığına sebep olarak;
Yanlışlıkla atılan malzemeler: Tuvalet sadece suda eriyebilecek nitelikte tuvalet kağıdı gibi ürünler atılabilir. Bunun dışındaki malzemeler erimeyeceği için giderin bir noktasında birikmeye sebep olarak ardından bunu tıkanıklığa çevirebilir. Özellikle temizlik esnasında yanlışlıkla düşen temizlik bezleri, bebek bezi, hijyenik ped gibi atıklar tuvalete atıldığında ciddi sorunlara sebep olabilir.
Eskimiş, yıpranmış gider boruları: Tuvaletler zamanla eskir ve sistem bozulabilir. Özellikle en başında doğru şekilde kurgulanmayan gider sistemleri, kalitesiz malzeme kullanımları giderin daha kolay bir şekilde tıkanmasına ve sorunun sık sık tekrarlanmasına sebep olabilir.

Tuvalet tıkanırsa nasıl açılır?

Tuvalet tıkanıklığı sorunuyla karşılaşıldığında herkesin aklına ilk olarak kimyasal açıcılarla açmak gelebilir. Ancak bu tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı borulara da çok fazla zarar vermektedir. Hele ki kalitesiz seçimlerle döşenen gider sistemleri kimyasal açıcılarla aşınıp zamanla delinme, sızdırma gibi sorunlara sebep olabilir.
Bu sebeple tuvalet tıkanması durumunda mutlaka bir uzman yardımı almak gerekir. Profesyonel bir Eskişehir tuvalet tıkanıklığı açma ustası, tuvalet tıkanmasının nedenini belirleyerek, etkili bir çözüm sunacaktır. Tıkanıklık açma makinaları ile çalışan firmalar, tesisatın içerisinde gezerek tıkanan noktayı tespit edebilmekte ve Kırmadan dökmeden tıkanıklığı açabilmektedir.

Lavabo tıkanıklığı açma

Lavabo tıkanması, evlerde sıkça karşılaşılan bir sorundur.  Yağ, sabun ve diğer atıkların birikmesi gibi nedenlerden dolayı oluşabilir. Lavabo tıkanması, su akışının yavaşlamasına veya tamamen durmasına neden olabilir. Mutfak giderinden kötü kokular geliyor, rüzgarla koku tepmesi sorunu yaşıyorum, lavabonun giderinden su çok zor akıyor diyorsanız sorun genelde tıkanıklık kaynaklıdır.

Lavabo tıkanıklığı neden olur?

Mutfak lavaboları genellikle yemek kalıntıları, donmuş yağ, çay posası gibi yabancı etkenler sebebiyle tıkanır. Buna ek olarak eskimiş, yanlış döşenmiş kalitesiz gider boruları da sebep olarak sıralanabilir.
Mutfak gider tıkanıklığını açmak için evde yapılabilecek uygulamalar olsa da bunlar genelde anlık çözümler sağlar.
Kimyasal tıkanıklık açıcı ile mutfak gideri açma: Bu işlem insan sağlığı açısından oldukça sakıncalı ve riskli bir tıkanıklık açma yöntemidir. Gözle temasında, solunduğunda büyük riskler yaratabilen kimyasallar boru sistemine de çok zarar verdiği için tesisat ustaları tarafından tavsiye edilmez.
Bunun dışında sıcak su dökmek, pompa kullanmak anlık olarak çözüm sağlarken tıkanıklığa sebep olan katılaşmayı açamayacağı için kökten çözüm sağlamaz. Eğer evinizde mutfak gideri tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı gibi herhangi bir gider tıkanıklığı sorunu yaşıyorsanız mutlaka uzman bir Eskişehir tıkanıklık açma firması ile iletişime geçmeli, uzman desteği almalısınız.

Logar tıkanıklığı nasıl anlaşılır?

Rögar tıkanıklığı kendini en temel olarak koku tepmesi ile belli eder. Ev veya iş yerinizde tüm giderlerden sürekli olarak kötü kokular geliyorsa, tuvalette tepme varsa veya binanın girişinde, bodrumunda geri tepme gözlemliyorsanız en hızlı şekilde logar açma firmalarından destek almanız gerekir. Logar sistemleri tıkanıklığında dışarında uygulanabilecek herhangi bir müdahale söz konusu değildir. bu sebeple uzman bir tıkanıklık açma firmasının özel makinelerle müdahale etmesi beklenmelidir.
X