222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1711
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Uyducu

222 Rehber Reklam Bannerı
222 Rehber Reklam Bannerı
 • Uyducu Firmaları
 • Uyducu İş İlanları
 • Uyducu Yorumları

Teknoes Güvenlik Sistemleri

Teknoes Güvenlik, güvenlik ve kontrol sistemleri üzerine uzmanlaşmış kadrosu ile kurumsal ve bireysel kullanım alanları için güvenlik önlemleri geliştirmekte ve bunların uygulamalarını yapmaktadır. 

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Uyducu Necmi Yıldız

Uyducu Necmi Yıldız, uydu montaj ve tamiri konularında hizmetinizdedir. Eskişehir'in her mahallesine ulaşabilen Uyducu Necmi Yıldız, merkezi uydu sistemleri, çanak antenlerde yaşanabilecek tüm sorunların hızla çözülmesini sağlar.

Yavuzlar Dijital

Uydu kurulumu, güvenlik kamera sistemleri kurulumu gibi işlemleri gerçekleştiren Yavuzlar Digital, son teknoloji güvenlik ve uydu sistemlerini uygulamaktadır. 

Antenci Kartech Uydu Sistemleri

Antenci Kartech ; merkezi uydu sistemleri, bireysel anten sistemleri, kamera sistemleri kurulum - bakım, uydu alıcı ve anten malzemeleri satışı hizmetleri sunmaktadır.

Ufuk Elektrik

Ufuk Elektrik, her türlü elektrik arıza, bakım-onarım, görüntülü diyafon, güvenlik sistemi, uydu ve anahtar teslim elektrik tesisatı işlerinde hizmetinizdedir.

Bektaş Elektronik

Bektaş Elektronik, elektrik elektronik cihazların çözüm noktası olarak güvenlik kamerası kurulumu, uydu işleri, tv arızası ve kurulumu işlerinde güvenle hizmet vermektedir. 

Uyducu

Çanak anten montajı ve uydu arızaları gibi pek çok farklı teknik servis hizmetleri uyducu firmaları ile sunulur. Merkezi uydu sistemleri bakımı için bir firmayla iş birliği yaparak anında uydu servisi hizmeti alabilirsiniz. Sık olarak arızalanan eski tip merkezi uydu santralleri sisteminin tam anlamıyla değiştirilip yeni bir sisteme geçişiniz sağlanmalıdır. Uydu servisi ile alakalı hizmet sunan firmaları keşfetmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.  

Uydu Tamircisi

Komple çanak anten tamiri başta olmak üzere her türlü uydu arızaları için tamir ve bakım hizmetine gereksiniminiz olabilir. Uyducu firmalar, çatak anten ayarı ve montajı, sinyal problemleri, yeni sistemlerin kurulması ve bütün uydu ekipmanlarının satışı ve montajı hususunda hizmet vermektedir. Çanak anteninizle alakalı DİSEGC, LNB, kablo, uydu alıcısı, uydu santrali ve tüm bağlantı elemanlarında meydana gelecek ve TV izlemenize engel olacak bütün durumlar için uyducular hizmet vermektedir. Uydu servisinde tecrübe, profesyonellik güler yüz, doğru iletişim ve müşteri memnuniyeti önem arz eder. Uydu servis hizmetleri arasında yer alan hizmet çeşitleri şunları kapsar:
 • Anten kablosu çekme
 • Çift LNB bağlama
 • Uydu kablosu uzatma
 • Yan odaya uydu hattı TV çekme
 • Uydu montajı
 • Uydu kurulumu
 • TV kurulum
 • Receiver kurulumu
 • LNB kurulumu
 • TV ve televizyon montajı
 • LCD TV montajı
 • TV kanal ayarlama
 • Çanak montajı
 • Çanak anten kurulumu
 • Anten kurulumu
 • Acil uyducu
Gökyüzünden gelen sinyalin çanak anten aracılığı ile LNB açısında hiçbir koordinatı olumsuz etkilemeden eşleşmesi önemlidir. Dolayısıyla uydu ayarı çok hassas bir şekilde yapılmış olan çanak antenden, kanalları rahatlıkla izlemeniz söz konusu olabilecektir. Uydu sistemleri gelişi güzel bir biçimde ve kalitesiz uydu ekipmanları ile yapılmamalıdır. Bundan dolayı alanında uzman bir uyducu şirketi ile çalışmanız önem arz eder.

Uydu Teknik Servis

Orijinal yedek parça, kaliteli işçilik, güvenilir servis elemanları ile en kısa zamanda montaj ve bakım hizmeti sunan birçok farklı uyducu firması var. Merkezi uydu sistemleri satış, montaj ve onarım, dijital uydu alıcısı receiver satış, onarım ve bakım, HD uydu alıcısı satış, tamir ve montajı, uydu çanak anten ayarı, arızası, kurulumu gibi alanlarda hizmet alabilirsiniz. Alanında profesyonel olan ekipler ve donanımlı mobil araçlar ile hızlı ve güvenli bir şekilde işlerinizin tamamlanması söz konusu olabilecektir. Uydu servis firmaları, çanak anten montajı ve uydu cihaz kurulumu gibi alanlarda da hizmet sağlamaktadır. Evinizi başka bir şehre ya da ilçeye taşıdığınızda da uydu anteninizin sökme ve yeniden montaj işlemleri yine bu ekipler tarafından yerine getirilmektedir. 7/24 hizmet veren firmalar arasından seçim yaparak kaliteli bir hizmet almanız mümkün olmaktadır. Çanak satış, kurulum ve montaj için uyducu arıyorsanız; sayfamızdaki firmalara göz atabilirsiniz.  

Uydu Yetkili Servis

Görüntüde karelenme, parazit sorunu, donma sorunu, TV’de sinyal yok problemi, çanak anten yön değişimi, çanak antenin yerinden oynaması ya da ekipman problemlerine neden olan hava koşulları ile alakalı her çeşit sorunun çözülmesi için uydu yetkili servis firmalarından yararlanmanız söz konusudur. Bu sorunları hızlı ve güvenli bir şekilde çözüme kavuşturacak yeterli bilgi ve deneyime sahip olan uyducu firmaları arasından seçim yaparak, daha iyi bir TV izleme deneyimi elde edebilirsiniz. Çanak antenin uyduya ince ayar yapılarak odaklanmasını sağlamak önemlidir. Bu sayede maksimum sinyal seviyesi elde edersiniz. Bu işlemi ancak alanında yetkili ve tam donanımlı ekipler gerçekleştirir. Bu yüzden doğru uyducu firmalarını bulmanız önem arz eder.
X