222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1573
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Veteriner

  • Veteriner Firmaları
  • Veteriner İş İlanları
  • Veteriner Yorumları
Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Nova Veteriner Kliniği

Vet. Hek. Ahmet Çal tarafından kurulan Nova Veteriner Kliniği  7 gün 24 saat kesintisiz sağlık desteği ile sevimli dostlarımızın tüm sağlık sorunları ile mücadele etmektedir. 

Vet 222 Veteriner Kliniği

Veteriner Hekim Tuğçe Kara tarafından kurulan Vet 222 Veteriner Kliniği güler yüzlü, içten hizmetiyle evcil dostlarınız için koruyucu, önleyici, tanı ve tedavi edici çalışmalar yapmaktadır.

Porsuk Veteriner Kliniği

Porsuk Veteriner Kliniği, Odunpazarı'nda yer alan ve hayvanlar ve hayvan dostları için sağlık hizmetleri sunan bir merkezdir.

Acil Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği, 2009 yılından beri hayvan dostlarımız için hem tanı ve tedavi süreçlerini hem de muayene dışındaki tüm aksesuar ve mama ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmetler vermektedir. 

Animal City Veteriner Kliniği

Animal City Veteriner Kliniği,  haftanın yedi günü patili dostlarınız için sağlık ve bakım hizmetlerine ulaşabileceğiniz bir kliniktir. Veteriner Hekimi Resul DOĞAN, Vet. Teknikeri Özlem KOCAMAN, Vet. Teknikeri Hatice YALDIZ'dan oluşan uzman kadrosuyla Animal City Veteriner Kliniği, son derece titizlikle çalışılan bir merkezdir. 

Paties Veteriner Kliniği

Veteriner Hekim Hakan KARATAŞ tarafından kurulan Paties Veteriner Kliniği evcil hayvan bakımı için ihtiyacınız olan tüm hizmetleri vermektedir.  Minik dostlarınız için her türlü imkana ulaşabileceğiniz Paties Veteriner Kliniği güvenle hizmet vermektedir. 

Animallys Veteriner Kliniği

Animallys Veteriner Kliniği, Veteriner Hekim Ersin Karabak tarafından kurulan ve hayvan dostlarımızın tüm tanı, tedavi ve kontrol süreçlerinde onlara destek sağlayan bir kliniktir. 

Gülümse Veteriner Kliniği

2015 yılında Gülümse Sevinç tarafından kurulan Gülümse Veteriner Kliniği, "Sev, Yaşat ve Koru" sloganıyla hayvan dostlarımız için koruyucu ve iyileştirici uygulamalar gerçekleştirmektedir. 

Melodim Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi

Melodim Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi,  özverili hekimlerden oluşan kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile muayene, teşhis, tedavi ve kontrol süreçlerinde minik dostlarıma yardım etmektedir. 

Gönen Veteriner Kliniği

Gönen Veteriner Kliniği, pet bakımı ve sağlığı adına güvenilir, profesyonel hizmetler vermektedir. Evcil hayvanlar için koruyucu ve tedavi edici hizmetler veren Gönen Veteriner Kliniği, onlar için sağlıklı bir ortam oluşturmaktadır.

Duru Veteriner Kliniği

Duru Veteriner Kliniği, kanatlı hayvanların tanı, teşhis ve tedavi süreçleri üzerine uzmanlaşmış bir veteriner kliniğidir. Klinik, kuş, tavuk, papağan, horoz gibi kanatlı hayvanların tüm hastalıkları ve bunların tedavisi hakkında bilgi ve tecrübe sahibidir.

Simba Veteriner Kliniği

Veteriner Hekim Erkan AKKURT ve Veteriner Hekim Selman Fatih ÜNAL tarafından kurulan Simba Veteriner Kliniği,  24 saat çalışma prensibi ile sevimli evcil dostlarınızın tüm bakım ve tedavi işlemlerini gerçekleştirmektedir. 

VETPLUS Veteriner Kliniği

VETPLUS Veteriner Kliniği, hayvan sağlığı üzerinde aldıkları eğitimlerle küçük dostlarımızın mutlu bir ömür geçirebilmeleri adına gereken tüm işlemlerin sağlandığı bir kliniktir. 

X