222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1710
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Yapı İnşaat

222 Rehber Reklam Bannerı
İnşaat Banner
As Barış İnşaat
222 Rehber Reklam Bannerı
İnşaat Banner
As Barış İnşaat
  • Yapı İnşaat Firmaları
  • Yapı İnşaat İş İlanları
  • Yapı İnşaat Yorumları
Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Altıkulaç İnşaat

Altıkulaç İnşaat, Eskişehir'in dört bir yanında yükselen yaşama modern ve konforlu bir dokunuş sağlayacak yapılar oluşturmaktadır. Geliştirdiğimiz mühendislik ve mimarlık çözümleriyle bütünüyle kusursuz yapılar oluşturmaktayız. 

Ars İnşaat

Ars İnşaat, Eskişehir ve çevresinde inşaat ve proje taahhüt işleriyle hem bireysel hem de endüstriyel müşterilerine dekorasyon, renovasyon hizmetleri vermektedir. 

Cem Grup

Cem Grup, 1988 yılında başladığı ticari hayatına bugün bünyesinde yer alan 5 marka ile hırdavat, iş makinesi ve ağır vasıta yedek parçaları, inşaat ve hayvancılık sektörlerinde devam etmektedir. 

Es Boru Profil

Es Profil Boru, Eskişehir'de profil ihtiyaçlarında, sac ve alüminyum panel gibi aklınıza gelebilecek bütün profil boru işlerinde hizmet vermektedir.

Modüler İskele

Modüler İskele, Eskişehir'de inşaatlarda, tadilat firmalarında, elektrikçilerde, tesisatçılarda rahatlıkla kullanılan katlanabilir iskele seçenekleri üretimi yapmaktadır.

Sözer Isı

Sözer Isı inşaat malzemeleri ticareti, doğalgaz proje mühendislik hizmetleri, ısıtma sistemleri satışı konusunda Eskişehir'de hizmet vermektedir.

Konyar Yapı

Konyar Yapı, anahtar teslim konut ve iş yeri projelerinde yenilikleri, modern uygulamaları ile  kentte ayrıcalıklı yaşam alanları oluşturan bir inşaat şirketidir.

Heriş İnşaat ve Isı Sistemleri

1995 yılında kurulan Heriş İnşaat, sektörün öncü projelerinde yer alarak bu alanda ihtiyaç duyulabilecek vana grubundan su ve ısı sayaçlarına, doğalgaz ekipmanlara kadar her parçayı ulaştırmaktadır.

Menevşe Çatı & Cephe Sistemleri

Menevşe Çatı & Cephe Sistemleri, çatı ve oluk sistemleri üzerine yüksek kalite standartlarında çözümler sunmaktadır. İmalat aşamasından montajına kadar her aşamasını kendimizin gerçekleştirdiği oluk sistemleri uzun yıllar boyunca güvenle kullanıma uygundur. 

Eskişehir Kiralık İskele

Eskişehir kiralık iskele, Eskişehir ve çevresinde yerinde kurulumla inşaat iskelesi, kolon kelepçesi, teleskopik direk sağlamaktadır.

Güler Çelik İnşaat

Güler Çelik İnşaat, yaşama ve yaşam alanlarına değer katan yüksek standartlı projeleri ile şık, modern ve sağlam konut projeleri geliştirmektedir.

Gürbüz Kara Boya - İnşaat Malzemeleri

Estim Toptancılar Firmalarından olup Gürbüz Kara Boya olarak, boya marka çetişlerimiz ve inşaat malzemelerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kumcum

Kumcum, inşaat ve peyzaj alanlarında kullanıma uygun toprak, kum ve taş ürünlerini ekonomik fiyat politikası ile müşterilerine sunmaktadır. 

Erdinçler İnşaat

Erdinçler İnşaat senelere dayanan tecrübesi ile Eskişehir'in her noktasına inşaat taahhüt işleri, anahtar teslim inşaat, kat karşılığı arsa ve yalıtım hizmetleri sunmaktadır.

Zafer Boru Profil

Zafer Profil Boru olarak Galvaniz Rulo, Rulo Sac, Trapez Sac ve Panel Sac imalatı ve satışı hizmetleri vermekteyiz.

Değer İnşaat

2007 yılında kurulan Değer İnşaat,  her noktasında konfor, şıklık ve sağlamlık sunan yapılarıyla Eskişehir'e değer katan inşaat firmalarından biridir.

Dağ İnşaat

Dağ İnşaat, Eskişehir'de yaptığı çalışmalarla modern ve konforlu binalara imza atan bir inşaat firmasıdır. 2007 yılında kurulan Dağ İnşaat, ilk günden bu güne büyümeye ve gelişmeye devam etmiş, gelişen tüm teknolojilere, yeni uygulamalara ayak uydurmayı başarmıştır. 

As Barış İnşaat

As Barış İnşaat, Eskişehir'de imza attığı projelerle modern, güvenli, sürdürülebilir  yaşam alanları kurarak bölgeye değer katan işler gerçekleştirmektedir. Uyguladığı konut projelerinde modern teknolojinin tüm olanaklarını kullanan firmamız, yeni dünyaya uygun, donanımlı binalar yapmaktadır. 

Emrem Mermer

Emrem Mermer, dekorasyon, inşaat ve taahhüt alanlarında profesyonel hizmetler veren, proje bazlı üretim yapabilen bir mermer, dekorasyon firmasıdır.

Esalp Otomatik Kapı

Esalp Duşakabin, sağlam, şık ve uzun ömürlü onlarca çeşit duşakabinin imalatı, montajı ve tamiri konusunda Eskişehir'de hizmet vermektedir.

X