222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1709
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

Anadolu Üniversitesi Yemekhane Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Eskişehir Anadolu Üniversitesi’ni kazandınız ve öğrencilik hayatınıza yeni mi başlıyorsunuz? Öncelikle Eskişehir’e hoş geldiniz! Ayrıcalıklı eğitiminin yanı sıra sunduğu sosyal imkânlar ile de Eskişehir Anadolu Üniversitesi’ni çok seveceksiniz. Bu yazımızı, birbirinden lezzetli yemekleri ve uygun fiyat politikası ile yemekhane hizmetinden yararlanmak isteyen öğrenciler için derledik. Yemekhane rezervasyonunuzu nasıl yapacağınızı düşünüyorsanız yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yemekhane Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Zengin çeşitlerle hazırlanan Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yemekhanesi’nde; kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği olmak üzere 3 öğün yemek verilmektedir. 07:45 – 09:00 saatleri arasında kahvaltı, 11:30 – 14:00 saatleri arasında öğle yemeği ve 17:30 – 20:00 saatleri arasında akşam yemeği verilmektedir.

İnternet tarayıcınız üzerinden “Anadolu Üniversitesi Yemekhane Rezervasyonu” olarak arattığınızda karşınıza çıkan web sitesi üzerinden kolaylıkla yemek rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Sistemde hün, öğün ve yemekhane seçimi yaptıktan sonra rezervasyonunuzu kaydetmeniz gerekmektedir. Sonraki aşamada rezervasyonunuzu online olarak banka kartı veya kredi kartı ile ödeyebilir ya da yemekhane gişelerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yalnız dikkat etmeniz gereken nokta ise, rezervasyonunuzu 17.30’a kadar gerçekleştirmektir. Örneğin; Cuma günü içerisinde diğer hafta için rezervasyon yaptırmak istiyorsanız yine aynı gün içerisinde saat 17.30’a kadar ödemenizi gerçekleştirmeniz gereklidir. Bu saat dilimini kaçırırsanız diğer hafta içerisinde Pazartesi ve Salı günleri için yemekhane rezervasyonu yaptıramazsınız. Ancak bir miktar daha fazla ödeme yaparak rezervasyon yaptıramadığınız günler için, günlük yemek fişi alarak yemekhaneden faydalanabilirsiniz. Sonuçta en erken olarak, bulunduğunuz günden sonraki 2 gün için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Örneğin; pazartesi günü içerisinde en erken olarak Çarşamba günü için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yemekhane Rezervasyonu Nasıl Kullanılır?

Ödemesini yaptığınız yemek rezervasyonlarınızı, seçtiğiniz yemekhane ve saat dilimlerinde  yemekhane içerisinde bulunan turnikelere öğrenci kartınızı okutarak geçiş yapabilirsiniz. Eğer öğrenci kartınızı yanınıza almayı unuttuysanız ya da teknik bir arıza nedeniyle kartınızı kullanamıyorsanız, yemekhane gişelerinden tek kullanımlık barkodlu fiş isteyebilirsiniz.

Önceden içeriği açıklanan menülerde, ayrıcalıklı olarak öğlen ve akşam yemekleri için vejeteryan menü hizmeti de verilmektedir. Hatta, çölyak hastalığı bulunan öğrenciler Yemekhane Müdürlüğü’ne başvuru yaparak kendileri için hazırlanan menüden yararlanabilmektedirler.

Bonus: Facebook üzerinden herkese açık olan “Yemekhanede Akşam Ne Var?” grubuna katılarak yemeklerin fotoğraflarına ulaşabilir veya eğlenceli sohbetlere katılabilirsiniz.

 

Hiç yorum yapılmamış!

Yorum yap

Yorum yapmak için Giriş yapmalısınız.

BU YAZIYI NASIL BULDUNUZ ?

X