222rehber.com'a kayıtlı firma sayısı 1706
Ne aramıştınız? Ne aramıştınız?
Öğrenciye Özel
Hemen Bul
İş İlanları
Keşfet
Sorun Bildir
X
Yukarı

ESKART Nasıl Çıkartılır? ESKART Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Tam bir öğrenci şehri olan Eskişehir’de her ne kadar çoğu yer yürüme mesafesinde bulunsa da, öğrencilerin şehre geldiğinde aklına gelen konulardan birisi öğrenci indirimli Eskart uygulaması oluyor. Eskişehir’deki toplu taşıma araçlarında geçerli olan ve özellikle Hazırlık öğrencileri ya da Anadolu Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi veya Teknik Üniversite çevresine uzak oturan öğrenciler için olmazsa olmazlardan biri Eskart uygulamasıdır. Siz de Eskişehir’de tramvayı nasıl kullanırım veya toplu taşıma araçları için hangi kartı çıkartmam gerekiyor diye düşünüyorsanız yazımının devamını inceleyebilirsiniz.

ESKART Nasıl çıkartılır ? Eskart Öğrenci Kartı  Nasıl Alınır?

Eskişehir Eskart Öğrenci Kartı önceden Eskart Başvuru Merkezi’ne gidilerek alınabiliyordu. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından bir süre önce yapılan bir yenilik ile ise Eskart işlemleri mobile taşındı.

Eğer ilk kez ESKART başvurusu yapacaksanız, ESTRAM web sitesi üzerinden Es Kart ilk başvuru adımlarını takip ederek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Eskart bakiye yükleme, vizeleme gibi işlemlerinizi ise kolaylıkla Estram Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Estram Mobil uygulaması sayesinde Android ve IOS cep telefonlarınızdan kolaylıkla Eskart işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. ESTRAM yetkilileri ilerleyen süreçlerde farklı hizmetlerin de uygulama üzerinden verileceğini belirtti. Aşağıdaki QR kodlarını okutarak ESTRAM mobil uygulamasını kolaylıkla indirebilirsiniz.

Estram Mobil Keşfet Yazısı

Eskart Başvuru Merkezi Nerededir? Nasıl Gidebilirim?

Eskart Başvuru Merkezi’ne giderek gerekli evrakları teslim etmeniz haline kartınızı hemen alabilirsiniz. Şehir merkezinden kolaylıkla gidebileceğiniz Eskart Başvuru Merkezi, Mustafa Kemal Paşa Mah. Köprübaşı Cad. No:9/2 adresinde yer almaktadır. Çukurçarşı tarafına girdiğinizde sol tarafta kalan başvuru merkezinin mesai saatleri ise 08.00 ile 17.30 arasındadır.

Eskart Başvuru Merkezi İletişim Bilgileri 

Adres: Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Köprübaşı Caddesi NO:9/2 (Çukurçarşı)

İletişim: 0 222 220 05 73 / 0 222 233 66 67 / 0 222 234 52 52

Mesai Saatleri:

Hafta içi: 08.00 ile 17.30

Cumartesi: 08.30 – 13.00

Hiç yorum yapılmamış!

Yorum yap

Yorum yapmak için Giriş yapmalısınız.

BU YAZIYI NASIL BULDUNUZ ?

X