222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1711
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Yurt Apart

222 Rehber Reklam Bannerı
Eskişehir Apartlar Rehberi
222 Rehber Reklam Bannerı
Eskişehir Apartlar Rehberi
  • Yurt Apart Firmaları
  • Yurt Apart İş İlanları
  • Yurt Apart Yorumları

Damla Stüdyo Evler 1

Damla Stüdyo Evler Firmamız Eskişehir Merkezde Bulunup Bay-Bayan Öğrencilere Konaklama Hizmeti Vermeye Devam Etmektedir.

Damla Stüdyo Evler 2

Damla Stüdyo Evler  Bağlar, kendinizi ailenizden uzakta bile evinizde hissettirecek kadar konforlu, güvenli ortamı ile kız ve erkek konuklarına ful eşyalı daireler kiralamaktadır.

Akın Apart

Akın Apart, muhteşem lokasyonlarda iki apartı ile kız ve erkek öğrenciler için güvenli bir konaklama sunmaktadır. Tek veya çift kişilik oda seçenekleri sunan Akın Apart, Osmangazi Üniversitesi’ne birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

Aradığınız kategoride ilan bulunamadı
Aradığınız kategoride yorum bulunamadı

Ezgi Kız Apart

Ezgi Kız Apart, Anadolu Üniversitesi'ne birkaç dakikalık mesafesi, yüksek güvenlik ve konfor standartları ile hizmet veren bir kız apartıdır.

Rekor Apart

Eskişehir Rekor, Eskişehir'in en merkezi konumlarından biri olan Bağlar bölgesinde kız öğrenciler için konforlu, güvenli, keyifli bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Aykanat Apart

Eskişehir'de bayan apart olarak hizmet veren Aykanat Apart,rahatlığı ve konforu evinize getiriyor.

Öğrenci şehri Eskişehir’de istediğiniz özeliklere sahip yurt ve apartları bulmak artık çok kolay! 222rehber’de Eskişehir’İn öne çıkan apart ve yurtlarını ve konaklama detaylarını inceleyebilir, adres ve iletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşarak fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Osmangazi Üniversitesi’ne yakın apartlar, Anadolu üniversitesi’ne yakın apartlar ve çok daha fazlası 222rehber’de!
X