222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1572
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Tıkanıklık Açma

Önder Tesisat
222 Rehber Reklam Bannerı
Önder Tesisat
222 Rehber Reklam Bannerı
  • Tıkanıklık Açma Firmaları
  • Tıkanıklık Açma İş İlanları
  • Tıkanıklık Açma Yorumları

Önder Tesisat

Önder Tesisat; tuvalet, banyo, mutfak, lavabo, logar tıkanıklıklarının özel makinalarla açılması ile tesisat su kaçaklarının noktasal olarak tespiti konusunda 7 / 24 hizmet vermektedir. 

Irmak Tesisat

Irmak Tesisat; su tesisatı tamiri, banyo ve tuvalet tesisatı tamiri, kalorifer tesisatı tamiri, şofben tesisatı tamiri konularının yanı sıra özel makina ile su kaçak tespiti, tıkanıklık açma ve tesisat temizliği konularında hizmet vermektedir.

Aydın Tesisat

Aydın Tesisat, 20 yıldır verdiği hizmetlerle Eskişehir'de uzmanlaşarak tesisat tıkanıklıklarında hızlı, etkili çözümler sunan bir tesisatçıdır.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Çolpan Ticaret

Çolpan Ticaret ; Boya Satışı, İnşaat Malzemeleri Satışı, Sıhhi Tesisat Tamir, Sıhhi Tesisat Bakım, Çakma Tulumba Hizmeti (10 metreye kadar), Santrifüj Bağlama hizmetleri sunmaktadır.

Zirve Tesisat

Zirve Tesisat, sıhhi tesisata dair tüm sorunlara 7/24 hizmet veren güvenilir bir tesisat firmasıdır.

Dalgıç Tesisat

Kalorifer tesisatı, su tesisatı, sofben tesisatı, ısıtma sistemleri tesisatı ve tamiratlarını yapıp, tuvalet boruları değiştirilir. Ayrıca Temiz su, pis su boruları tamiratı yapılır ve montaj işlemleri için Dalgıç Tesisat'ı arayabilirsiniz.

Dev Tesisat

Dev Tesisat Eskişehir' de kalorifer tesisatı, su tesisatı , şofben tesisatı, petekler, ısıtma sistemi tesisatı tuvalet boruları değişimi, tıkanıklık açma, temiz su - pis su boruları tamiratı, çamaşır makinaları ile bulaşık makinaları montajı yapan bir firmadır.

Güven Tesisat

Güven Tesisat, profesyonel ekibiyle petek temizliği, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, tesisat bakımı hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Dua Tesisat

Dua Tesisat, profesyonel ekipmanları, tecrübeli ekip arkadaşları ile Eskişehir'de tüm tesisat sorunlarına çözüm bulmakta, tadilat işlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Seçkin Tesisat Teknik Temizleme

Seçkin Tesisat olarak 7 Gün 24 Saat Eskişehirde profesyonel ekipmanlarımız ile kırmadan dökmeden Tıkanıklık Açma, Su kaçağı tespiti, Su basını tahliyesi hizmetleri sunmaktayız.

Saygılı Tesisat

Saygılı Tesisat, su tesisatı, kalorifer tesisatı yapımı, tamir, bakım ve montajı. Wc, banyo, mutfak, logar, kanal tıkanıklarının makina ile açılması işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Lider Tesisat

Lider Teknik Tesisat Eskişehirde kanalizasyon, logar, tuvalet, atık su borusu, tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. 7 Gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Uzman Teknik Temizleme

Uzman Teknik Temizleme,  sahip olduğu son teknoloji cihazlarla ev, apartman gider tıkanıklıklarından kanalizasyon sistemine kadar tüm tıkanıklıkları profesyonel bir şekilde açabilmektedir.

Asıl Teknik Temizleme

Asıl Teknik Temizleme, 7 gün 24 saat Yüksek Basınçlı Su ve Klavuzlu Makina ile Tıkanıklık Açma hizmeti vermektedir.

X