222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1706
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Yeme İçme

222 Rehber Reklam Bannerı
Qr Menü Banner
222 Rehber Reklam Bannerı
Qr Menü Banner
  • Yeme İçme Firmaları
  • Yeme İçme İş İlanları
  • Yeme İçme Yorumları

Ayten Usta Gurme

2014 yılında büyük bir heyecanla Ulu Önder parkında açılan Eskişehir Ayten Usta Gurme, Anadolu Mutfağı'ndan Osmanlı Saray Mutfağ'na kadar birçok farklı lezzeti harmanlamaktadır. Lezzetli kahvaltısı ile dillere destan olan Ayten Usta Gurme aynı zamanda iş yemeği, özel gün yemeği gibi bir çok organizasyona da ev sahipliği yapmaktadır.

Yum-Yum Noodle House

Yum-Yum Noodle House, 2008 yılından bu yana uzak doğu mutfağının en sevilen lezzetlerini büyük bir ustalıkla Eskişehirlilere ulaştıran, damağınızdan silinmeyecek tatlara ulaşabileceğiniz eşsiz bir lezzet durağıdır. 

Balkan Lokantası

Eskişehir'de 20 yıllık tecrübesi ile hizmet veren Balkan Lokantası, yöresel yemeklerin en sevilen çeşitlerini her gün aynı lezzet ve kalitesiyle müşterilerine sunmaktadır. 

The Shelbourne

Eskişehir The Shelboure Pub, farklı bir konsept fikri ile çıktığı yolda benzersiz lezzetlere ulaşabileceğiniz bir nokta olmuştur.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Acıktım Kafedeyiz

Eskişehir Acıktım Kafedeyiz, Eskişehir'de dilden dile dolanan en uzun sohbetlerin mekanı olarak siz müşterilerimize lezzetli menülerimiz ile hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Tanınmış Helvacı

1875 yılında kurulan Tanınmış Helvacı,  o günden bu yana Eskişehir'de 5 kuşaktır hizmet vermektedir.  Geleneksek üretim tarzıyla yıllardır aynı formülü kullanarak üretim yapan Tanınmış Helvacı,  147 yıldır günlük üretilen taze lezzetleri müşterilerine sunmaktadır. 

Museum Kültür Sanat Pub

Lezzetli yemekleri ve birbirinden farklı içecekleri ile hizmet veren Museum Pub bambaşka bir işletme kültürüne sahiptir. Açıldığı günden bu yana Eskişehir'de birçok kültürel ve sanatsal etkinliğe de ev sahipliği yapmıştır.

Donas Eskişehir

Eskişehir Donas Dürüm özel İskenderun sosu ile buluşan et ve tavuk döner çeşitlerini ile dönerseverlerin uğrak noktalarından biridir. 

Eskişehir’in en iyi yeme içme mekanlarını mı keşfetmek istiyorsunuz? Peki, meşhur cafe ve restoranlardan, Eskişehir’de mutlaka gidilmesi gereken mekanlara kadar birçok farklı seçeneğe 222rehber’den ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Yeme içme alanındaki tüm işletmeleri, işletmelerin adres ve iletişim bilgilerini, menülerini, iş ilanlarını ve müşteri yorumlarını web sitemizden inceleyebilirsiniz.
X